Wybieramy dobre słuchawki OTL. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 22 kwietnia 2024

Szukając odpowiednich słuchawek OTL proponujemy przygotowane przez nas zestawienia. Jakie zatem słuchawki OTL najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na kwiecień 2024.


Ranking słuchawek OTL [TOP15 kwiecień 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki OTL najchętniej wybierane.

1 ★  Otl słuchawki pokemon pokeball (5055371622981)

Otl słuchawki pokemon pokeball (5055371622981) Najniższa Cena Online Kultowe brandy Słuchawki OTL Pokemon Pokeball to akcesorium, które powstało z myślą o najmłodszych. Producent podkreśla się licencją na kultowe brandy, które rozkochały w sobie dzieci na całym świecie. Psi Patrol, Pokemon, Świnka Peppa, Super Mario czy Hello Kitty – postacie i motywy z tych znanych bajek czy gier zdobią słuchawki i nadają im unikalny charakter. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie Słuchawki od OTL Technologies dedykowane są dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Towar może być stosowany do oglądania filmów, słuchania muzyki czy też grania w gry. Akcesoria dla najmłodszych muszą cechować się bezpieczeństwem. Natężenie dźwięku w słuchawkach przewodowych OTL zostało ograniczone do 85 dB, co powoduje, że długie i głośne słuchanie muzyki nie będzie niebezpieczne dla uszu najmłodszych. Liczy się komfort produkt marki OTL Technologies to też 90-centymetrowy kabel ze złączem 3,5 mm jack, który zezwala na podłączenie słuchawek do laptopa, smartfona, tabletu czy także konsoli. Warto wspomnieć, że miękki pałąk z możliwością regulacji zbrata się do rosnącej głowy dziecka i nie będzie powodował dyskomfortu przy długim noszeniu słuchawek. Całość dopełniają miękkie nauszniki, które zapobiegają bólom uszu i głowy. Klarownie czyste brzmienie Słuchawki OTL wyróżniają się 30-milimetrowymi przetwornikami, które zapewniają dźwięk na wysokim poziomie. Pasmo przenoszenia na poziomie 20-20000 Hz w połączeniu z impedancją wynoszącą 32 ohm zapewnia przejrzyście czyste brzmienie. Na szczególną uwagę zasługuje również waga słuchawek, która nie przekracza 88 gramów. Takie rozwiązanie sprawia, że dzieci nie odczują nadmiernego obciążenia na głowie. Parametry: rodzaj słuchawek: przewodowe, średnica przetwornika: 30 mm, czułość: 85 dB, pasmo przenoszenia: 20-20000 kHz, impedancja: 32 ohm, długość przewodu: 0,9 m, złącze: 3,5 mm jack, ograniczenie natężenia dźwięku do 85 dB, waga: 88 g, wymiary: 15,5 × 15,5 × 3 cm.
 • Producent OTL 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon nie 

3 ★  OTL Słuchawki bezprzewodowe Super Mario BT

OTL Słuchawki bezprzewodowe Super Mario BT Najniższa Cena Online Aktywne redukowanie szumów:nie;Asystent głosowy:nie;dodatkowe zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:30 h;asygnowane dla:iPod, iPhone, iPad, smartfon;Dynamika (SPL):85 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;informacje uzupełniające:Ograniczenie natężenia dźwięku do 85 dB. posiadają zasięg roboczy 10 metrów. Do zestawu załączony jest kabel ze złączem minijack 3,5 mm.;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:niebiesko-czerwony;Kolor:wzór/motyw;nadaje się do:Urządzenia mobilne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;rodzaj słuchawek:nauszne;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonów zgodne ze słuchawkami:Samsung, LG, HTC, Sony, Huawei, Nokia, Motorola, Xiaomi, Honor, OPPO, realme, vivo;Mikrofon:tak;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile);Przeznaczenie:do telefonów, dla dzieci, uniwersalne;Radiowe:nie;dostosowywanie głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:40 mm;True Wireless:nie;wariant podłączenia:bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm;wariant słuchawek:nauszne;Waga:114 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasięg do:10 m
 • Producent OTL 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon tak 
 • Typ nauszne 

