Wybieramy dobre słuchawki Plantronics do 300 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 04 marca 2024

Poszukując odpowiednich słuchawek Plantronics do 300 zł proponujemy nasze zestawienia. Jakie zatem słuchawki Plantronics do 300 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na marzec 2024.


Ranking słuchawek Plantronics do 300 zł [TOP15 marzec 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki Plantronics do 300 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Plantronics Blackwire C3325 USB A słuchawki z mikrofonem, 214016-01

Plantronics Blackwire C3325 USB A słuchawki z mikrofonem, 214016-01 Najniższa Cena Online Plantronics Blackwire 3325 USB-A (Microsoft Teams) wygodna słuchawka nagłowna z mikrofonem na dwoje uszu zakończona złączem USB i Jack 3,5 mm Następca modelu Plantronics Blackwire C3225-M wyśmienite dla: użytkowników wymagających przenośnego zestawu do stosowania z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu do użytkowania z telefonami komórkowymi / tabletami atrybuty towaru Zakończenie: jack 3.5mm / USB-A (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, laptop, tablet / telefon komórkowy (jack 3.5mm) System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: tak budowa na dwoje uszu - taka budowa pozwala lepiej skupić się na rozmowie w sytuacji większego hałasu w pomieszczeniu Sygnalizatory świetlne i powiadomienia dźwiękowe informują o połączeniach, wyciszeniu mikrofonu i poziomie głośności Adapter na kablu z poręcznymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- zaimplementowany procesor sygnałowy DSP (Digital Signal Processor) - optymalizuje audio dla udoskonalonej jakości naturalnego głosu Mikrofon z redukcją hałasu z otoczenia - wycina niepożądane dźwięki rozmów w tle regulowany wysięgnik mikrofonu - usprawnia skrupulatne ustawienie mikrofonu względem ust SoundGuard® technika zabezpieczająca przed skokami audio powyżej 118 dB Ochronny pokrowiec w komplecie Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta. przejrzyj artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia przejrzyj artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: atrybuty słuchawek cal Więcej informacji i prezentacja na stronie artykułu plantronics.com Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym Pobierz oprogramowanie Plantronics do softphonów (Plantronics Spokes dla Windows / Mac) Instrukcje wideo do konfiguracji softfonów w wersji UC (Unified Communications)* *UC softphone Avaya®, Cisco® (instrukcje przystępne w języku angielskim)
  • Producent Plantronics 

2 ★  Plantronics Blackwire 3320, BW3320-M USB-A

Plantronics Blackwire 3320, BW3320-M USB-A Najniższa Cena Online Plantronics Blackwire 3320 USB-A (Unified Communications/Skype for Business) wygodna słuchawka nagłowna z mikrofonem na dwoje uszu zakończona złączem USB nieprzeciętne dla: użytkowników wymagających mobilnego zestawu do wykorzystywania z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu wdrażania znacznych projektów z branży komunikacji głosowej przy utrzymaniu genialnego stosunku jakości do ceny parametry towaru Zakończenie: USB-A (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, laptop System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: tak konstrukcja na dwoje uszu - taka budowa pozwala lepiej skoncentrować się na rozmowie w przypadku obszerniejszego hałasu w pomieszczeniu Sygnalizatory świetlne i powiadomienia dźwiękowe informują o połączeniach, wyciszeniu mikrofonu i poziomie głośności Adapter na kablu z użytecznymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- zastosowany procesor sygnałowy DSP (Digital Signal Processor) - optymalizuje audio dla udoskonalonej jakości naturalnego głosu Mikrofon z redukcją hałasu z otoczenia - wycina niepożądane dźwięki rozmów w tle dostosowywany wysięgnik mikrofonu - upraszcza dokładne ustawienie mikrofonu względem ust SoundGuard® technika zabezpieczająca przed skokami audio powyżej 118 dB Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta. zobacz artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia sprawdź artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: atrybuty słuchawek cal Więcej informacji i prezentacja na stronie towaru plantronics.com Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym Pobierz oprogramowanie Plantronics do softphonów (Plantronics Spokes dla Windows / Mac) Instrukcje wideo do konfiguracji softfonów w wersji UC (Unified Communications)* *UC softphone Avaya®, Cisco® (instrukcje dostępne w języku angielskim) Instrukcja BlackWire 3320
  • Producent Plantronics 

