Wybieramy dobre słuchawki HP do 200 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 21 kwietnia 2024

Szukając odpowiednich słuchawek HP do 200 zł proponujemy nasze zestawienia. Jakie zatem słuchawki HP do 200 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na kwiecień 2024.


Ranking słuchawek HP do 200 zł [TOP15 kwiecień 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki HP do 200 zł najchętniej wybierane.

2 ★  HP Bluetooth Headset 500

HP Bluetooth Headset 500 Najniższa Cena Online Słuchawki HP Bluetooth 500 Czarne bezusterkowe wykorzystywanie Doświadcz idealnego dźwięku, dzięki ultraprzenośnym słuchawkom HP Bluetooth 500 z systemem Bluetooth® w wersji 5. Nawet do 20 godzin pracy na baterii wystarczy Ci w najmocniej wymagające dni. Ciesz się większą głębią dźwięku i wyraźniejszą rozmową nawet w hałaśliwym otoczeniu, dzięki zaimplementowanemu mikrofonowi z procesorem sygnałowym. Łączność na odległość Łącz się bez żadnych zmartwień dzięki technice Bluetooth® 5 zapewniającej dwukrotnie większą prędkość i czterokrotnie większy zasięg. Łatwa obsługa dzięki portowi USB-C®, zoptymalizowanemu pod kątem ładowania. Ciesz się długim odtwarzaniem muzyki i kontroluj stan naładowania słuchawek HP Bluetooth 500 dzięki specjalnemu wskaźnikowi. Bardzo poręczne Słuchaj muzyki w słuchawkach HP Bluetooth 500 przez cały dzień, korzystając z akumulatora o objętości 300 mAh, który starczy nawet na 20 godzin. Rzeczywisty czas pracy akumulatora zależy od sposobu używania oraz warunków otoczenia i maleje wraz z upływem czasu i stosowaniem. Łącz się bez żadnych zmartwień dzięki technice Bluetooth® 5 zapewniającej dwukrotnie większą prędkość i czterokrotnie obszerniejszy zasięg. funkcjonalne sterowanie Pełna kontrola nad słuchawkami HP Bluetooth 500 – włączanie i wyłączanie, odbieranie rozmów, regulacja głośności – większa wygoda słuchania. Pałąk wytworzono z materiału TR90, który zapewnia sprężystość, niezwykłą solidność i odporność na wysokie temperatury. Zabierz ze sobą swoją muzykę dzięki składanej, mobilnej konstrukcji.
  • Producent HP 
  • Mikrofon tak 

3 ★  Hp Słuchawki 4bx33aa pavilion gaming headset 600 (0192545432542)

Hp Słuchawki 4bx33aa pavilion gaming headset 600 (0192545432542) Najniższa Cena Online komplet słuchawkowy HP Pavilion Gaming 600Wynieś swoje doznania dźwiękowe na wyższy poziom dzięki zestawowi słuchawkowemu zaprojektowanemu z myślą o grach i rozrywce. Przestrzenny dźwięk 7.1 dostarcza niezwykłych, realistycznych wrażeń akustycznych nieważne, czy toczysz zacięta walkę, czy słuchasz ulubionej piosenki. Otocz się dźwiękiemWirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 gwarantuje większą precyzję, głębię, a także przezroczystość brzmienia Twoich multimediów niech otoczy Cię czysty i bogaty dźwięk.Pełna wygodaLekki i samoregulujący się pałąk zapewnia komfort i bezproblemowe dopasowanie w trakcie długofalowego używania.Komfort stosowaniaMiękkie obicie ze sztucznej skóry na nausznikach i pałąku zapewnia długotrwały komfort. elementy sterujące na słuchawceczęści sterujące umieszczone na słuchawce zezwalają na szybką i łatwą regulację głośności, a także wyciszanie.Zielone podświetlenie LEDGdy komplet słuchawkowy jest włączony, logo na słuchawce świeci zielonym światłem LED.Składany mikrofonUstaw z łatwością dostosowywany mikrofon na wysokości ust albo schowaj go, jeśli nie jest Ci potrzebny.EAN: 0192545432542Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 4BX33AAPrzeznaczenie: Gamingkompozycja: Z muszlami nausznymiKomunikacja bezprzewodowa: NieZłącza: 1 x USB 2.0Dźwięk: Surround 7.1Kontrola dźwięku: BrakFunkcje bluetooth: Nie dotyczyMikrofon: TakKolor: Zielonywymiary: 18 x 21,8 x 11,4 cmWaga: 0.36 kgAkcesoria w komplecie: zestaw słuchawkowy Karta gwarancyjna dane o produkcie Skrócona instrukcja obsługi
  • Producent HP 
  • Mikrofon tak 

4 ★  Omen Blast Słuchawki HP (0194850327544)

Omen Blast Słuchawki HP (0194850327544) Najniższa Cena Online Słuchawki gamingowe HP OMEN Blast Czarne Żadna gra nie brzmiała dotąd tak prawidłowo Dzięki bardzo dokładnym głośnikom 53 mm i 24-bitowemu przetwornikowi DAC podłączanemu poprzez USB w słuchawkach gamingowych HP OMEN Blast usłyszysz każdy szeleszczący liść, szum fal czy ćwierkanie ptaka. Twórz jednostkowe profile audio do poszczególnych gier i zarządzaj nimi dzięki naszemu doskonałemu korektorowi w OMEN Command Center Koniec z hałasem. Głos wyraźniejszy niżeli kiedykolwiek wcześniej. Składany mikrofon jednokierunkowy z pasywną redukcją hałasu pozwoli odizolować Twój głos. Słuchawki gamingowe HP OMEN Blast to komplet do wszelkich platform: komputery, PS4, Xbox albo Nintendo Switch. Zapomnij o dotychczasowych kompletach słuchawkowych. Dzięki amortyzowanemu pałąkowi i ultramiękkim nausznikom ściąganie słuchawek już nigdy nie będzie bolesne. Bezwzrokowa regulacja głośności Prawdziwie przestrzenny dźwięk. By osiągnąć sukces, gracze muszą słyszeć wszystkie dźwięki… ze wszystkich stron. Dzięki systemowi dźwiękowemu 7.1 w słuchawkach gamingowych HP OMEN Blast dźwięk będzie Cię otaczać ze wszystkich stron, co pozwoli Ci się w pełni zanurzyć w świat rozgrywki. Jeden komplet słuchawkowy do wszystkich platform: komputery, PS4, Xbox lub Nintendo Switch. Ostrzeżenie: możesz zapomnieć, że masz je na sobie Zanurz się w pełni w świat rozgrywki dzięki dźwiękowi przestrzennemu 7.1, 24-bitowemu przetwornikowi DAC podłączanemu przez USB, a także składanemu mikrofonowi z redukcją hałasu. Jeden komplet słuchawek gamingowych HP OMEN Blast do wszystkich maszyn, gwarantujący prawdziwie królewskie wrażenie.
  • Producent HP 


Ranking słuchawek w cenie do 200 zł [TOP9 kwiecień 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 200 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek HP do 200 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.