Wybieramy dobre słuchawki OTL do 100 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 13 kwietnia 2024

Poszukując odpowiednich słuchawek OTL do 100 zł proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki OTL do 100 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na kwiecień 2024.


Ranking słuchawek OTL do 100 zł [TOP15 kwiecień 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki OTL do 100 zł najchętniej wybierane.

6 ★  Słuchawki peppa glitter 3y40lk marki Otl

Słuchawki peppa glitter 3y40lk marki Otl Najniższa Cena Online Kultowe brandy Słuchawki OTL Peppa Glitter Rainbow to akcesorium, które powstało z myślą o najmłodszych. Firma eksponuje się licencją na kultowe brandy, które rozkochały w sobie dzieci na całym świecie. Psi Patrol, Pokemon, Świnka Peppa, Super Mario czy Hello Kitty – postacie i motywy z tych znanych bajek czy gier zdobią słuchawki i nadają im niepowtarzalny charakter. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie Słuchawki od OTL Technologies dedykowane są dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. produkt może być używany do oglądania filmów, słuchania muzyki czy również grania w gry. Akcesoria dla najmłodszych muszą wyróżniać się bezpieczeństwem. Natężenie dźwięku w słuchawkach przewodowych OTL zostało ograniczone do 85 dB, co sprawia, iż długie i głośne słuchanie muzyki nie będzie niebezpieczne dla uszu najmłodszych. Liczy się komfort artykuł marki OTL Technologies to również 90-centymetrowy przewód ze złączem 3,5 mm jack, który zezwala na podłączenie słuchawek do laptopa, smartfona, tabletu czy także konsoli. Warto wspomnieć, iż miękki pałąk z możliwością regulacji scali się do rosnącej głowy dziecka i nie będzie powodował dyskomfortu przy długim noszeniu słuchawek. Całość dopełniają miękkie nauszniki, które uniemożliwiają bólom uszu i głowy. Klarownie czyste brzmienie Słuchawki OTL wyróżniają się 30-milimetrowymi przetwornikami, które gwarantują dźwięk na wysokim poziomie. Pasmo przenoszenia na poziomie 20-20000 Hz w połączeniu z impedancją wynoszącą 32 ohm zapewnia transparentnie czyste brzmienie. Na szczególną uwagę zasługuje dodatkowo waga słuchawek, która nie przekracza 88 gramów. Takie rozwiązanie powoduje, iż dzieci nie odczują nadmiernego obciążenia na głowie. Właściwości: wariant słuchawek: przewodowe, średnica przetwornika: 30 mm, czułość: 85 dB, pasmo przenoszenia: 20-20000 kHz, impedancja: 32 ohm, długość przewodu: 0,9 m, złącze: 3,5 mm jack, ograniczenie natężenia dźwięku do 85 dB, waga: 88 g,
 • Producent OTL 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon nie 

7 ★  Otl Słuchawki l.o.l. surprise 3y40li (5055371622943)

