Wybieramy dobre słuchawki OTL do 200 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 16 lipca 2024

Szukając odpowiednich słuchawek OTL do 200 zł proponujemy nasze zestawienia. Jakie zatem słuchawki OTL do 200 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na maj 2024.


Ranking słuchawek OTL do 200 zł [TOP15 maj 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki OTL do 200 zł najchętniej wybierane.

8 ★  Otl kids bezprzewodowe słuchawki v2 - harry potter navy marki Otl technologies

Otl kids bezprzewodowe słuchawki v2 - harry potter navy marki Otl technologies Najniższa Cena Online Zanurz się w magicznym świecie dźwięków przy pomocy bezprzewodowych słuchawek nausznych Harry Potter! Te regulowane słuchawki bezprzewodowe nie tylko oferują nieprzeciętne brzmienie, lecz także wygodę i funkcjonalność, które zapewnią ci niesamowite doświadczenie słuchania.Dzięki możliwości regulacji głośności na stopniach 85 dB i 95 dB możesz złączyć dźwięk do swych preferencji. Z zastosowanym mikrofonem możesz swobodnie prowadzić rozmowy, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.Dzięki technologii Bluetooth 5.0 łatwo zestawisz słuchawki z dowolnym urządzeniem, a zasięg działania do 10 metrów zapewni ci swobodę ruchu bez utraty połączenia. Dodatkowo, dzięki pojemnemu akumulatorowi o obszerności 500 mAh, możesz cieszyć się muzyką poprzez długie godziny bez konieczności ładowania.pakiet posiada także przewód do ładowania USB-C oraz przewód AUX, abyś mógł korzystać ze słuchawek w dowolny sposób, zgodnie z Twoimi potrzebami. Lekka, trwała, składana i sprężysta kompozycja słuchawek sprawia, że są one proste w przechowywaniu i noszeniu, gwarantując jednocześnie indywidualne dobranie do każdego kształtu głowy dzięki wysuwanemu regulatorowi.atrybuty produktu:· Dwa najróżniejsze ustawienia głośności: 85 dB i 95 dB· Akumulator 500 mAH· Autonomia do 24 godzin· Bluetooth 5.0· Zasięg działania do 10 metrów· W pakiecie znajduje się przewód do ładowania USB-C oraz kabel AUX· Oficjalna licencja Harry Potter
  • Producent OTL TECHNOLOGIES 

9 ★  OTL Technologies Super Mario

OTL Technologies Super Mario Najniższa Cena Online Słuchawki bezprzewodowe dla dzieci OTL Super Mario (niebieskie) Z OTL dzieci, które ukończyły 3 lata, mogą odkrywać magię muzyki. Bezprzewodowe słuchawki wykorzystują przetworniki o średnicy 40 mm, które świetną jakość dźwięku. Nieszablonowy design zniewoli młodych wielbicieli Super Mario. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie słuchu najmłodszych, wygodzie wykorzystywania i obszernej kompatybilności. Technika Bluetooth 5.3 zapewnia zrównoważone połączenie. W trosce o zdrowie uszu Słuchawki OTL oferują możliwość ograniczenia poziomu głośności do 85 dB albo 95 dB w zależności od potrzeb. Dzięki czemu można dopasować brzmienie do najróżniejszych środowisk, broniąc jednocześnie słuch dziecka. Cichszy tryb jest perfekcyjny do codziennego użytkowania, a głośniejszy stanie na wysokości zadania podczas podróży samolotem czy pociągiem. Długi czas odtwarzania Dzięki akumulatorowi o pojemności 500 mAh słuchawki OTL oferują do 24 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Pełne naładowanie z zastosowaniem załączonego do zestawu kabla USB-C zajmuje jedynie około 2 godzin. Komfort używania Mimo lekkości słuchawki OTL są wytrzymałe. Regulowany pałąk umożliwia dopasowanie ich kształtu do każdej głowy, a składana, obrotowa konstrukcja usprawnia równocześnie przechowywanie, jak i transport. Uniwersalność Bezprzewodowe słuchawki OTL można skonsolidować z tabletami, smartfonami czy także innymi kompatybilnymi urządzeniami dzięki technice Bluetooth 5.3, gwarantującej bezusterkową transmisję na odległość do 10 m. Do zestawu załączono także przewód AUX 3.5 mm, który pozwala na słuchanie muzyki i oglądanie filmów w trybie przewodowym. Należy jednak pamiętać, iż w tym trybie niektóre funkcje mogą być niedostępne. W pakiecie: Słuchawki bezprzewodowekabel ładowania USB-Cprzewód AUX 3.5 mmInstrukcja obsługi
  • Producent OTL 
  • Impedancja 32 om
  • Mikrofon tak 
  • Typ douszne 


Ranking słuchawek w cenie do 200 zł [TOP9 maj 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 200 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek OTL do 200 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.