Wybieramy dobry pendrive 32gb do 100 zł. Jaki najlepszy w rankingu TOP10?

Rankingi z 11 lipca 2024

Poszukując dobrych nośników pendrive 32 GB do 100 zł proponujemy nasze zestawienia. Jaki zatem pendrive 32 GB do 100 zł najlepiej kupić? Czy najlepszy okaże się ten najtańszy? Polecamy ranking pendrive 32gb do 100 zł z aktualizacją danych na maj 2024.


TOP10 pendrive 32GB do 100 zł [Ranking maj 2024]

Przedstawiamy zestawienie pendrive 32 GB do 100 zł na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele najchętniej wybierane.

1 ★  Sandisk pamięć ultra dual drive 32gb usb 3.1 type-c 150mb/s

Sandisk pamięć ultra dual drive 32gb usb 3.1 type-c 150mb/s Najniższa Cena Online Łatwe zwalnianie miejsca na smartfonie albo szybkie przenoszenie plików między urządzeniami z wysoką szybkością USB 3.1 wynoszącą do 150 MB/s. Dzięki zastosowaniu równocześnie wtyku USB Type-C jak i konwencjonalnego wtyku USB pamięć SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C zezwala na szybkie przenoszenie plików pomiędzy smartfonami, tabletami i komputerami. Co więcej aplikacja przenośna SanDisk Memory Zone dla systemu Android (dostępna w sklepie Google Play) pomaga zarządzać pamięcią i urządzenia i przechowywanych plików. Pamięć SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C świetnie sprawdza się jako rozwiązanie umożliwiające podmianę danych między nowymi urządzeniami z gniazdem USB Type-C a urządzeniami wyekwipowanymi w konwencjonalne gniazda USB. FUNKCJE I zalety Napęd USB do zastosowania ze smartfonami i tabletami z systemem Android oraz komputerami klasy PC i Mac Dwa wysuwane wtyki przyłączanie pamięci do gniazd USB Type-C i USB Type-A Możliwość prędkiego zwiększenia wolnej pamięci nietrudne zarządzanie plikami i tworzenie kopii zapasowych na urządzeniach z systemem Android przy pomocy aplikacji przenośnej SanDisk Memory Zone (przystępnej w sklepie Google Play) wymiary: 9.4 × 38.10 × 20.07 mmPozostałe właściwości: Temperatura działania: 0-35°C Temperatura przechowywania: 10-70°C...
  • Producent SanDisk 
  • Pojemność 32 GB
  • Interfejs 3.1 


Ranking TOP5 najtańszych pendrive 32 GB do 100 zł (maj 2024)

Przedstawiamy zestawienie najtańszych pendrive 32 GB do 100 zł na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele bardzo tanie.

1 ★  Sandisk pamięć ultra dual drive 32gb usb 3.1 type-c 150mb/s

Sandisk pamięć ultra dual drive 32gb usb 3.1 type-c 150mb/s Najniższa Cena Online Łatwe zwalnianie miejsca na smartfonie lub prędkie przenoszenie plików pomiędzy urządzeniami z wysoką prędkością USB 3.1 wynoszącą do 150 MB/s. Dzięki zastosowaniu jednocześnie wtyku USB Type-C jak i konwencjonalnego wtyku USB pamięć SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C pozwala na prędkie przenoszenie plików pomiędzy smartfonami, tabletami i komputerami. Co więcej aplikacja przenośna SanDisk Memory Zone dla systemu Android (przystępna w sklepie Google Play) pomaga zarządzać pamięcią i urządzenia i przechowywanych plików. Pamięć SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C znakomicie sprawdza się jako rozwiązanie umożliwiające podmianę danych między nowymi urządzeniami z gniazdem USB Type-C a urządzeniami wyposażonymi w konwencjonalne gniazda USB. FUNKCJE I zalety Napęd USB do użycia ze smartfonami i tabletami z systemem Android, a także komputerami klasy PC i Mac Dwa wysuwane wtyki przyłączanie pamięci do gniazd USB Type-C i USB Type-A Możliwość prędkiego powiększenia wolnej pamięci łatwe zarządzanie plikami i tworzenie kopii zapasowych na urządzeniach z systemem Android za pomocą aplikacji przenośnej SanDisk Memory Zone (dostępnej w sklepie Google Play) wymiary: 9.4 × 38.10 × 20.07 mmPozostałe parametry: Temperatura działania: 0-35°C Temperatura przechowywania: 10-70°C...
  • Producent SanDisk 
  • Pojemność 32 GB
  • Interfejs 3.1 


Ranking TOP5 najdroższych pendrive 32gb do 100 zł (maj 2024)

Przedstawiamy zestawienie najdroższych pendrive 32 GB do 100 zł na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się bardzo drogie modele.

1 ★  Sandisk pamięć ultra dual drive 32gb usb 3.1 type-c 150mb/s

Sandisk pamięć ultra dual drive 32gb usb 3.1 type-c 150mb/s Najniższa Cena Online Łatwe zwalnianie miejsca na smartfonie lub prędkie przenoszenie plików między urządzeniami z wysoką szybkością USB 3.1 wynoszącą do 150 MB/s. Dzięki zaimplementowaniu jednocześnie wtyku USB Type-C jak i tradycyjnego wtyku USB pamięć SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C pozwala na szybkie przenoszenie plików pomiędzy smartfonami, tabletami i komputerami. Co więcej aplikacja mobilna SanDisk Memory Zone dla systemu Android (przystępna w sklepie Google Play) pomaga zarządzać pamięcią i urządzenia i przechowywanych plików. Pamięć SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C nadzwyczajnie sprawdza się jako rozwiązanie umożliwiające wymianę danych pomiędzy nowymi urządzeniami z gniazdem USB Type-C a urządzeniami zaopatrzonymi w tradycyjne gniazda USB. FUNKCJE I atuty Napęd USB do zastosowania ze smartfonami i tabletami z systemem Android, a także komputerami klasy PC i Mac Dwa wysuwane wtyki podłączanie pamięci do gniazd USB Type-C i USB Type-A Możliwość prędkiego zwiększenia wolnej pamięci przystępne zarządzanie plikami i tworzenie kopii zapasowych na urządzeniach z systemem Android za pomocą aplikacji przenośnej SanDisk Memory Zone (przystępnej w sklepie Google Play) wymiary: 9.4 × 38.10 × 20.07 mmPozostałe właściwości: Temperatura działania: 0-35°C Temperatura przechowywania: 10-70°C...
  • Producent SanDisk 
  • Pojemność 32 GB
  • Interfejs 3.1 


Ranking TOP6 pendrive 32 GB (maj 2024)

Przedstawiamy zestawienie chętnie wybieranych napędów pendrive o pojemności 32gb, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele, po które bardzo chętnie sięgają kupujący.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszego nośnika pendrive => Jaki PenDrive wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.


Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat napędów pendrive 32GB do 100 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za każdy komentarz lub sugestię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.