Wybieramy dobre słuchawki AKG do 2000 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 04 marca 2024

Szukając odpowiednich słuchawek AKG do 2000 zł proponujemy przygotowane przez nas zestawienia. Jakie zatem słuchawki AKG do 2000 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na marzec 2024.


Ranking słuchawek AKG do 2000 zł [TOP15 marzec 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki AKG do 2000 zł najchętniej wybierane.

1 ★  AKG K712PRO - Słuchawki studyjne, AKG-K712PRO-BLK

AKG K712PRO - Słuchawki studyjne, AKG-K712PRO-BLK Najniższa Cena Online AKG K 712 PRO - REFERENCYJNE profesjonalne SŁUCHAWKI STUDYJNE Otwarte, intensywne, wokółuszne słuchawki z detalicznym, przestrzennym dźwiękiem, z wyjątkową jakością odwzorowania.. Dwuwarstwowa, najkorzystniejszy typ membran wytwarzanych w technice VarimotionTM [patent AKG], wysokiej jakości neodymowe magnesy, cewka z płaskim drutem z perfekcyjną wiernością odtwarzania wysokich tonów. Stylowe, subtelne i interesujące wzornictwo, innowacyjna "otwarta" budowa z "oddychającymi" welurowymi nausznicami uformowanymi do pracy "w 3D", optymalizującymi odbiór niskich częstotliwości. nieznaczna waga i skórzany pas z auto-regulacją docisku do głowy gwarantują wysoki komfort stosowania podczas długiej pracy. Wstępna selekcja przetworników, produkcja z najwyższą dbałością o detale w fabryce w Wiedniu (Austria).Dla wymagających profesjonalistów w studiach, nagraniowych, posprodukcyjnych, radiowych i telewizyjnych. -słuchawki energiczne, wokółuszne - maksymalny komfort noszenia w trakcie długich sesji-progresywna otwarta konstrukcja - przestrzenny obraz dźwiękowy-najwyższej jakości dwuwarstwowa membrana, wyprodukowana w opatentowanej technologii VarimotionTM-wysokiej jakości magnesy neodymowe, cewka z płaskim drutem - nadzwyczajna odpowiedź impulsowa i wierność odtwarzania wysokich częstotliwości, w połączeniu z dwuwarstwową membraną ultra-niskie zniekształcenia-poszerzone pasmo dolnych częstotliwości do 10Hz (poprawione o 3dB cechy)-"oddychające, uformowane do pracy w 3D" welurowe nausznice - wyśmienite ułożenie i dostosowanie, słuszne brzmienie basów-skórzany pas z staranną auto-regulacją naciągu-docisku do głowy - wygodna stabilizacja położenia i dopasowania do głowy-niska waga - komfort długiego stosowania-słuchawki pochodzą z kolekcji Designed and Engineered in Austria, Made in Slovakia, ręcznie montowane, z najwyższą dbałością o detale-selekcjonowane wstępnie przetworniki, indywidualnie testowane i numerowane-w komplecie: wysokiej jakości futerał, dwa odłączane kable: prosty 3m i skręcany 5m dane techniczne: typ: stereo, dynamiczne, otwarteCzułość: 105 dB/VPasmo przenoszenia: 10 do 39800 HzImpedancja: 62 omyMaksymalna moc wejściowa: 200 mWKable w komplecie: prosty (3m) i skręcany (5m), przyłączane do gniazda męskiego mini XLR-3pin z jednej stronyZłącza kabli: pozłacany mini jack 1/8? stereo (znaczny Jack 1/4? z wykorzystaniem adaptera), mini XLR-3pin żeńskiAdapter złącza: pozłacany, z gniazdem mini Jack 1/8? z gwintem wewn., z wtykiem spory Jack 1/4"Waga (bez kabla): 235 g...
  • Producent AKG 
  • Impedancja 62 om
  • Mikrofon nie 
  • Regulacja głośności nie 
  • Typ nauszne 


Ranking słuchawek w cenie do 2000 zł [TOP9 marzec 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 2000 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek AKG do 2000 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.