Otl Słuchawki l.o.l. surprise 3y40li (5055371622943) Najniższa Cena Online Kultowe brandy Słuchawki OTL L.O.L. Surprise! My Diva to akcesorium, które powstało z myślą o najmłodszych. Producent akcentuje się licencją na kultowe brandy, które rozkochały w sobie dzieci na całym świecie. Psi Patrol, Pokemon, Świnka Peppa, Super Mario czy Hello Kitty – postacie i motywy z tych znanych bajek czy gier zdobią słuchawki i nadają im specyficzny charakter. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie Słuchawki od OTL Technologies asygnowane są dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. produkt może być wykorzystywany do oglądania filmów, słuchania muzyki czy również grania w gry. Akcesoria dla najmłodszych muszą znamionować się bezpieczeństwem. Natężenie dźwięku w słuchawkach przewodowych OTL zostało ograniczone do 85 dB, co powoduje, iż długie i głośne słuchanie muzyki nie będzie niebezpieczne dla uszu najmłodszych. Liczy się komfort towar firmy OTL Technologies to też 90-centymetrowy kabel ze złączem 3,5 mm jack, który pozwala na podłączenie słuchawek do laptopa, smartfona, tabletu czy też konsoli. Warto wspomnieć, że miękki pałąk z możliwością regulacji zbrata się do rosnącej głowy dziecka i nie będzie powodował dyskomfortu przy długim noszeniu słuchawek. Całość dopełniają miękkie nauszniki, które uniemożliwiają bólom uszu i głowy. Przezroczyście czyste brzmienie Słuchawki OTL wyróżniają się 30-milimetrowymi przetwornikami, które zapewniają dźwięk na wysokim poziomie. Pasmo przenoszenia na poziomie 20-20000 Hz w połączeniu z impedancją wynoszącą 32 ohm gwarantuje krystalicznie czyste brzmienie. Na szczególną uwagę zasługuje również waga słuchawek, która nie przekracza 88 gramów. Takie rozwiązanie sprawia, iż dzieci nie odczują nadmiernego obciążenia na głowie. Właściwości: rodzaj słuchawek: przewodowe, średnica przetwornika: 30 mm, czułość: 85 dB, pasmo przenoszenia: 20-20000 kHz, impedancja: 32 ohm, długość przewodu: 0,9 m, złącze: 3,5 mm jack, ograniczenie natężenia dźwięku do 85 dB, waga: 88 g, rozmiary: 15,5 × 15,5 × 3 cm.
 • Producent OTL 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon nie 

8 ★  Słuchawki OTL Harry Potter 1Y40NG

Słuchawki OTL Harry Potter 1Y40NG Najniższa Cena Online Kultowe brandy Słuchawki OTL Harry Potter to akcesorium, które powstało z myślą o najmłodszych. Marka uwydatnia się licencją na kultowe brandy, które rozkochały w sobie dzieci na całym świecie. Psi Patrol, Pokemon, Świnka Peppa, Super Mario czy Hello Kitty – postacie i motywy z tych znanych bajek czy gier zdobią słuchawki i nadają im unikalny charakter. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie Słuchawki od OTL Technologies przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Produkt może być wykorzystywany do oglądania filmów, słuchania muzyki czy również grania w gry. Akcesoria dla najmłodszych muszą znamionować się bezpieczeństwem. Natężenie dźwięku w słuchawkach przewodowych OTL zostało ograniczone do 85 dB, co sprawia, iż długie i głośne słuchanie muzyki nie będzie niebezpieczne dla uszu najmłodszych. Liczy się komfort artykuł producenta OTL Technologies to również 90-centymetrowy kabel ze złączem 3,5 mm jack, który umożliwia podłączenie słuchawek do notebooka, smartfona, tabletu czy też konsoli. Warto wspomnieć, iż miękki pałąk z możliwością regulacji scali się do rosnącej głowy dziecka i nie będzie wywoływał dyskomfortu przy długim noszeniu słuchawek. Całość dopełniają miękkie nauszniki, które uniemożliwiają bólom uszu i głowy. Krystalicznie czyste brzmienie Słuchawki OTL wyróżniają się 30-milimetrowymi przetwornikami, które gwarantują dźwięk na wysokim poziomie. Pasmo przenoszenia na poziomie 20-20000 Hz w połączeniu z impedancją wynoszącą 32 ohm gwarantuje przejrzyście czyste brzmienie. Na szczególną uwagę zasługuje dodatkowo waga słuchawek, która nie przekracza 88 gramów. Takie rozwiązanie sprawia, że dzieci nie odczują nadmiernego obciążenia na głowie. Parametry: typ słuchawek: przewodowe, średnica przetwornika: 30 mm, czułość: 85 dB, pasmo przenoszenia: 20-20000 kHz, impedancja: 32 ohm, długość przewodu: 0,9 m, złącze: 3,5 mm jack, ograniczenie natężenia dźwięku do 85 dB, waga: 88 g, rozmiary: 15,5 × 15,5 × 3 cm.
 • Producent OTL 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon nie 

