Wybieramy dobre słuchawki do 70 om do 100 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 02 października 2023

Szukając odpowiednich słuchawek do 70 Ω do 100 zł proponujemy przygotowane przez nas zestawienia. Jakie zatem słuchawki o impedancji do 70 om do 100 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na październik 2023.


Ranking słuchawek do 70 Ω do 100 zł [TOP15 październik 2023]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki o impedancji do 70 om do 100 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Qoltec słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem|bt|super bass dynamic| czarne

Qoltec słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem|bt|super bass dynamic| czarne Najniższa Cena Online DOŚWIADCZ DŹWIĘKU BEZ ZAKŁÓCEŃ Multimedialne słuchawki Qoltec są świetnym rozwiązaniem dla osób lubiących połączenie funkcjonalności, wygody, a także najwyższej jakości dźwięku z mocnym basem, bez zakłóceń i szumów. proces projektowania słuchawek DYNAMIC już na samym starcie został zorientowany na stosowne zastosowanie technologii Bluetooth, żeby umożliwić stabilną transmisję sygnału bezprzewodowego i uzyskać najkorzystniejszą jakość dźwięku bez zakłóceń. Zastosowanie standardu Bluetooth 5.0, umożliwia nam jeszcze szybszą transmisję danych, a więc bezstratne przenoszenie sygnału dźwiękowego bez opóźnień. Zasięg do 10 metrów gwarantuje swobodę ruchów. Doświadcz bogatej barwy dźwięków strumieniowanego sygnału na wszystkich pasmach częstotliwości fal akustycznych. SUPER BASS Zanurz się w głębie brzmienia i doświadcz dźwięku na zupełnie nowym poziomie. Nasza technika SUPER BASS zezwala na szczegółowe oddanie widma akustycznego niskich tonacji. Usłyszysz to, co wcześniej pozostawało poza Twoim zasięgiem. DYNAMIC to nie tylko nazwa, to technika dynamicznej modulacji sygnału dźwiękowego, która umożliwia najlepsze dostosowanie mocy transmisji do konkretnych fragmentów utworów. Cyfrowe podbicie niskich częstotliwości pozwoli Ci na wydobycie potężnego brzmienia odkrywając przed Tobą na nowo ulubioną muzykę. Postaw na komfort Słuchawki to wolność wyboru tego, co chcemy słuchać i kiedy, niezależnie czy jest to ulubiona płyta, ciekawy podcast, czy audiobook. Dlatego absolutnie nic nie powinno nas ograniczać i wpływać na nasz komfort w trakcie. Twój pełny relaks dostosowywany pałąk, który można przystosować do indywidualnego kształtu głowy i owalny zarys słuchawek, gwarantujący poprawne przyleganie. Słuchawki można złożyć, co zdecydowanie ułatwia ich przechowywanie i transport. Model DYNAMIC zaopatrzony jest w slot na kartę pamięci oraz zastosowane radio FM, dzięki temu możesz słuchać muzyki nawet gdy rozładuje Ci się telefon. pełną kontrolę da Ci umieszczony na słuchawce panel sterowania, dzięki któremu włączysz następny/ poprzedni utwór, zwiększysz/ zniżysz głośność, odbierzesz/ odrzucisz połączenie przychodzące.
  • Producent Qoltec 
  • Impedancja 64 om

2 ★  Trust słuchawki GXT 414 Zamak (23310)

Trust słuchawki GXT 414 Zamak (23310) Najniższa Cena Online Ciesz się wszystkimi grami w najwyższej jakości dźwięku: wieloplatformowy pakiet słuchawkowy do gier GXT 414 Zamak został zaprojektowany z myślą o komputerach PC, notebookach, konsolach, a nawet grach mobilnych. komplet słuchawkowy Zamak ma przemyślaną konstrukcję z mocnymi metalowymi częściami, które zapewniają wysokiej jakości wykończenie, którego szukasz. Jego konkretna i wszechstronna budowa pozwala nie tylko używać tego zestawu słuchawkowego z komputerem albo konsolą, lecz także słuchać muzyki lub grać w gry mobilne w podróży.komplet słuchawkowy jest dedykowany do stosowania wieloplatformowego. Podłącz kabel z nylonowym oplotem o długości 1 m do kontrolera gier albo łatwo przedłuż przewód przy pomocy przedłużacza o długości 1 m do wykorzystania z komputerem i ciesz się nieprzeciętnym dźwiękiem w grze. To nie wszystko: przeznaczony kabel z wbudowanym mikrofonem i sterowaniem muzyką do wykorzystania przenośnego zezwala na korzystanie z tego zestawu słuchawkowego choćby w ruchu!Zamak rozciągliwy mikrofon z filtrem pop, który wyraźnie wychwytuje Twój głos podczas rozmowy z przyjaciółmi i kolegami z drużyny. Możesz zgiąć mikrofon w dowolnej pozycji, która najistotniej Ci odpowiada. Nie używasz mikrofonu? Po prostu odłącz go i po prostu słuchaj bogatych dźwięków.cechy towaru:· Przewodowe słuchawki nauszne · wytwarzane z myślą o graczach· Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz· Impedancja: 64 Ohmy· Czułość: 110 dB· typ magnesu: neodymowy· wariant nauszników: zauszne· Materiał nauszników: zauszne· budowa nauszników: zamknięte z tyłu, obrotowe· Odłączany mikrofon · Filtr pop· Pasmo przenoszenia (mikrofon): 100 – 10 000 Hz· Złącze: 3,5mm· Kable w komplecie: 1x 100 cm przewód audio do użycia na konsoli (podłączenie do gamepadów) + 1x 100 cm przewód adapter do użycia na PC (podłączenie do podłączenia słuchawek i mikrofonu) + 1x 130 cm przewód zdalnego pilota z zaimplementowanym mikrofonem + odtwarzanie/ przycisk pauzy do użytku na smartfonie.EAN: 8713439233100
  • Producent Trust 
  • Impedancja 64 om
  • Regulacja głośności tak 
  • Typ nauszne 


Ranking słuchawek do 70 Ω [TOP9 październik 2023]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 70 om, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek do 70 Ω do 100 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.