Wybieramy dobre słuchawki Dell do 500 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 20 lutego 2024

Szukając odpowiednich słuchawek Dell do 500 zł proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki Dell do 500 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na luty 2024.


Ranking słuchawek Dell do 500 zł [TOP15 luty 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki Dell do 500 zł najchętniej wybierane.

1 ★  słuchawki alienware wired headset aw520h dark marki Dell

słuchawki alienware wired headset aw520h dark marki Dell Najniższa Cena Online Przewodowy komplet słuchawkowy do gier Alienware AW520HCiesz się wciągającym dźwiękiem dzięki certyfikowanym sterownikom Hi-Res i obsłudze dźwięku przestrzennego Dolby Atmos. Wszystko w komfortowej i łatwej w regulacji konstrukcji.Usłysz każdy szczegółZanurz swoje zmysły dzięki precyzyjnemu dźwiękowi zawartemu w komfortowej, spójnej konstrukcji.nieprzerwany dźwiękCiesz się bogatym, czystym dźwiękiem dzięki certyfikowanym sterownikom Hi-Res i przestrzennemu dźwiękowi Dolby Atmos, który sprawia, iż czujesz się, jakbyś był jednością ze swoją grą. Przetworniki zapewniają wyraźny dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, w trakcie gdy dźwięk przestrzenny zapewnia najwyższą staranność pozycjonowania. Adaptowalne złącza USB i 3,5 mm umożliwiają łatwe podłączenie do komputera i innych maszyn zgodnych ze złączem 3,5 mm.Polecaj wyraźnieSterowana sztuczną inteligencją redukcja szumów na wysuwanym mikrofonie wysięgnika pomaga zlikwidować dźwięki otoczenia i skupia się na Twoim głosie, pomagając poprawić komunikację między Tobą a Twoją drużyną.konwencjonalny projekt AlienwareUlepsz swoje wrażenia dzięki AlienFX, który synchronizuje się z Alienware Command Center, gwarantując konfigurowalny pakiet podświetlenia logo RGB, w trakcie gdy wszechstronny adapter 3,5 mm zapewnia zgodność między rozmaitymi platformami.Akcesoria w komplecie: Przejściówka z 3,5 mm na USBPozostałe właściwości:...
  • Producent DELL 

2 ★  słuchawki alienware wired headset aw520h lunar marki Dell

słuchawki alienware wired headset aw520h lunar marki Dell Najniższa Cena Online Przewodowy komplet słuchawkowy do gier Alienware AW520HCiesz się wciągającym dźwiękiem dzięki certyfikowanym sterownikom Hi-Res i obsłudze dźwięku przestrzennego Dolby Atmos. Wszystko w wygodnej i przystępnej w regulacji konstrukcji.Usłysz każdy szczegółZanurz swoje zmysły dzięki dokładnemu dźwiękowi zawartemu w komfortowej, spójnej konstrukcji.bezustanny dźwiękCiesz się bogatym, czystym dźwiękiem dzięki certyfikowanym sterownikom Hi-Res i przestrzennemu dźwiękowi Dolby Atmos, który powoduje, iż czujesz się, jakbyś był jednym ze swojej gry. Przetworniki zapewniają wyraźny dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, w trakcie gdy dźwięk przestrzenny zapewnia najwyższą dokładność pozycjonowania dla całkowitego zanurzenia się. Adaptowalne złącza USB i 3,5 mm zezwalają na łatwe podłączenie do komputera i innych maszyn zgodnych ze złączem 3,5 mm.Polecaj wyraźnieSterowana nienaturalną inteligencją redukcja szumów na wysuwanym mikrofonie wysięgnika pomaga usunąć dźwięki otoczenia i skupia się na Twoim głosie, pomagając poprawić komunikację między Tobą a Twoją drużyną.konwencjonalny projekt AlienwarePodnieś swoje wrażenia dzięki AlienFX, który synchronizuje się z Alienware Command Center, zapewniając konfigurowalny komplet oświetlenia RGB logo, w trakcie gdy wszechstronny 3,5-milimetrowy adapter gwarantuje kompatybilność pomiędzy platformami.Akcesoria w zestawie: Przejściówka z 3,5 mm na USBPozostałe cechy:...
  • Producent DELL 


Ranking słuchawek w cenie do 500 zł [TOP9 luty 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 500 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek Dell do 500 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.