Jakie słuchawki bluetooth Jays do 500 zł najlepsze? Nasz Ranking TOP10 modeli!

Rankingi z 13 lipca 2024

Poszukując dobrych słuchawek na Bluetooth Jays do 500 zł proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki bluetooth Jays do 500 zł najlepiej kupić? Czy może wystarczą te tańsze? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na maj 2024.


Ranking słuchawek na Bluetooth Jays do 500 zł [TOP10 maj 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki bluetooth Jays do 500 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Słuchawki JAYS t-Six douszne True Wireless czarne (7350033656327)

Słuchawki JAYS t-Six douszne True Wireless czarne (7350033656327) Najniższa Cena Online Słuchawki bezprzewodowe Jays t-Six białe Słuchawki bezprzewodowe t-Six producenta Jays zostały wyprodukowane z myślą o codziennym stosowaniu. Perfekcyjnie rozumie, iż jak ważna jest wygoda noszenia słuchawek, by móc z nich korzystać poprzez dłuższy czas. Model t-Six został więc zaprojektowany "bez końcówek" - oznacza to, że nie są konieczne żadne wkładki douszne, aby zapewnić Ci komfort przez cały dzień. Obydwie słuchawki zostały wyekwipowane w intuicyjne przyciski dotykowe usprawniające zarządzanie połączeniami i odtwarzaniem muzyki. Na dodatek do Twojej dyspozycji jest gustowne etui ładujące, które bezproblemowo zmieścisz w kieszeni. Środowiskowa redukcja szumów Model t-Six może działać łącznie przez 30 godzin i zagwarantuje jeszcze lepszą jakość połączeń telefonicznych, niżeli się spodziewasz. Funkcja środowiskowej redukcji szumów eliminuje niepożądane szumy z otoczenia w trakcie Twoich rozmów, dzięki temu masz pewność,dobrze usłyszysz swojego rozmówcę. Natomiast podwójne mikrofony dbają o klarowną czystość rozmowy i o to, żeby rozmówca wyraźnie usłyszał Twoje słowa. Etui ładujące To, co podkreśla słuchawki t-Six producenta Jays to w dodatku niskie zużycie energii. Odtwarzaj ulubioną muzykę, słuchaj podcastów i rozmawiaj z bliskimi poprzez 6 godzin na jednym ładowaniu baterii. Gdy słuchawki się rozładują, wystarczy je umieścić w etui ładującym. Natomiast jeśli chodzi o zasilanie energii w samym etui, możesz naładować je przy pomocy kabla USB-C proponującego prędkie ładowanie — już 1,5 godziny później sprzęt będzie gotowy do ponownego działania. parametry: użyteczna konstrukcja nie wymagająca dodatkowych wkładek dousznych,wysmakowane etui ładujące usprawnia transport i zasilanie energii w słuchawkach,funkcja środowiskowej redukcji szumów likwiduje niechciane odgłosy z otoczenia podczas rozmów,podwójne mikrofony gwarantują wysoką jakość rozmów telefonicznych,łączny czas odtwarzania wynosi aż 30 godzin.
  • Producent Jays 
  • Impedancja 32 om


Ranking słuchawek Bluetooth do 500 zł [TOP8 maj 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki na bluetooth w cenie do 500 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek Bluetooth => Jakie słuchawki bluetooth wybrać? Poradnik zakupowy i ranking słuchawek z komunikacją Bluetooth.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek na Bluetooth Jays do 500 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.