Wybieramy dobre słuchawki Plantronics do 100 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 21 kwietnia 2024

Poszukując odpowiednich słuchawek Plantronics do 100 zł proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki Plantronics do 100 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na kwiecień 2024.


Ranking słuchawek Plantronics do 100 zł [TOP15 kwiecień 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki Plantronics do 100 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Plantronics Słuchawki rig 800hs

Plantronics Słuchawki rig 800hs Najniższa Cena Online dzisiaj, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo: Słuchawki bezprzewodowe Plantronics RIG 800 HS gamingowe Nauszna kompozycja Sprawdzona i najpopularniejsza konstrukcja słuchawek dla graczy. Stosowny rozmiar nauszników i miękkie wykończenie to kwestie, które sprawiają, iż słuchawki nadzwyczajnie leżą na swoim miejscu i nie wywołują dyskomfortu choćby podczas długookresowej rozgrywki. Szeroka średnica wysokiej klasy przetworników zapewnia wspaniałe odwzorowanie dźwięków. Bezprzewodowa łączność Słuchawki bezprzewodowe zapewniają niekwestionowaną wygodę i swobodę podczas rozgrywki. Pozwalają uwolnić się od plątaniny kabli i niezawodne działanie bez opóźnień i zniekształceń. Długi czas pracy na baterii zezwala na prowadzenie wielogodzinnych sesji bez obawy o rozładowanie się słuchawek w najmniej odpowiednim momencie. 40 mm membrany Nie bez powodu zdecydowana większość słuchawek dla graczy oferuje przetworniki 40 mm. Membrany o tej średnicy zapewnią realistyczne odwzorowanie dźwięków bez zniekształceń i głębokie basy. Ta wielkość przetworników nie wpływa na masywność słuchawek, dzięki czemu budowa pozostaje lekka i komfortowa. Mikrofon na pałąku Mikrofon na pałąku to zwykle spotykana opcja w słuchawkach dla graczy. Taka kompozycja zagwarantuje wygodę wykorzystywania, a także możliwość dopasowania położenia mikrofonu do preferencji użytkownika. Gra w sieci będzie jeszcze bardziej wygodna, a każdy komentarz zostanie zarejestrowany bez szumów i zakłóceń. Producent: Plantronics Model: 800HS Zasilanie: akumulator Li-Po Łączność: bezprzewodowa Mikrofon: ramię mikrofonu Czas działania: 24h (aktywne) Czułość: 111dB Przetwornik: 40 mm Kolor: czarny atrybuty dodatkowe artykułu: redukcja zakłóceń, regulacja głośności konstrukcja: nauszne Maks. Pasmo przenoszenia słuchawek: 20000 Hz Min. Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 Hz AZ 5033588050858RN produkt powystawowy 100% skuteczny technicznie (produkt sprawdzony przez wyspecjalizowany serwis). możliwe podniszczone opakowanie. Artykuł zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.
  • Producent Plantronics 
  • Mikrofon tak 
  • Regulacja głośności tak 
  • Typ nauszne 


Ranking słuchawek w cenie do 100 zł [TOP9 kwiecień 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 100 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek Plantronics do 100 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.