Wybieramy dobre słuchawki Axtel. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 22 kwietnia 2024

Szukając odpowiednich słuchawek Axtel proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki Axtel najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na kwiecień 2024.


Ranking słuchawek Axtel [TOP15 kwiecień 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki Axtel najchętniej wybierane.

2 ★  Axtel Słuchawki voice uc28 hd mono nc usb

Axtel Słuchawki voice uc28 hd mono nc usb Najniższa Cena Online AxTel VOICE 28 HD mono NC słuchawka nagłowna z mikrofonem na jedno ucho zakończona złączem USB doskonałe dla: użytkowników wymagających mobilnego zestawu do użytku z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu wdrażania znacznych projektów z branży komunikacji głosowej przy utrzymaniu idealnego stosunku jakości do ceny atrybuty artykułu Zakończenie: USB-A (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, notebook System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: nie kompozycja na jedno ucho - może być noszona po dowolnej stronie głowy Wysokiej klasy głośniki przeznaczone do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki Adapter na kablu z użytecznymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- Mikrofon z redukcją szumów otoczenia - wycina niechciane dźwięki rozmów w tle dostosowywany wysięgnik mikrofonu - usprawnia dokładne ustawienie mikrofonu względem ust komfortowe, piankowe gąbki Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta. zobacz artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia sprawdź artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: właściwości słuchawek call center Więcej informacji i prezentacja na stronie produktu axtelworld.pl Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym
  • Producent Axtel 


Ranking słuchawek [TOP9 kwiecień 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek Axtel są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.