Wybieramy dobry pendrive PNY do 100 zł. Jaki najlepszy w rankingu TOP10?

Rankingi z 13 kwietnia 2024

Poszukując dobrych nośników pendrive PNY do 100 zł proponujemy nasze zestawienia. Jaki zatem pendrive PNY do 100 zł najlepiej kupić? Czy najlepszy okaże się ten najtańszy? Polecamy ranking pendrive PNY do 100 zł z aktualizacją danych na kwiecień 2024.


TOP10 pendrive PNY do 100 zł [Ranking kwiecień 2024]

Przedstawiamy zestawienie pendrive PNY do 100 zł na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele najchętniej wybierane.

5 ★  pendrive 128gb usb 3.2 duo-link p-fdi128dulinktyc-ge marki Pny

pendrive 128gb usb 3.2 duo-link p-fdi128dulinktyc-ge marki Pny Najniższa Cena Online PNY DUO LINK USB 3. 2 Type-C Dual Flash Drive wypełnia lukę między urządzeniami mobilnymi i stacjonarnymi, dzięki temu jest doskonałym rozwiązaniem do przenośnego zarządzania plikami w podróży. DUO LINK to świetne narzędzie, żeby zwolnić miejsce na urządzeniach mobilnych wyekwipowanych w typ-C, umożliwiając użytkownikom przenoszenie treści, takich jak zdjęcia, filmy, muzyka i inne ze smartfonów i tabletów na dysk, robiąc miejsce na więcej, i upewniając się, iż nigdy nie przegapią okazji do przechwytywania treści z powodu braku pamięci. Co więcej, DUO LINK Dual Flash Drive zezwala na przesyłanie treści do pełnowymiarowych urządzeń takich jak laptopy i komputery stacjonarne w celu stałego przechowywania. Dzięki prędkości odczytu do 200 MB/s i transferowi do 30 razy szybszemu niżeli USB 2. 0, przenoszenie zawartości z dysku do komputera jest szybkie i proste. Stamtąd użytkownicy mogą przenieść swoje treści na wyższy poziom i tworzyć filmy, posty społecznościowe, przetwarzać wydruki lub po prostu zapisywać swoje pliki na bardziej trwałym urządzeniu pamięci masowej. DUO Link USB 3. 2 Type-C Dual Flash Drive jest idealny do użytkowania w systemach operacyjnych i urządzeniach głównych. Dzięki złączu USB 3. 2 typ-C dla maszyn mobilnych typu C Android i nowszej generacji komputerów PC i Mac i komputerów stacjonarnych oraz złączu USB 3. 2 Type-A dla komputerów poprzedniej generacji, potencjał tworzenia treści i zarządzania plikami jest niemal nieograniczony.EAN: 0751492681719Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: P-FDI128DULINKTYC-GEobjętość pamięci flash: 128 GBInterfejs: USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2szybkość zapisu: 200 MB/sSzyfrowanie informacji: NieObsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
  • Producent PNY 
  • Pojemność 128 GB


Ranking TOP5 najtańszych pendrive PNY do 100 zł (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie najtańszych pendrive PNY do 100 zł na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele bardzo tanie.

