Jakie głośniki bezprzewodowe kupić do domu? [Ranking lipiec 2020]

Jeśli planujemy w najbliższym czasie zakup głośnika bezprzewodowego<, to jest parę rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę.


Zastosowanie głośnika bezprzewodowego

bezprzewodowe głośniki na bluetooth
bezprzewodowe głośniki na bluetooth
Zastosowanie głośnika to tak naprawdę główne kryterium, jakim będziemy się kierować przy kupnie nowego sprzętu grającego. Jeśli potrzebujemy głośnika do domu, warto aby oferował on wystarczająco dużą moc i mógł znaleźć swoje zastosowanie np. na imprezie ze znajomymi.

Jeśli szukamy przenośnego urządzenia, które będziemy mogli wziąć ze sobą w plener, ważniejsza będzie raczej pojemność akumulatora lub ewentualny certyfikat wytrzymałości urządzenia. Na rynku jest wiele rozwiązań i wariantów głośników.

Oprócz wyżej wymienionych kryteriów w grę wchodzą jeszcze:

  • funkcja stereo,
  • opcja parowania przez NFC,
  • obecność portów USB i Minijack.

Cena głośnika bezprzewodowego

Musimy zdecydować, ile możemy przeznaczyć np. na głośnik bluetooth. Ceny zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych, ale chcąc kupić dobry produkt, z którego będziemy zadowoleni, należy wydać ok. 300 zł. Oczywiście można wydać znacznie więcej, ale to już zależy od indywidualnych preferencji. Co prawda ilość opcji dostępnych na rynku może przytłaczać, ale nie należy się zniechęcać, ponieważ łatwo można znaleźć coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.