Wybieramy dobre słuchawki OTL do 100 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 01 października 2023

Poszukując odpowiednich słuchawek OTL do 100 zł proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki OTL do 100 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na październik 2023.


Ranking słuchawek OTL do 100 zł [TOP15 październik 2023]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki OTL do 100 zł najchętniej wybierane.

13 ★  Słuchawki otl nauszne wiek 3-7lat marki Harry potter

Słuchawki otl nauszne wiek 3-7lat marki Harry potter Najniższa Cena Online Kultowe brandy Słuchawki OTL Harry Potter to akcesorium, które powstało z myślą o najmłodszych. Firma akcentuje się licencją na kultowe brandy, które rozkochały w sobie dzieci na całym świecie. Psi Patrol, Pokemon, Świnka Peppa, Super Mario czy Hello Kitty – postacie i motywy z tych znanych bajek czy gier zdobią słuchawki i nadają im oryginalny charakter. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie Słuchawki od OTL Technologies przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Towar może być używany do oglądania filmów, słuchania muzyki czy także grania w gry. Akcesoria dla najmłodszych muszą znamionować się bezpieczeństwem. Natężenie dźwięku w słuchawkach przewodowych OTL zostało ograniczone do 85 dB, co powoduje, iż długie i głośne słuchanie muzyki nie będzie niebezpieczne dla uszu najmłodszych. Liczy się komfort produkt firmy OTL Technologies to także 90-centymetrowy przewód ze złączem 3,5 mm jack, który zezwala na podłączenie słuchawek do laptopa, smartfona, tabletu czy również konsoli. Warto wspomnieć, iż miękki pałąk z możliwością regulacji skonsoliduje się do rosnącej głowy dziecka i nie będzie powodował dyskomfortu przy długim noszeniu słuchawek. Całość dopełniają miękkie nauszniki, które zapobiegają bólom uszu i głowy. Krystalicznie czyste brzmienie Słuchawki OTL wyróżniają się 30-milimetrowymi przetwornikami, które gwarantują dźwięk na wysokim poziomie. Pasmo przenoszenia na poziomie 20-20000 Hz w połączeniu z impedancją wynoszącą 32 ohm gwarantuje transparentnie czyste brzmienie. Na szczególną uwagę zasługuje na dodatek waga słuchawek, która nie przekracza 88 gramów. Takie rozwiązanie powoduje, że dzieci nie odczują nadmiernego obciążenia na głowie. Atrybuty: rodzaj słuchawek: przewodowe, średnica przetwornika: 30 mm, czułość: 85 dB, pasmo przenoszenia: 20-20000 kHz, impedancja: 32 ohm, długość przewodu: 0,9 m, złącze: 3,5 mm jack, ograniczenie natężenia dźwięku do 85 dB, waga: 88 g, wymiary: 15,5 × 15,5 × 3 cm.
  • Producent Harry Potter 
  • Typ nauszne 

