Wybieramy dobre słuchawki Huawei do 100 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 01 października 2023

Poszukując odpowiednich słuchawek Huawei do 100 zł proponujemy nasze zestawienia. Jakie zatem słuchawki Huawei do 100 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na październik 2023.


Ranking słuchawek Huawei do 100 zł [TOP15 październik 2023]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki Huawei do 100 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Huawei cm33 słuchawki białe usb-c (6901443200429)

Huawei cm33 słuchawki białe usb-c (6901443200429) Najniższa Cena Online Słuchawki CM33 zostały zaprojektowane by umożliwiały długie i przyjemne słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów telefonicznych. Zapewniają wysoki poziom ergonomii, a także kompatybilność z wieloma urządzeniami odtwarzającymi dźwięk. Jakość dźwięku Model CM33 cechuje się szerokim pasmem przenoszonych częstotliwości, dzięki temu precyzyjnie odwzorowuje równocześnie niskie jak i wysokie dźwięki. Dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystane zarówno do słuchania przeróżnej muzyki, a także prowadzenia rozmów telefonicznych. Komfort trafnie zaprojektowane końcówki, nad wyraz korzystne tłumienie dźwięku otoczenia, dzięki czemu słuchawki dostarczają użytkownikowi maksimum przyjemności płynącej ze słuchania ulubionej muzyki. Pozwalają ponadto na prowadzenie rozmów telefonicznych bez problematycznego słyszenia własnego głosu w słuchawce. Zaimplementowany przewód o długości 1.2 metra zezwala na wygodne odtwarzanie muzyki z maszyn mobilnych. na dodatek słuchawki zostały wyekwipowane w wygodny zwijacz przewodu. Funkcjonalność kabel łączący słuchawki z urządzeniem audio został zaopatrzony w kompaktowy pilot z mikrofonem i przyciski funkcyjne. Pozwalają one na komfortowe sterowanie głośnością w trakcie rozmowy telefonicznej albo słuchania muzyki. Port USB-C Coraz więcej smartfonów wyekwipowanych jest w port USB typu C. Słuchawki CM33 wyposażono właśnie w ten typ złącza, umożliwiając tym samym podłączenie ich do wielu topowych sprzętów mobilnych....
  • Producent Huawei 
  • Mikrofon tak 
  • Regulacja głośności tak 


Ranking słuchawek w cenie do 100 zł [TOP9 październik 2023]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 100 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek Huawei do 100 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.