5 ★  Plantronics rig 400 dolby słuchawki z mikrofonem (210257-05) (5033588050988)

Plantronics rig 400 dolby słuchawki z mikrofonem (210257-05) (5033588050988) Najniższa Cena Online Słuchawki dla gracza NACON RIG 400 Pro HC Wykonaj pierwszy ruch przy pomocy RIG 400 PRO HC. Instynktowne pokrętło RIG audio do gier upraszcza regulację głównej głośności w grze bez spuszczania wzroku z ekranu. Wysokiej jakości 40 mm przetworniki i Dolby Atmos® for Headphones nieporównany dźwięk, a izolujące hałas podwójne materiałowe nauszniki ograniczają zmęczenie i polepszają koncentrację, pomagając Ci skoncentrować się na tym, co najważniejsze - na zwycięstwie. cechy artykułu: Strategicznie rozmieszczone pokrętło RIG do gier zespaja się z kontrolerem, dzięki temu można z łatwością regulować główną głośność bez przerywania gry. Dźwiękoizolacyjna kompozycja douszna i podwójne materiałowe poduszki uszne zapewniają pasywną redukcję hałasu, dzięki czemu można grać przez niemało godzin bez zmęczenia i przegrzania. Dolby Atmos® for Headphones wciąga Cię do gry z poruszającym się dźwiękiem, który omija Cię wszędzie i ponad Tobą; kod aktywacyjny prepaid w pakiecie dla Xbox One i Windows 10. 40 mm przetworniki gwarantują wrażliwe basy dla dźwięku o wysokiej rozdzielczości, który pozwala usłyszeć każdy detal. Lekka, rozciągliwa i trwała rama zestawu słuchawkowego dopasowuje się do komfortowego dostosowania do długich sesji gry. Zawsze wiedz, kiedy jesteś na wyciszeniu, dziękidostępnej kontroli na linii, i nigdy więcej nie rozpraszaj uwagi kolegów z zespołu przy pomocy pogaduszek bocznych.
  • Producent Plantronics 
  • Regulacja głośności tak 

6 ★  rig 700hd marki Plantronics

rig 700hd marki Plantronics Najniższa Cena Online Słuchawki dla graczy NACON RIG 700HD RIG 700HD to wytrzymały, niezwykle lekki bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier. Dzięki pokrętłu równowagi gier/czatu i regulowanemu monitorowaniu mikrofonu, wybierz precyzyjnie te poziomy, które są dla Ciebie trafne. A dzięki dźwiękowi przestrzennemu Windows Sonic usłyszysz dźwięk w grach tak, jak chcieli tego projektanci gier, dając Ci przewagę nad konkurencją, której Ci potrzeba. Cechy produktu: bardzo lekka waga: Jeden z najlżejszych zestawów słuchawkowych do gier na rynku, zapewniający wielogodzinną, niemęczącą grę. Wybieranie równowagi w grze/czacie: Nigdy nie będziesz musiał wybierać pomiędzy 'zbyt głośnym' a 'zbyt cichym'. Wybierz genialny balans dla swego stylu gry. Dostosowywany monitoring Mic: Słyszysz skrupulatnie to, co twoja drużyna słyszy, więc jedyne czasy, kiedy krzyczysz, to kiedy wygrywasz. Do 30 stóp zasięgu bezprzewodowego: Odejdź od gry i pozostań w kontakcie dzięki w pełni przeznaczonemu bezprzewodowemu połączeniu audio z zestawem słuchawkowym RIG 700HD i bazą bezprzewodową. Sterowniki 40 mm z rurkami basowymi: Wysokiej jakości, pełno zakresowy dźwięk z wyraźnymi basami i przegubowymi średnio zakresami, gwarantujący detaliczność wysokich częstotliwości i ostrość dźwięku. Bateria do 12 godzin: Co prawidłowe jest całodzienny komfort bez całodziennej pracy na bateriach. Zdejmowany mikrofon redukujący hałas: Niech członkowie zespołu usłyszą Twoje rozmowy w grze jasno i łatwo. Odłącza się na sesje solowe.
  • Producent Plantronics 
  • Typ nauszne 