14 ★  Słuchawki otl nauszne glitter rainbow wiek 4-7 lat marki Peppa

Słuchawki otl nauszne glitter rainbow wiek 4-7 lat marki Peppa Najniższa Cena Online Kultowe brandy Słuchawki OTL Peppa Glitter Rainbow to akcesorium, które powstało z myślą o najmłodszych. Producent podkreśla się licencją na kultowe brandy, które rozkochały w sobie dzieci na całym świecie. Psi Patrol, Pokemon, Świnka Peppa, Super Mario czy Hello Kitty – postacie i motywy z tych znanych bajek czy gier zdobią słuchawki i nadają im specyficzny charakter. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie Słuchawki od OTL Technologies przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Towar może być stosowany do oglądania filmów, słuchania muzyki czy także grania w gry. Akcesoria dla najmłodszych muszą cechować się bezpieczeństwem. Natężenie dźwięku w słuchawkach przewodowych OTL zostało ograniczone do 85 dB, co powoduje, iż długie i głośne słuchanie muzyki nie będzie niebezpieczne dla uszu najmłodszych. Liczy się komfort towar producenta OTL Technologies to też 90-centymetrowy kabel ze złączem 3,5 mm jack, który zezwala na podłączenie słuchawek do notebooka, smartfona, tabletu czy także konsoli. Warto wspomnieć, że miękki pałąk z możliwością regulacji zwiąże się do rosnącej głowy dziecka i nie będzie wywoływał dyskomfortu przy długim noszeniu słuchawek. Całość dopełniają miękkie nauszniki, które uniemożliwiają bólom uszu i głowy. Transparentnie czyste brzmienie Słuchawki OTL wyróżniają się 30-milimetrowymi przetwornikami, które gwarantują dźwięk na wysokim poziomie. Pasmo przenoszenia na poziomie 20-20000 Hz w połączeniu z impedancją wynoszącą 32 ohm zagwarantuje przejrzyście czyste brzmienie. Na szczególną uwagę zasługuje w dodatku waga słuchawek, która nie przekracza 88 gramów. Takie rozwiązanie sprawia, iż dzieci nie odczują nadmiernego obciążenia na głowie. Parametry: rodzaj słuchawek: przewodowe, średnica przetwornika: 30 mm, czułość: 85 dB, pasmo przenoszenia: 20-20000 kHz, impedancja: 32 ohm, długość przewodu: 0,9 m, złącze: 3,5 mm jack, ograniczenie natężenia dźwięku do 85 dB, waga: 88 g,
  • Producent Peppa 
  • Typ nauszne 

15 ★  Słuchawki otl nauszne . surprise! my diva wiek 3-7lat marki L.o.l

Słuchawki otl nauszne . surprise! my diva wiek 3-7lat marki L.o.l Najniższa Cena Online Kultowe brandy Słuchawki OTL L.O.L. Surprise! My Diva to akcesorium, które powstało z myślą o najmłodszych. Firma podkreśla się licencją na kultowe brandy, które rozkochały w sobie dzieci na całym świecie. Psi Patrol, Pokemon, Świnka Peppa, Super Mario czy Hello Kitty – postacie i motywy z tych znanych bajek czy gier zdobią słuchawki i nadają im oryginalny charakter. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie Słuchawki od OTL Technologies dedykowane są dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Artykuł może być wykorzystywany do oglądania filmów, słuchania muzyki czy także grania w gry. Akcesoria dla najmłodszych muszą cechować się bezpieczeństwem. Natężenie dźwięku w słuchawkach przewodowych OTL zostało ograniczone do 85 dB, co sprawia, że długie i głośne słuchanie muzyki nie będzie niebezpieczne dla uszu najmłodszych. Liczy się komfort produkt producenta OTL Technologies to również 90-centymetrowy kabel ze złączem 3,5 mm jack, który zezwala na podłączenie słuchawek do notebooka, smartfona, tabletu czy także konsoli. Warto wspomnieć, iż miękki pałąk z możliwością regulacji zbrata się do rosnącej głowy dziecka i nie będzie wywoływał dyskomfortu przy długim noszeniu słuchawek. Całość dopełniają miękkie nauszniki, które uniemożliwiają bólom uszu i głowy. Krystalicznie czyste brzmienie Słuchawki OTL wyróżniają się 30-milimetrowymi przetwornikami, które zapewniają dźwięk na wysokim poziomie. Pasmo przenoszenia na poziomie 20-20000 Hz w połączeniu z impedancją wynoszącą 32 ohm gwarantuje klarownie czyste brzmienie. Na szczególną uwagę zasługuje jeszcze waga słuchawek, która nie przekracza 88 gramów. Takie rozwiązanie powoduje, iż dzieci nie odczują nadmiernego obciążenia na głowie. Właściwości: wariant słuchawek: przewodowe, średnica przetwornika: 30 mm, czułość: 85 dB, pasmo przenoszenia: 20-20000 kHz, impedancja: 32 ohm, długość przewodu: 0,9 m, złącze: 3,5 mm jack, ograniczenie natężenia dźwięku do 85 dB, waga: 88 g, wymiary: 15,5 × 15,5 × 3 cm.
  • Producent L.O.L 
  • Typ nauszne 


Ranking słuchawek w cenie do 100 zł [TOP9 październik 2023]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 100 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek OTL do 100 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.