Wybieramy dobre słuchawki 1More do 200 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 01 października 2023

Szukając odpowiednich słuchawek 1More do 200 zł proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki 1More do 200 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na październik 2023.


Ranking słuchawek 1More do 200 zł [TOP15 październik 2023]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki 1More do 200 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Słuchawki stylish driver mic e1024bt gold marki 1more

Słuchawki stylish driver mic e1024bt gold marki 1more Najniższa Cena Online 1MORE E1024BT Stylish Driver Mic Black Zanurz się w świecie muzyki Ciesz się błogim dźwiękiem dzięki oryginalnym, wytwornym słuchawkom dousznym BT 1MORE (E1024BT), których jakość jest po prostu niesamowita. Typ próżniowy zapewni maksymalną izolację od świata zewnętrznego, co pozwala zanurzyć się w muzyce. Silikonowe poduszki nauszne pasują znakomicie do ucha, gwarantując przyjemne doznania i dźwięk wysokiej jakości. Słuchawki mogą być użytkowane podczas transportu, chodzenia po parku lub w dowolnym innym czasie. Połączenie Bluetooth Słuchawki można podłączyć do dowolnego urządzenia i rewelacyjnie współdziałać ze smartfonem albo odtwarzaczem. Są w pełni bezprzewodowe i są połączone za pomocą technologii Bluetooth w wersji 4.2. Zasięg takiego połączenia sięga 10 metrów, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką trzymając telefon w torbie lub kieszeni. potężna bateria Dzięki progresywnej baterii, stylowe słuchawki douszne BT 1MORE (E1024BT) mogą pracować przez około 12 godzin, co jest szczególnie przydatne zwłaszcza podczas długiej podróży, gdy nie można naładować urządzenia. Te słuchawki ładują się w zaledwie 0,83 godziny, więc możesz zapomnieć o długich oczekiwaniach podczas ładowania. Przyjemne atrybuty słuchawek dousznych BT 1MORE (E1024BT) Słuchawki mają przenośny wymiar i wagę 23,4 g, co przystępne i niepozorne urządzenie transportowe. Rezystancja 32 Ohm zapewni konkretny dźwięk i nie pozwoli Ci się nudzić. Dodatkowo słuchawki posiadają regulację głośności, która pozwala wybrać żądaną głośność bez wyciągania telefonu z kieszeni. W miejscu ze słuchawkami dostajesz silikonowe wstawki o rozmiarze XL, L, S, dzięki którym słuchawki będą pasować każdemu. Model: E1024BT Waga: 23,4 g Czas ładowania: 50 minut Czas rozmowy: 6 godzin Czas odtwarzania muzyki: 6 godzin Impedancja: 32 Ω Zasięg bezprzewodowy: 10 m Wejście: 5V 1A Bluetooth: Bluetooth V 4.2 Protokół Bluetooth: HFP / A2DP / AVRCP
  • Producent 1MORE 


Ranking słuchawek w cenie do 200 zł [TOP9 październik 2023]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 200 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek 1More do 200 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.