Wybieramy dobre słuchawki Hama do 500 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 17 lutego 2024

Szukając odpowiednich słuchawek Hama do 500 zł proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki Hama do 500 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na luty 2024.


Ranking słuchawek Hama do 500 zł [TOP15 luty 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki Hama do 500 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Hama, Słuchawki nauszne Bluetooth Z ANC "Passion Voyage", czarne (4047443497178)

Hama, Słuchawki nauszne Bluetooth Z ANC "Passion Voyage", czarne (4047443497178) Najniższa Cena Online Słuchawki nauszne HAMA Bluetooth Z ANC 'Passion Voyage' Słuchawki bezprzewodowe nauszne z funkcją ANC, bezprzewodowym ładowaniem i podróżnym, składanym designem. Bezprzewodowe ładowanie Korzyści dla Ciebie Komfort noszenia Słuchawki Bluetooth Hama można ładować bezprzewodowo, umieszczając muszlę na ładowarce bezprzewodowej. Możesz w dodatku skorzystać z kabla USB-C i naładować słuchawki w tradycyjny sposób. Bez względu na sposób ładowania, jest ono bezpieczne i trafne pod kątem zastosowania energii. Wyciszenie hałasów z otoczenia (ANC) Ładowanie bezprzewodowe, a także przez przewód USB-C Bezprzewodowa swoboda ruchów Możliwość poprzez przewód audio instynktowne sterowanie Wygoda noszenia Kompatybilność z systemem rozrywki pokładowej Składana konstrukcja i pokrowiec do przechowywania Długi czas działania Miękko wyścielony, dostosowywany pałąk, a także mięciutkie, ruchome muszle dostosowują się do kształtu głowy, zapewniając wysoki komfort noszenia, choćby w trakcie wielogodzinnego korzystania. Aktywna redukcja szumów ANC i Ambient Mode Tryb aktywnej redukcji szumów pozwoli Ci odciąć się od dźwięków otoczenia i w pełni skupić się na muzyce. Natomiast, jeśli chcesz słyszeć znaczne dźwięki z zewnątrz, np. komunikaty na dworcu, to przełącz się na tryb Ambient. Pomoc w skupieniu Nauszne słuchawki bezprzewodowe Hama świetnie przylegają do głowy, dzięki czemu nawet przy wyłączonym ANC redukują szumy z otoczenia (pasywna redukcja szumów). w dodatku, gdy nie słuchasz muzyki możesz korzystać z dobrodziejstwa ANC, aby wyciszyć się i np. Skoncentrować się na pracy. Instynktowne sterowanie dotykowe Prawa słuchawka została zaopatrzona w panel dotykowy, który pozwala na instynktowne sterowanie zarówno głośnością, muzyką, jak i połączeniami. Otrzymasz też komunikaty głosowe, np. O udanym połączeniu Bluetooth. Dodatkowo słuchawki są kompatybilne z asystentami głosowymi Asystent Google, a także Siri. Składana konstrukcja Słuchawki bezprzewodowe Passion Voyage możesz kompaktowo złożyć i umieścić w potężnym futerale ochronnym, załączonym do zestawu. To rewelacyjne słuchawki podróżne. Adapter samolotowy Do zestawu został załączony adapter, który pozwala na podłączenie słuchawek Hama do pokładowego systemu rozrywki w samolocie, przy pomocy kabla audio. Długi czas pracy Słuchawki Bluetooth Hama gwarantują aż do 20 godzin słuchania muzyki (ANC wyłączone) i do 18 godzin przy włączonym trybie ANC. Czas ładowania to ok. 2 godziny. Z przewodem lub bez Rozładowane słuchawki to nie problem. Możesz z nich korzystać na dodatek poprzez kabel audio jack 3,5 mm, który jest dołączony do zestawu.
  • Producent Hama 
  • Typ nauszne 


Ranking słuchawek w cenie do 500 zł [TOP9 luty 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 500 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek Hama do 500 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.