Wybieramy dobre słuchawki Guess do 400 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 22 lutego 2024

Szukając odpowiednich słuchawek Guess do 400 zł proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki Guess do 400 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na luty 2024.


Ranking słuchawek Guess do 400 zł [TOP15 luty 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki Guess do 400 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Guess Gubh704gemw brązowy 4g metal logo słuchawki bezprzewodowe (3666339170257)

Guess Gubh704gemw brązowy 4g metal logo słuchawki bezprzewodowe (3666339170257) Najniższa Cena Online Słuchawki bezprzewodowe Guess Uniwersalne, dla smartfonów i tabletów z Bluetooth 5.3 Odkryj muzyczną nirwanę ze słuchawkami Guess Odkryj nowy rozmiar słuchania muzyki dzięki bezprzewodowym słuchawkom nausznym Guess PU 4G Metal Logo! Te stylowe słuchawki nie tylko zapewniają niesamowitą swobodę ruchów,też dostarczają dźwięk, który pokochasz. To jak podróż pierwszą klasą, lecz dla Twoich uszu! Do 32 godzin bezprzewodowego słuchania na jednym ładowaniu prędkie ładowanie w zaledwie 2 godziny Swoboda ruchu bez kabli Bluetooth w wersji 5.3 z zasięgiem 10 metrów Pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz Akumulator o objętości 3,7 V/300 mAh Wysoka czułość dźwięku wynosząca 112 dB Port USB-C do ładowania słuchawek znakomite do codziennego korzystania, niezależnie od aktywności kolor producenta: Brown (brązowy) Przedmiotem sprzedaży są same słuchawki. Pozostałe akcesoria widoczne na zdjęciach służą ukazaniu ich funkcjonalności. Do 32 godzin swobodnego słuchania! Wybierz się w muzyczną podróż z wyśmienitym, pełnym dźwiękiem, który utrzyma się aż do 32 godzin na jednym ładowaniu! dzisiaj możesz cieszyć się ulubionymi utworami, podcastami i połączeniem bez kabli przez dłużej niż oczekiwałeś. Z pasmem przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz i wysoką czułością 112 dB, każda nuta jest wyróżniona z zachwycającą wyrazistością. Łatwa obsługa Odkryj magię prostoty dzięki obsłudze bezprzewodowych słuchawek nausznych Guess PU 4G Metal Logo. Wystarczy jedno dotknięcie, żeby zanurzyć się w muzycznym świecie! zaopatrzone w 3 funkcjonalne przyciski zezwalają na zatrzymywanie i puszczanie utworów, regulacje głośności, przesuwanie utworów, odbieranie połączeń i korzystanie z asystenta głosowego. Nie straszny im choćby deszcz Wykonanie słuchawek gwarantuje ochronę zgodną ze standardem IPX4, zatem nie musisz się obawiać o krople potu czy niedużej wilgoci, gdyż nie mogą one w żaden sposób zaszkodzić urządzeniu. Z powodzeniem możesz używać słuchawek na siłowni, czy podczas joggingu na świeżym powietrzu.
  • Producent GUESS 
  • Typ nauszne 


Ranking słuchawek w cenie do 400 zł [TOP9 luty 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 400 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek Guess do 400 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.