Wybieramy dobre słuchawki Axtel do 300 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 21 lutego 2024

Szukając odpowiednich słuchawek Axtel do 300 zł proponujemy przygotowane przez nas zestawienia. Jakie zatem słuchawki Axtel do 300 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na luty 2024.


Ranking słuchawek Axtel do 300 zł [TOP15 luty 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki Axtel do 300 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Axtel Słuchawki voice uc28 hd mono nc usb

Axtel Słuchawki voice uc28 hd mono nc usb Najniższa Cena Online AxTel VOICE 28 HD mono NC słuchawka nagłowna z mikrofonem na jedno ucho zakończona złączem USB nieprzeciętne dla: użytkowników wymagających mobilnego zestawu do wykorzystania z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu wdrażania dużych projektów z branży komunikacji głosowej przy utrzymaniu rewelacyjnego stosunku jakości do ceny atrybuty produktu Zakończenie: USB-A (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, notebook System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: nie kompozycja na jedno ucho - może być noszona po dowolnej stronie głowy Wysokiej klasy głośniki przeznaczone do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki Adapter na kablu z ergonomicznymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- Mikrofon z redukcją szumów otoczenia - wycina niechciane dźwięki rozmów w tle regulowany wysięgnik mikrofonu - upraszcza staranne ustawienie mikrofonu względem ust komfortowe, piankowe gąbki Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta. zobacz artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia zobacz artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: właściwości słuchawek call center Więcej danych i prezentacja na stronie towaru axtelworld.pl Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym
  • Producent Axtel 


Ranking słuchawek w cenie do 300 zł [TOP9 luty 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 300 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.



Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek Axtel do 300 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.