Wybieramy dobre słuchawki ART do 200 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 25 czerwca 2024

Poszukując odpowiednich słuchawek ART do 200 zł proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki ART do 200 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na maj 2024.


Ranking słuchawek ART do 200 zł [TOP15 maj 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki ART do 200 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Art Słuchawki ap-tw-b2 bluetooth z mikrofonem, tws (microusb) białe/srebrne - slart ap-tw-b2- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

Art Słuchawki ap-tw-b2 bluetooth z mikrofonem, tws (microusb) białe/srebrne - slart ap-tw-b2- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online Dlaczego warto wybrać ten model: Bluetooth v5.0 korzystnej jakości chipset JL stabilne połączenie Zasięg do 10m Niski zużycie mocy (dłuższe działanie przy znikomym gabarycie baterii) Etui wyposażone we własną baterię (funkcja PB dla słuchawek) niepokaźny gabaryt Najważniejsze cechy: Bezprzewodowe słuchawki True Wireless Złącze microUSB wbudowany mikrofon Dla osób w ciągłym ruchu Do prowadzenia rozmów Słuchawki z Bluetooth 5.0 Zastanawiasz się jakie słuchawki bezprzewodowe będą dla Ciebie najkorzystniejsze? Wybierz słuchawki producenta ART, które wykorzystując technikę Bluetooth 5.0 stabilne i prędkie połączenie oraz nieznaczny zużycie energii. Dzięki nim osiągniesz rewelacyjny dźwięk, którym możesz cieszyć się jeszcze dłużej. Słuchawki bez kabla Chcesz uwolnić się od plączących kabli? w pełni bezprzewodowa technika sprawia, że słuchawki pozwolą Ci poczuć absolutną swobodę. Te nieduże słuchawki bezprzewodowe po wyjęciu z etui automatycznie łączą się ze sobą. Gotów na prawdziwie bezprzewodowe doznania muzyczne? Podręczny zestaw słuchawkowy Słuchawki posiadają zastosowany mikrofon, dzięki temu możesz prowadzić rozmowy bez wydobywania telefonu z kieszeni. dodatkowo, mogą one posłużyć także jako komplet słuchawkowy do samochodu – starczy, że włączysz tylko jedną słuchawkę, a drugą pozostawisz w etui. Słuchawki znajdą zastosowanie w trakcie uprawiania sportu podczas jazdy samochodem Do rozmów z najbliższymi podczas sprzątania czy gotowania podczas wycieczek - dyskretnie podpowiedzą Ci którędy iść w trakcie korzystania z nawigacji Do słuchania muzyki w trakcie gdy dzieci śpią nieprzeciętne słuchawki na siłownię Słuchaj muzyki jeszcze dłużej Ile czasu dziennie spędzasz na słuchaniu muzyki? Słuchawki ART mogą towarzyszyć Ci bezustannie kilka godzin! Jeśli w międzyczasie trzymasz je w asygnowanym etui z wbudowaną baterią, będą one nie tylko należycie chronione, lecz też za każdym razem naładowane! znakomite dla sportowców Nie uwielbiasz uprawiać sportu w ciszy? Słuchawki ART to wspaniałe słuchawki na siłownię. Zasięg do 10 m powoduje, że Twój smartfon może leżeć w bezpiecznej odległości, a Ciebie bez żadnych przeszkód do działania będzie motywować ulubiona muzyka. W komplecie Słuchawki Etui z funkcją ładowania Instrukcja obsługi
  • Producent ART 
  • Impedancja 32 om
  • Mikrofon tak 


Ranking słuchawek w cenie do 200 zł [TOP9 maj 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 200 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek ART do 200 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.