Wybieramy dobry pendrive Verbatim. Jaki najlepszy w rankingu TOP10?

Rankingi z 21 kwietnia 2024

Poszukując dobrych nośników pendrive Verbatim proponujemy nasze zestawienia. Jaki zatem pendrive Verbatim najlepiej kupić? Czy najlepszy okaże się ten najtańszy? Polecamy ranking pendrive Verbatim z aktualizacją danych na kwiecień 2024.


TOP10 pendrive Verbatim [Ranking kwiecień 2024]

Przedstawiamy zestawienie pendrive Verbatim na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele najchętniej wybierane.

9 ★  Pendrive Verbatim 16GB Toughmax USB 2.0, 49330

Pendrive Verbatim 16GB Toughmax USB 2.0, 49330 Najniższa Cena Online typ pamięci: Pendrive objętość pamięci: 16 GB kanon pamięci: Flash rodzaj pamięci: n/d Obsługa XMP: Nie Złącze pamięci: USB 2.0 Kolor: Czarny Opakowanie: Blister informacje dopełniające: Dysk USB 2.0 ToughMAX marki Verbatim został stworzony z elementów KyronMAX, — używanego zamiast metalu tworzywa termoplastycznego, które jest, w stanie wytrzymać skrajnie nieprzyjazne warunki i jest stosowane, w najszczególniej wymagających wykorzystaniach: od rowerów górskich po samoloty, myśliwskie. Elementy KyronMAX™ są wyjątkowo lekkie i wytrzymałe, co, sprawia,wspaniale nadają się na obudowy pamięci USB, które zniosą, praktycznie wszystko i ochronią dane przed fizycznym uszkodzeniem., elementy KyronMAX™ są wytwarzane przez firmę Piper Plastics, która,, podobnie jak Verbatim, należy do grupy Mitsubishi Chemical. Ten niezwykły, materiał został zaadaptowany w wielu branżach, w tym lotniczej, medycznej,, a także przemysłowej i motoryzacyjnej, a jego stosunek wytrzymałości na, rozciąganie do masy jest wyższy aniżeli dla stali., Dysk USB ToughMAX w obudowie z składników konstrukcyjnych KyronMAX™ może, wytrzymać:, • Siły zgniatające do 2250 kg*, • Zanurzenie w wodzie do głębokości 30 m*, • skrajne temperatury od -25°C do 150°C*, * Na podstawie niezależnych testów przeprowadzonych poprzez firmę SGS., Rzeczywiste parametry mogą się różnić
  • Producent VERBATIM 
  • Pojemność 16 GB
  • Interfejs 2.0 


Ranking TOP5 najtańszych pendrive Verbatim (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie najtańszych pendrive Verbatim na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele bardzo tanie.Ranking TOP5 najdroższych pendrive Verbatim (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie najdroższych pendrive Verbatim na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się bardzo drogie modele.Ranking TOP6 pendrive (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie chętnie wybieranych napędów pendrive, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele, po które bardzo chętnie sięgają kupujący.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszego nośnika pendrive => Jaki PenDrive wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.


Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat napędów pendrive Verbatim są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za każdy komentarz lub sugestię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.