Wybieramy dobry pendrive Kingston do 100 zł. Jaki najlepszy w rankingu TOP10?

Rankingi z 27 września 2023

Poszukując dobrych nośników pendrive Kingston do 100 zł proponujemy nasze zestawienia. Jaki zatem pendrive Kingston do 100 zł najlepiej kupić? Czy najlepszy okaże się ten najtańszy? Polecamy ranking pendrive Kingston do 100 zł z aktualizacją danych na wrzesień 2023.


TOP10 pendrive Kingston do 100 zł [Ranking wrzesień 2023]

Przedstawiamy zestawienie pendrive Kingston do 100 zł na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele najchętniej wybierane.

1 ★  Kingston Pendrive DT80/64GB USB-C 3.2 Gen1

Kingston Pendrive DT80/64GB USB-C 3.2 Gen1 Najniższa Cena Online przenośna, szybka pamięć do wszystkich sprzętów wyekwipowanych w złącze USB-C Urządzenie DataTraveler® 80 marki Kingston to to wysokowydajna pamięć flash USB przystosowana do obsługi notebooków, komputerów stacjonarnych, smartfonów i tabletów wyposażonych w złącze USB rodzaju C bez zapotrzebowania wykorzystania adaptera. Dzięki nieszablonowej szybkości przesyłania danych (odczyt do 200 MB/s, zapis do 60 MB/s**) pamięć DataTraveler® 80 zezwala na prędkie i wygodne przesyłanie plików. Kompaktowa budowa z zatyczką i wytrzymała obudowa z zaczepem na kółko do kluczy czynią z niej świetną pamięć przenośną. przypasowana do maszyn ze złączem USB-C szybkość odczytu do 200 MB/s** Wytrzymała i lekka kompozycja objętość do 256 GB* * Część podanej objętości urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania, a także innych funkcji i nie jest użytkowana do przechowywania informacji. Z tego względu rzeczywista pojemność urządzenia przystępna do przechowywania danych jest mniejsza przekazana na produktach. Więcej danych znajduje się w przewodniku po urządzeniach pamięci flash producenta Kingston, przystępnym pod adresem kingston.com/flashguide. ** szybkość może się różnić w zależności od urządzenia hostującego, oprogramowania i wykorzystania.
  • Producent Kingston 
  • Pojemność 64 GB
  • Interfejs 3.1 


Ranking TOP5 najtańszych pendrive Kingston do 100 zł (wrzesień 2023)

Przedstawiamy zestawienie najtańszych pendrive Kingston do 100 zł na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele bardzo tanie.

5 ★  pendrive data traveler exodia onyx 256gb usb3.2 gen1 marki Kingston

pendrive data traveler exodia onyx 256gb usb3.2 gen1 marki Kingston Najniższa Cena Online DATATRAVELER EXODIA ONYX Kingston DataTraveler Exodia Onyx to pamięć flash zgodna ze standardem USB 3.2 Gen 12, która pozwala na szybkie przenoszenie i proste przechowywanie informacji. Wyekwipowana w elegancką, matową czarną obudowę pamięć DT Exodia Onyx to idealne, niedrogie i stylowe rozwiązanie do przechowywania plików. Dodatkowymi zaletami pamięci DT Exodia Onyx są pięcioletnia gwarancja, darmowa pomoc techniczna i legendarna bezusterkowość produktów marki Kingston. Wyrafinowana i jednocześnie poręczna budowaszykowna, matowa czarna obudowa w połączeniu z ruchomą zatyczką broni złącze USB i dane, gdy urządzenie nie jest stosowane. bezawaryjność działaniaLekkie rozwiązanie pamięci, zgodne ze standardem USB 3.2 Gen 1, umożliwia prędkie przesyłanie plików. mobilność Zaczep proste zamocowanie do kółka na klucze w celu komfortowego przenoszenia pamięci. Ruchoma zatyczka chroni złącze USBwysmakowana, matowa czarna pokrywaZaczep nieskomplikowane zamocowanie do kółka na kluczeEAN: 0740617332674Gwarancja: 60 miesięcyKod dostawcy: DTXON/256GBobjętość pamięci flash: 256 GBInterfejs: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1Szyfrowanie danych: Nierozmiary: 60,7 x 21 x 10,2 mmWaga: 8 gObsługiwane systemy operacyjne: Chrome OS
  • Producent Kingston 
  • Pojemność 256 GB
  • Interfejs 3.0 


Ranking TOP5 najdroższych pendrive Kingston do 100 zł (wrzesień 2023)

Przedstawiamy zestawienie najdroższych pendrive Kingston do 100 zł na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się bardzo drogie modele.Ranking TOP6 pendrive do 100 zł (wrzesień 2023)

Przedstawiamy zestawienie chętnie wybieranych napędów pendrive w cenie do 100 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele, po które bardzo chętnie sięgają kupujący.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszego nośnika pendrive => Jaki PenDrive wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.


Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat napędów pendrive Kingston do 100 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za każdy komentarz lub sugestię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.