3 ★  pendrive 128gb usb 3.2 duo-link p-fdi128dulinktyc-ge marki Pny

pendrive 128gb usb 3.2 duo-link p-fdi128dulinktyc-ge marki Pny Najniższa Cena Online PNY DUO LINK USB 3. 2 Type-C Dual Flash Drive wypełnia lukę między urządzeniami mobilnymi i stacjonarnymi, dzięki temu jest świetnym rozwiązaniem do przenośnego zarządzania plikami w podróży. DUO LINK to doskonałe narzędzie, by zwolnić miejsce na urządzeniach przenośnych wyposażonych w typ-C, umożliwiając użytkownikom przenoszenie treści, takich jak zdjęcia, filmy, muzyka i inne ze smartfonów i tabletów na dysk, robiąc miejsce na więcej, i upewniając się, że nigdy nie przegapią okazji do przechwytywania treści z powodu braku pamięci. Co więcej, DUO LINK Dual Flash Drive pozwala na przesyłanie treści do pełnowymiarowych sprzętów takich jak laptopy i komputery stacjonarne w celu stałego przechowywania. Dzięki szybkości odczytu do 200 MB/s i transferowi do 30 razy szybszemu niż USB 2. 0, przenoszenie zawartości z dysku do komputera jest szybkie i nietrudne. Stamtąd użytkownicy mogą przenieść swoje treści na wyższy poziom i tworzyć filmy, posty społecznościowe, przetwarzać wydruki lub po prostu zapisywać swoje pliki na bardziej trwałym urządzeniu pamięci masowej. DUO Link USB 3. 2 Type-C Dual Flash Drive jest wyśmienity do użytkowania w systemach operacyjnych i urządzeniach głównych. Dzięki złączu USB 3. 2 wariant-C dla sprzętów mobilnych rodzaju C Android i nowszej generacji komputerów PC i Mac i komputerów stacjonarnych oraz złączu USB 3. 2 Type-A dla komputerów poprzedniej generacji, potencjał tworzenia treści i zarządzania plikami jest niemal nieograniczony.EAN: 0751492681719Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: P-FDI128DULINKTYC-GEpojemność pamięci flash: 128 GBInterfejs: USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2prędkość zapisu: 200 MB/sSzyfrowanie informacji: NieObsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
  • Producent PNY 
  • Pojemność 128 GB


Ranking TOP5 najdroższych pendrive PNY do 100 zł (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie najdroższych pendrive PNY do 100 zł na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się bardzo drogie modele.

3 ★  pendrive 128gb usb 3.2 duo-link p-fdi128dulinktyc-ge marki Pny

pendrive 128gb usb 3.2 duo-link p-fdi128dulinktyc-ge marki Pny Najniższa Cena Online PNY DUO LINK USB 3. 2 Type-C Dual Flash Drive wypełnia lukę między urządzeniami przenośnymi i stacjonarnymi, dzięki temu jest perfekcyjnym rozwiązaniem do przenośnego zarządzania plikami w podróży. DUO LINK to wspaniałe narzędzie, by zwolnić miejsce na urządzeniach przenośnych zaopatrzonych w typ-C, umożliwiając użytkownikom przenoszenie treści, takich jak fotografie, filmy, muzyka i inne ze smartfonów i tabletów na dysk, robiąc miejsce na więcej, i upewniając się, że nigdy nie przegapią okazji do przechwytywania treści z powodu braku pamięci. Co więcej, DUO LINK Dual Flash Drive pozwala na przesyłanie treści do pełnowymiarowych maszyn takich jak laptopy i komputery stacjonarne w celu stałego przechowywania. Dzięki szybkości odczytu do 200 MB/s i transferowi do 30 razy szybszemu niż USB 2. 0, przenoszenie zawartości z dysku do komputera jest szybkie i łatwe. Stamtąd użytkownicy mogą przenieść swoje treści na wyższy poziom i kreować filmy, posty społecznościowe, przetwarzać wydruki lub po prostu zapisywać swoje pliki na bardziej trwałym urządzeniu pamięci masowej. DUO Link USB 3. 2 Type-C Dual Flash Drive jest rewelacyjny do stosowania w systemach operacyjnych i urządzeniach głównych. Dzięki złączu USB 3. 2 typ-C dla sprzętów mobilnych rodzaju C Android i nowszej generacji komputerów PC i Mac i komputerów stacjonarnych oraz złączu USB 3. 2 Type-A dla komputerów poprzedniej generacji, potencjał tworzenia treści i zarządzania plikami jest niemal nieograniczony.EAN: 0751492681719Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: P-FDI128DULINKTYC-GEobjętość pamięci flash: 128 GBInterfejs: USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2szybkość zapisu: 200 MB/sSzyfrowanie danych: NieObsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
  • Producent PNY 
  • Pojemność 128 GB


Ranking TOP6 pendrive do 100 zł (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie chętnie wybieranych napędów pendrive w cenie do 100 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele, po które bardzo chętnie sięgają kupujący.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszego nośnika pendrive => Jaki PenDrive wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.


Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat napędów pendrive PNY do 100 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za każdy komentarz lub sugestię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.