9 ★  słuchawki douszne sonic tws marki Otl

słuchawki douszne sonic tws marki Otl Najniższa Cena Online Słuchawki douszne bezprzewodowe SEGA SONIC OTL - towar licencjonowany Gratka dla każdego miłośnika filmu SONIC, niezależnie od wieku. Zabierz słuchawki gdziekolwiek zechcesz! W podróż, do szkoły, na podwórko, używaj ich do słuchania ulubionych piosenek, nauki online czy w trakcie gry. Stylowe, niebieskie z ulubionym superbohaterem zapewnią Twojemu dziecku godziny nieprzerwanych atrakcji. Zapakowane w etui do ładowania bezprzewodowego. śladowe, lekkie wkładki douszne zapewnią czysty bogaty dźwięk z płynną średnicą i transparentnie czystymi tonami wysokimi. Łączność przy pomocy Bluetooth 5.0 innowacyjnej technice, która zapewnia płynny przepływ dźwięku. Etui ładujące USB rodzaju C zapewnia do 6 godzin słuchania przy 3 kolejnych ładowaniach. Wybierz jeden z dwóch rozmiarów miękkich silikonowych wkładek dousznych (niewiele znaczący i obszerny), by zapewnić jednostkowe dostosowanie do Twojego wymiaru uszu. posiadają także inteligentne sterowanie dotykowe, luźno możesz pominąć, odtworzyć czy wstrzymać utwór w dowolnej chwili. właściwości: Wersja Bluetooth: 5.0Zakres częstotliwości: 2,4-2,48 GHzZasięg transmisji: do 10 mPasmo przenoszenia: 20-20 kHzCzas odtwarzania: do 6 godzinobjętość baterii: 30 mAhobjętość pudełka: 350 mAhCzas ładowania wkładek: 1,5hczas ładowania etui: 3hGOTOWY podarek: ładnie zapakowane w licencjonowane pudełko stan: NOWY
 • Producent OTL 
 • Typ douszne 

10 ★  OTL Technologies Super Mario

OTL Technologies Super Mario Najniższa Cena Online Słuchawki douszne OTL Technologies Super Mario TWS niebieskie Bezprzewodowe słuchawki douszne z etui ładującym będą wyśmienicie dla zwolenników Super Mario. Motyw z logo gry rewelacyjnie komponuje się z niebieskim tłem pokrywy. Słuchawki są niepokaźne i lekkie,gwarantują imponujący dźwięk z głębokim basem i czystymi tonami wysokimi. Doskonały dźwięk zapewnia technologia Bluetooth 5.0. Słuchawki można swobodnie użytkować w podróży, podczas ćwiczeń czy w domowych warunkach. W komplecie dołączony jest przewód USB o długości 31 cm. Dotykowe sterowanie Etui ładujące USB typu C pozwala na do 6 godzin bezustannego słuchania muzyki przy 3 dodatkowych ładowaniach. Technologia inteligentnego sterowania dotykowego zezwala na pominięcie, odtworzenie lub zatrzymanie utworu, aktywowanie asystenta głosowego i odbieranie i odrzucanie połączeń poprzez dotyk. Wkładki douszne przystępne są w dwóch wymiarach, małym i dużym, żeby umożliwić jednostkowe przypasowanie do kanału słuchowego. cechy: Bluetooth 5.0 gwarantuje stabilne połączenie bez przerw w odtwarzaniu muzyki,dodatkowe wkładki douszne w pakiecie korzystne dobranie,inteligentne sterowanie dotykowe usprawnia obsługę,automatyczne parowanie upraszcza połączenie z urządzeniem w przyszłości,słuchanie muzyki do 6 godzin bez przerwy.
 • Producent OTL 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon tak 
 • Typ douszne 


Ranking słuchawek w cenie do 100 zł [TOP9 kwiecień 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 100 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek OTL do 100 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.