Wybieramy dobre słuchawki do 80 om. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 25 czerwca 2024

Szukając odpowiednich słuchawek do 80 Ω proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki o impedancji do 80 om najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na maj 2024.


Ranking słuchawek do 80 Ω [TOP15 maj 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki o impedancji do 80 om najchętniej wybierane.

1 ★  Beyerdynamic DT 770 M

Beyerdynamic DT 770 M Najniższa Cena Online BEYERDYNAMIC DT770M mistrzowskieDT770M to słuchawki z mistrzowskiej linii niemieckiego producenta. Bardzo rekomendowane dla perkusistów, a także przy pracy z aplikacją FOH (Front of House). Niezwykłą popularność zyskały sobie wśród producentów muzycznych, realizatorów dźwięku, nadawców. Są stosowane w studiach na całym świecie umocniona, zamknięta konstrukcja pozwala pracować w nich nawet w głośnym otoczeniu. Reprodukują cały zakres częstotliwości z niewiarygodną precyzją i szczegółowością. rewelacyjnie neutralne środowisko odsłuchu. Wysokie i niskie tony cechują się dużą separacją i zróżnicowaniem kolorów. Jednostronnie poprowadzony kabel posiada regulator głośności.BudowaWszystkie elementy słuchawek PRO/M są wymienne i można zakupić je osobno. Dobra przystępność części sprawia, iż słuchawki można eksploatować przez dużo lat. Rewelacyjny komfort noszeniaDT 770 PRO są nieprawdopodobnie lekkie jak na swój wymiar, a dzięki starannie przypasowanym materiałom idealne dopasowane. wytwarzane z weluru nauszniki dobre tłumienie hałasu otoczenia, a także pokaźny komfort używania. Pozwalają słuchać ulubionej muzyki i tylko jej. Wykonane w NiemczechJakość "Made in Germany" zaczyna się od wysokiej jakości użytych części. Kolejny etap obejmuje ręczny montaż w Niemczech, gdzie artykuł jest wykonany z niezwykłą trosceą o detale. Parametry słuchawek linii 770 MDynamiczne słuchawki rodzaju zamkniętego fachowy dźwięk w studio i na urządzeniach przenośnychDedykowane dla perkusistów i osób pracujących z dźwiękiemDoskonała izolacja o hałasu zewnętrznego (35 dBa)Wysoka czułość (105 dBa)Wysoki komfort noszenia dzięki miękkim, okrężnym i wymiennym nausznikomWygodne przypasowanie dzięki wytrzymałej, dostosowywanej, miękko wyściełanej konstrukcji pałąkaProdukowane w NiemczechSpecyfikacja techniczna:typ słuchawekwokółuszneKonstrukcjazamknięteImpedancja80 OhmPasmo przenoszenia5 - 30,000 HzNominalny SPL105 dBZniekształcenia T.H.D< 0.2%Tłumienie hałasu35 dBATyp przetwornikadynamicznyZłączemini jack 3,5 mm + przejściówka jack 6,3Długość przewodu3m (z regulatorem głośności)Waga300 gAkcesoriaetui ochronne, przejściówka Jack 6,3 mm
  • Producent Beyerdynamic 
  • Impedancja 80 om
  • Rodzaj połączenia przewodowe 
  • Typ nauszne 


Ranking słuchawek [TOP9 maj 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek do 80 Ω są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.