7 ★  Słuchawki OTL Harry Potter 1Y40NG

Słuchawki OTL Harry Potter 1Y40NG Najniższa Cena Online Kultowe brandy Słuchawki OTL Harry Potter to akcesorium, które powstało z myślą o najmłodszych. Marka uwydatnia się licencją na kultowe brandy, które rozkochały w sobie dzieci na całym świecie. Psi Patrol, Pokemon, Świnka Peppa, Super Mario czy Hello Kitty – postacie i motywy z tych znanych bajek czy gier zdobią słuchawki i nadają im oryginalny charakter. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie Słuchawki od OTL Technologies dedykowane są dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Towar może być wykorzystywany do oglądania filmów, słuchania muzyki czy również grania w gry. Akcesoria dla najmłodszych muszą znamionować się bezpieczeństwem. Natężenie dźwięku w słuchawkach przewodowych OTL zostało ograniczone do 85 dB, co sprawia, że długie i głośne słuchanie muzyki nie będzie niebezpieczne dla uszu najmłodszych. Liczy się komfort artykuł firmy OTL Technologies to także 90-centymetrowy przewód ze złączem 3,5 mm jack, który umożliwia podłączenie słuchawek do laptopa, smartfona, tabletu czy też konsoli. Warto wspomnieć, iż miękki pałąk z możliwością regulacji zintegruje się do rosnącej głowy dziecka i nie będzie wywoływał dyskomfortu przy długim noszeniu słuchawek. Całość dopełniają miękkie nauszniki, które zapobiegają bólom uszu i głowy. Przejrzyście czyste brzmienie Słuchawki OTL wyróżniają się 30-milimetrowymi przetwornikami, które zapewniają dźwięk na wysokim poziomie. Pasmo przenoszenia na poziomie 20-20000 Hz w połączeniu z impedancją wynoszącą 32 ohm zagwarantuje przejrzyście czyste brzmienie. Na szczególną uwagę zasługuje też waga słuchawek, która nie przekracza 88 gramów. Takie rozwiązanie sprawia, iż dzieci nie odczują nadmiernego obciążenia na głowie. Cechy: typ słuchawek: przewodowe, średnica przetwornika: 30 mm, czułość: 85 dB, pasmo przenoszenia: 20-20000 kHz, impedancja: 32 ohm, długość przewodu: 0,9 m, złącze: 3,5 mm jack, ograniczenie natężenia dźwięku do 85 dB, waga: 88 g, wymiary: 15,5 × 15,5 × 3 cm.
 • Producent OTL 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon nie 

11 ★  Otl Słuchawki batman signal 1y40nf

Otl Słuchawki batman signal 1y40nf Najniższa Cena Online Kultowe brandy Słuchawki OTL Batman Crusader to akcesorium, które powstało z myślą o najmłodszych. Marka akcentuje się licencją na kultowe brandy, które rozkochały w sobie dzieci na całym świecie. Psi Patrol, Pokemon, Świnka Peppa, Super Mario czy Hello Kitty – postacie i motywy z tych znanych bajek czy gier zdobią słuchawki i nadają im unikalny charakter. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie Słuchawki od OTL Technologies dedykowane są dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Towar może być wykorzystywany do oglądania filmów, słuchania muzyki czy też grania w gry. Akcesoria dla najmłodszych muszą wyróżniać się bezpieczeństwem. Natężenie dźwięku w słuchawkach przewodowych OTL zostało ograniczone do 85 dB, co sprawia, że długie i głośne słuchanie muzyki nie będzie niebezpieczne dla uszu najmłodszych. Liczy się komfort towar marki OTL Technologies to również 90-centymetrowy kabel ze złączem 3,5 mm jack, który pozwala na podłączenie słuchawek do laptopa, smartfona, tabletu czy też konsoli. Warto wspomnieć, że miękki pałąk z możliwością regulacji złączy się do rosnącej głowy dziecka i nie będzie powodował dyskomfortu przy długim noszeniu słuchawek. Całość dopełniają miękkie nauszniki, które zapobiegają bólom uszu i głowy. Transparentnie czyste brzmienie Słuchawki OTL wyróżniają się 30-milimetrowymi przetwornikami, które gwarantują dźwięk na wysokim poziomie. Pasmo przenoszenia na poziomie 20-20000 Hz w połączeniu z impedancją wynoszącą 32 ohm zapewnia transparentnie czyste brzmienie. Na szczególną uwagę zasługuje też waga słuchawek, która nie przekracza 88 gramów. Takie rozwiązanie powoduje, że dzieci nie odczują nadmiernego obciążenia na głowie. Właściwości: typ słuchawek: przewodowe, średnica przetwornika: 30 mm, czułość: 85 dB, pasmo przenoszenia: 20-20000 kHz, impedancja: 32 ohm, długość przewodu: 0,9 m, złącze: 3,5 mm jack, ograniczenie natężenia dźwięku do 85 dB, waga: 88 g, rozmiary: 15,5 × 15,5 × 3 cm.
 • Producent OTL 
 • Impedancja 32 om

