Wybieramy dobre słuchawki HyperX do 1500 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 18 lutego 2024

Szukając odpowiednich słuchawek HyperX do 1500 zł proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki HyperX do 1500 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na luty 2024.


Ranking słuchawek HyperX do 1500 zł [TOP15 luty 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki HyperX do 1500 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Cloud Orbit S Słuchawki przewodowe HYPERX

Cloud Orbit S Słuchawki przewodowe HYPERX Najniższa Cena Online komplet słuchawkowy dla graczy Cloud Orbit Spakiet HyperX Cloud Orbit przeniesie Cię do innego rozmiaru dźwięku wysokiej jakości, wykorzystując ortodynamiczne przetworniki magnetyczne Audeze i technikę audio 3D Waves Nx. Superszybkie pasmo przenoszenia i niepodatność na zniekształcenia ortodynamicznych przetworników magnetycznych 100 mm pozwalają cieszyć się dźwiękiem o zapierającej dech w piersiach wyrazistości i nieporównanej precyzyjności odwzorowania. Technika dźwięku 3D stwarza trójwymiarowy pejzaż dźwiękowy, dzięki któremu pakiet Cloud Orbit zapewnia bardziej realistyczne doznania akustyczne z ultradokładną lokalizacją dźwięków. Komplet słuchawkowy ma trzy odłączane przewody o przeróżnych wtyczkach, zezwalające na stworzenie wymarzonej konfiguracji dźwięku 3D o niespotykanych wrażeniach niezależnie od tego, czy grasz na komputerze PC, konsoli Xbox One, PS4, czy na urządzeniu przenośnym.technologia śledzenia ruchów głowy Waves NxCloud Orbit S śledzi choćby najmniejsze ruchy głowy prawie 1000 razy na sekundę, żeby umożliwić pełne zanurzenie się w dźwięku. Technika śledzenia ruchów głowy stabilizuje środowiska w grze, aby zapewnić dokładną lokalizację dźwięku. Pozwala to słuchać dźwięku w grze w jego najmocniej realistycznej formieGłówne właściwości: Ortodynamiczne przetworniki magnetyczne Audeze 100 mmRealistyczny dźwięk 3D Waves Nxtechnika śledzenia ruchów głowy Waves Nxkabel USB-A, kabel USB-C i przewód 3,5 mm (4 pola) w zestawieZgodne z komputerami PC, PS4, konsolami Xbox One, komputerami Mac urządzeniami przenośnymi, konsolami Nintendo Switch. EAN: 0196188048467Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: 4P5M2AAPrzeznaczenie: Muzykabudowa: Z muszlami nausznymiTechnologie: Redukcja szumówKomunikacja bezprzewodowa: NieZłącza: 1 x USB (Type C)Dźwięk: Surround 7.1Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączeniaFunkcje bluetooth: Nie dotyczyPasmo przenoszenia (min.): 10 HzPasmo przenoszenia (maks.): 50 kHzMikrofon: Na pałąkuWaga: 368 gAkcesoria w komplecie: przewód USB-A kabel USB-C przewód audio 3.5 mm
  • Producent HyperX 
  • Typ nauszne 

2 ★  Zestaw słuchawkowy dla graczy cloud mix gunmetal marki Hyperx

Zestaw słuchawkowy dla graczy cloud mix gunmetal marki Hyperx Najniższa Cena Online zestaw słuchawkowy dla graczy Cloud MIX Gunmetal Przewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy z łączem Bluetooth HyperX Cloud MIX HyperX Cloud MIX to wszechstronny, przewodowy komplet słuchawkowy do gier, którego można używać także jako lekkich słuchawek Bluetooth do urządzeń mobilnych. Przy połączeniu przewodowym słuchawki emitują dźwięk o wysokiej rozdzielczości w paśmie od 10Hz do 40kHz usłyszysz więc wszystkie szczegóły i niuanse gier i muzyki, które wcześniej mogły ci umknąć. A kiedy wracasz do rzeczywistości, odłącz przewód i używaj bezprzewodowego połączenia Bluetooth: bateria starczy choćby na 20 godzin rozmów. Dwukomorowe przetworniki o średnicy 40mm, specjalnie zaprojektowane dla HyperX, separują basy od przeciętnych i wysokich tonów, redukując zniekształcenia i emitując czystszy dźwięk. Dzięki wytrzymałej ramie z aluminium zestaw słuchawkowy Cloud MIX zniesie wszelkie trudy eksploatacji i podróży. Nawet gdy grasz do późnej nocy lub do białego rana, miękka, zapamiętująca zarys pianka nauszników zapewni ci komfort, który jest znakiem rozpoznawczym producenta HyperX. pakiet Cloud MIX wyekwipowano w dwa mikrofony: jeden odłączany, na ruchomym ramieniu, a drugi zaimplementowany, stosowany w trybie Bluetooth. Zintegrowany pilot pozwala na instynktowne sterowanie dźwiękiem na komputerze i konsoli do gier. Pakiet posiada także wbudowane przyciski użytkowane w trybie bezprzewodowym. Można go podłączyć kablem do sprzętów zaopatrzonych w gniazdo 3,5mm, a w trybie bezprzewodowym jest zgodny z urządzeniami multimedialnymi obsługującymi technikę Bluetooth. parametry typowe: Bezprzewodowa technologia Bluetooth umożliwia korzystanie ze słuchawek w trybie przenośnymPrzewodowy pakiet słuchawkowy do gier z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczościDwukomorowe przetworniki HyperX redukują zniekształcenia i krystalicznie czysty dźwiękunikatowy komfort i wytrzymałość HyperXDwa mikrofony: wbudowany i odłączany na ruchomym ramieniuOdłączany kabel z oplotem i zintegrowany pilot do sterowania dźwiękieminstynktowne sterowanieZgodność z wieloma urządzeniami
  • Producent HyperX 
  • Typ nauszne 


Ranking słuchawek w cenie do 1500 zł [TOP9 luty 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 1500 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek HyperX do 1500 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.