Wybieramy dobre słuchawki Takstar do 200 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 11 lipca 2024

Szukając odpowiednich słuchawek Takstar do 200 zł proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki Takstar do 200 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na maj 2024.


Ranking słuchawek Takstar do 200 zł [TOP15 maj 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki Takstar do 200 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Takstar dw1 - bezprzewodowe dokanałowe słuchawki sportowe czarny ✦ salon ✦ zapytaj o rabat ✦ raty 30x0%

Takstar dw1 - bezprzewodowe dokanałowe słuchawki sportowe czarny ✦ salon ✦ zapytaj o rabat ✦ raty 30x0% Najniższa Cena Online TAKSTAR DW1 Dokanałowe sportowe słuchawki Bluetooth Bezprzewodowa wolność dla aktywnych! Bluetooth 4.1 - bezprzewodowa radość słuchania Słuchawki zostały zaprojektowane w technice Bluetooth 4.1, aby zapewnić bezusterkową transmisję audio i wysoką wytrzymałość na zakłócenia. Dekodowanie bezstratnego audio: Apt-X Wysokiej klasy komponenty elektroniczne wraz z technika dekodowania Apt-X to gwarancja reprodukcji muzyki prawdziwie wysokiej jakości. Kompaktowa i praktyczna konstrukcja pozwala luźno radować się muzyką DW1 ważą zaledwie 17 gramów i gwarantują długi czas działania. Inteligentna redukcja szumów i rozmowy w HD zastosowany mikrofon z redukcją hałasów otoczenia pozwala na prowadzenie czystych i jednostajnych połączeń głosowych. Ochrona klasy IPX4 dokument wodoodporności klasy IPX4 wydajnie broni słuchawki przed niekorzystnym działaniem potu, czy deszczu. Komfort noszenia Będące częścią zestawu końcówki douszne i zaczepy z żelu silica w trzech wymiarach umożliwiają jednostkowe dobranie słuchawek i komfortowe ich wykorzystywanie. Magnetyczna konstrukcja zaimplementowane w tylnej części obudowy słuchawek magnesy uniemożliwiają ich zwijaniu i przesuwaniu, a także upraszczają przenoszenie. Naturalne, pełne szczegółów brzmienie zaawansowany technologicznie, wysokiej klasy przetwornik dynamiczny 10 mm wraz z tytanową membraną wiernie reprodukują muzykę bogatą w detale. Długi czas działania Wykres pasma przenoszenia: Specyfikacja techniczna: o Moc: 5mW-20mW o Czas odtwarzania: ok 10 godzin o Impedancja: 32$386 o Pasmo przenoszenia: 20Hz~20kHz o Zasilanie: DC 5V, 1A o Czułość: 94.
  • Producent Takstar 


Ranking słuchawek w cenie do 200 zł [TOP9 maj 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 200 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek Takstar do 200 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.