14 ★  Otl Słuchawki pokemon pikachu 1y40ni

Otl Słuchawki pokemon pikachu 1y40ni Najniższa Cena Online Czy Twoje dziecko uwielbia Pokemony kolorowe postacie? Kolekcjonuje wszystko co związane z Pikachu? A może po prostu chcesz mu zrobić nieprzewidziankę i nie masz pomysłu co nabyć...? nieprzeciętnie się składa, bo nauszne słuchawki przydadzą się każdemu przedszkolakowi czy uczniowi szkoły podstawowej. Słuchawki wyśmienicie pasują do komputera stacjonarnego i notebooka. Można je podłączyć do konsoli Xbox One, Xbox Series, PS4, PS5, tabletów, telefonów i innych sprzętów z wejściem Jack 3,5mm. Słuchawki OTL Technologies wyposażone są w przetworniki 30 mm średnica, pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 KHz i impedancji 32 Ohm, dzięki czemu jakość dźwięku jest wspaniała. W trosce o zdrowie Twojej pociechy, słuchawki te mają ograniczenie natężenia dźwięku do 85 dB, tak jak zalecane jest dla dzieci w wieku 3-7 lat. Czy Twoje dziecko uwielbia Pokemony kolorowe postacie? Kolekcjonuje wszystko co związane z Pikachu? A może po prostu chcesz mu zrobić niespodziewankę i nie masz pomysłu co kupić...? rewelacyjnie się składa, bo nauszne słuchawki przydadzą się każdemu przedszkolakowi czy uczniowi szkoły podstawowej. Słuchawki doskonale pasują do komputera stacjonarnego i notebooka. Można je podłączyć do konsoli Xbox One, Xbox Series, PS4, PS5, tabletów, telefonów i innych sprzętów z wejściem Jack 3,5mm. Słuchawki OTL Technologies zaopatrzone są w przetworniki 30 mm średnica, pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 KHz i impedancji 32 Ohm, dzięki czemu jakość dźwięku jest doskonała. W trosce o zdrowie Twojej pociechy, słuchawki te mają ograniczenie natężenia dźwięku do 85 dB, tak jak zalecane jest dla dzieci w wieku 3-7 lat. cechy: wariant: PrzewodoweDługośc kabla: 1,5 mOdłączany mikrofonmarka: OTL TECHNOLOGIESModel: PK0862Szerokość: 15,5 cmWysokość: 15,5 cmGłębokość: 3 cmWaga: 88 g Może je wziąć do samochodu, żeby móc oglądać ulubioną bajkę podczas podróży, czy słuchać swych ulubionych piosenek. Natomiast uczeń szkoły podstawowej, wykorzysta je w trakcie zajęć informatyki, weekendowych rozgrywek gier z kolegami czy w trakcie zajęć zdalnych. cechuje je innowacyjny design, barwny licencjonowany wzór logo Pikachu na nausznikach. komfortową, dostosowywaną konstrukcję w formie pałąka.
 • Producent OTL 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon nie 

15 ★  Słuchawki OTL Paw Patrol Chase 1Y40NH, PAW723

Słuchawki OTL Paw Patrol Chase 1Y40NH, PAW723 Najniższa Cena Online Kultowe brandy Słuchawki OTL Psi Patrol Marshall to akcesorium, które powstało z myślą o najmłodszych. Producent eksponuje się licencją na kultowe brandy, które rozkochały w sobie dzieci na całym świecie. Psi Patrol, Pokemon, Świnka Peppa, Super Mario czy Hello Kitty – postacie i motywy z tych znanych bajek czy gier zdobią słuchawki i nadają im oryginalny charakter. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie Słuchawki od OTL Technologies dedykowane są dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Artykuł może być wykorzystywany do oglądania filmów, słuchania muzyki czy również grania w gry. Akcesoria dla najmłodszych muszą znamionować się bezpieczeństwem. Natężenie dźwięku w słuchawkach przewodowych OTL zostało ograniczone do 85 dB, co sprawia, że długie i głośne słuchanie muzyki nie będzie niebezpieczne dla uszu najmłodszych. Liczy się komfort produkt firmy OTL Technologies to też 90-centymetrowy przewód ze złączem 3,5 mm jack, który zezwala na podłączenie słuchawek do notebooka, smartfona, tabletu czy też konsoli. Warto wspomnieć, iż miękki pałąk z możliwością regulacji połączy się do rosnącej głowy dziecka i nie będzie powodował dyskomfortu przy długim noszeniu słuchawek. Całość dopełniają miękkie nauszniki, które uniemożliwiają bólom uszu i głowy. Transparentnie czyste brzmienie Słuchawki OTL wyróżniają się 30-milimetrowymi przetwornikami, które gwarantują dźwięk na wysokim poziomie. Pasmo przenoszenia na poziomie 20-20000 Hz w połączeniu z impedancją wynoszącą 32 ohm zagwarantuje klarownie czyste brzmienie. Na szczególną uwagę zasługuje w dodatku waga słuchawek, która nie przekracza 88 gramów. Takie rozwiązanie sprawia, iż dzieci nie odczują nadmiernego obciążenia na głowie. Atrybuty: typ słuchawek: przewodowe, średnica przetwornika: 30 mm, czułość: 85 dB, pasmo przenoszenia: 20-20000 kHz, impedancja: 32 ohm, długość przewodu: 0,9 m, złącze: 3,5 mm jack, ograniczenie natężenia dźwięku do 85 dB, waga: 88 g, rozmiary: 15,5 × 15,5 × 3 cm.
 • Producent OTL 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon nie 


Ranking słuchawek [TOP9 kwiecień 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek OTL są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.