Wybieramy dobre słuchawki do 80 om do 1000 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 26 lutego 2024

Szukając odpowiednich słuchawek do 80 Ω do 1000 zł proponujemy nasze zestawienia. Jakie zatem słuchawki o impedancji do 80 om do 1000 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na luty 2024.


Ranking słuchawek do 80 Ω do 1000 zł [TOP15 luty 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki o impedancji do 80 om do 1000 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Beyerdynamic DT 770 M

Beyerdynamic DT 770 M Najniższa Cena Online BEYERDYNAMIC DT770M mistrzowskieDT770M to słuchawki z profesjonalnej linii niemieckiego producenta. Bardzo rekomendowane dla perkusistów, a także przy pracy z aplikacją FOH (Front of House). Niezwykłą popularność zyskały sobie wśród producentów muzycznych, realizatorów dźwięku, nadawców. Są wykorzystywane w studiach na całym świecie wzmocniona, zamknięta konstrukcja pozwala pracować w nich choćby w głośnym otoczeniu. Reprodukują cały zakres częstotliwości z niewiarygodną precyzją i szczegółowością. rewelacyjnie neutralne środowisko odsłuchu. Wysokie i niskie tony charakteryzują się dużą separacją i zróżnicowaniem kolorów. Jednostronnie poprowadzony kabel ma regulator głośności.BudowaWszystkie komponenty słuchawek PRO/M są wymienne i można zakupić je osobno. Dobra przystępność części powoduje, iż słuchawki można eksploatować przez niemało lat. Wspaniały komfort noszeniaDT 770 PRO są ponadprzeciętnie lekkie jak na swój rozmiar, a dzięki skrupulatnie dopasowanym materiałom rewelacyjne dobrane. produkowane z weluru nauszniki prawidłowe tłumienie hałasu otoczenia i spory komfort stosowania. Pozwalają słuchać ulubionej muzyki i tylko jej. Stworzone w NiemczechJakość "Made in Germany" inicjuje się od wysokiej jakości użytych składników. Kolejny etap obejmuje ręczny montaż w Niemczech, gdzie towar jest wykonany z niezwykłą dbałością o detale. Parametry słuchawek kolekcji 770 MDynamiczne słuchawki rodzaju zamkniętego fachowy dźwięk w studio i na urządzeniach przenośnychDedykowane dla perkusistów i osób pracujących z dźwiękiemDoskonała izolacja o hałasu zewnętrznego (35 dBa)Wysoka czułość (105 dBa)Wysoki komfort noszenia dzięki miękkim, okrężnym i wymiennym nausznikomWygodne przypasowanie dzięki wytrzymałej, regulowanej, miękko wyściełanej konstrukcji pałąkaProdukowane w NiemczechSpecyfikacja technologiczna:wariant słuchawekwokółuszneKonstrukcjazamknięteImpedancja80 OhmPasmo przenoszenia5 - 30,000 HzNominalny SPL105 dBZniekształcenia T.H.D< 0.2%Tłumienie hałasu35 dBATyp przetwornikadynamicznyZłączemini jack 3,5 mm + przejściówka jack 6,3Długość przewodu3m (z regulatorem głośności)Waga300 gAkcesoriaetui ochronne, przejściówka Jack 6,3 mm
  • Producent Beyerdynamic 
  • Impedancja 80 om
  • Rodzaj połączenia przewodowe 
  • Typ nauszne 


Ranking słuchawek do 80 Ω [TOP9 luty 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 80 om, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek do 80 Ω do 1000 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.