Wybieramy dobre słuchawki HP do 400 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 04 marca 2024

Poszukując odpowiednich słuchawek HP do 400 zł proponujemy przygotowane przez nas zestawienia. Jakie zatem słuchawki HP do 400 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na marzec 2024.


Ranking słuchawek HP do 400 zł [TOP15 marzec 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki HP do 400 zł najchętniej wybierane.

2 ★  Słuchawki HP X1000 (0194850078392)

Słuchawki HP X1000 (0194850078392) Najniższa Cena Online Słuchawki gamingowe bezprzewodowe HP Sombra X1000 Czarne Ciągły komfort długookresowy komfort słuchawek gamingowych bezprzewodowych HP Sombra X1000 zawdzięczamy dzięki grubym wkładkom dousznym i eleganckiej opasce na głowę. Możliwość regulacji mikrofonu z elastycznym pałąkiem i czerwoną diodą LED wyciszenia tylko dopełniają cały komplet. Długofalowy komfort dzięki grubym wkładkom dousznym i opasce na głowę. Schowek na klucz sprzętowy Schowek w nauszniku słuchawek gamingowych bezprzewodowych HP Sombra X1000 bezpiecznie przechowuje klucz sprzętowy do łączności bezprzewodowej i jest zakrywany magnetyczną płytką boczną. dostępne regulatory zasilania, głośności i wyciszenia w nausznikach pozwolą Ci dostosować słuchawki bez utraty koncentracji. Zrównoważone połączenie bez ograniczeń Poszerz swoje wrażenia dźwiękowe przy pomocy słuchawek gamingowych bezprzewodowych HP Sombra X1000 zaprojektowanych w taki sposób, by zapewnić połączenie i w pełni zanurzyć się w grze. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu poprzez port USB i maksymalnie 20 godzinom pracy akumulatora można dłużej zachować połączenie i grać staranny dźwięk Wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 w słuchawkach gamingowych bezprzewodowych HP Sombra X1000 zapewnia pokaźniejszą precyzję, głębię i krystaliczność, co pozwala poznać pokaźniejszego realizmu podczas gry. obfite, 50-milimetrowe głośniki rewelacyjną jakość dźwięku. Przypasuj ustawienia korektora i zaprogramowane ustawienia użytkownika w systemie OMEN Command Center, by uzyskać doskonały dźwięk w grze.
  • Producent HP 


Ranking słuchawek w cenie do 400 zł [TOP9 marzec 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 400 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek HP do 400 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.