7 ★  słuchawki blackwire c3225 usb-c marki Plantronics

słuchawki blackwire c3225 usb-c marki Plantronics Najniższa Cena Online Słuchawki Poly Plantronics Blackwire 3225 USB-A - cała moc możliwości Prezentowane słuchawki pochodzą z serii Blackwire 3200 firmy Poly. Linii, która swoją popularność zawdzięcza w głównej mierze temu, że obecne w niej modele wyróżniają się niewielką wagą, opornością i łatwością instalacji. Plantronics Blackwire 3225 USB-A to słuchawki stereofoniczne dla tych wszelkich, którym zależy na stabilnym, wysokiej jakości połączeniu dźwiękowym podczas rozmów online czy podczas telekonferencji i na pełnym detali dźwięku w trakcie wirtualnych potyczek, przy oglądaniu filmów i oczywiście podczas słuchania ulubionej muzyki. W modelu zaimplementowano technikę progresywnej ochrony słuchu, zaopatrzono go w funkcję Digital Signal Processing (DSP), a wbudowany mikrofon wyjątkowo wydajnie redukuje szumy z otoczenia. A to tylko wybrane zalety słuchawek Blackwire 3225 od Poly — jeśli chcesz poznać ich więcej, czytaj dalej… Słuchawki, które złączysz do swoich preferencji producent słuchawek Plantronics Blackwire 3225 USB-A postawił typowo na maksymalny komfort użytkownika. Regulowany, wytrzymały, a przy tym charakteryzujący się niewielką wagą pałąk daje możliwość dostosowania modelu do swych preferencji — tak,choćby długa rozmowa poprzez komunikator czy przedłużająca się wirtualna rozgrywka nie wywoływały u użytkownika irytującego ucisku ani innego rodzaju dyskomfortu. Słuchawki posiadają przy tym miękkie, miłe w dotyku nauszniki ze sztucznej skóry, które też dodatnio wpływają na wygodę używania modelu. Tym bardziej iż są one składane, co ma niebagatelne znaczenie podczas transportu. Czysty dźwięk, mikrofon z redukcją szumów i funkcje dodatkowe Słuchawki Plantronics Blackwire 3225 USB-A od Poly oferują wyjątkowo czysty, bogaty w detale dźwięk. Ponadto obsługują szerokopasmowy sygnał audio z PC. Marka zastosował w nich dodatkowe rozwiązanie — technologię SoundGuard® DIGITAL, która chroni słuch użytkownika przed natężeniem dźwięku powyżej 118 dB. Mikrofon w tym modelu ma funkcję redukcji szumów. Co więcej, aby głos użytkownika brzmiał jak najistotniej naturalnie, mamy tu w dodatku funkcję Digital Signal Processing (DSP). Rozwiązania te powodują, że ten model słuchawek genialnie stanie na wysokości zadania nie tylko przy niezobowiązujących rozmowach online z kolegami czy rodziną,również w trakcie webinarów i konferencji. Prawidłową robotę robi tu także korektor dynamiczny, który automatycznie dostosowuje ustawienia audio pomiędzy połączeniem głosowym i muzyką. instynktowne przyciski sterujące dla obszerniejszego komfortu producent wyposażył słuchawki Plantronics Blackwire 3225 USB-A w wygodne i nietrudne w użyciu przyciski sterujące, które znajdują się na kablu. Można przy ich użyciu momentalnie wyłączyć mikrofon, odebrać i zakończyć połączenie głosowe (a także zawiesić je lub zignorować) oraz ustawić pożądany poziom głośności. Sygnalizatory świetlne i powiadomienia dźwiękowe O poziomie głośności urządzenia, aktywnym połączeniu czy stanie mikrofonu (włączony/wyłączony) dowiesz się dzięki sygnalizatorom świetlnym i powiadomieniom dźwiękowym, w które w dodatku zaopatrzono słuchawki Blackwire 3225. Te dwa wygodne rozwiązania wyraźnie ułatwiają codzienne korzystanie z tego modelu, dodatnio wpływając na komfort jego użytkowania. dodatkowe informacje Słuchawki Plantronics Blackwire 3225 USB-A wyposażone zostały w złącze 3.5 mm (mini Jack), dzięki któremu bezproblemowo podłączysz je do większości smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych. Słuchawki są kompatybilne z systemami Windows i Mac. W pakiecie z prezentowanym modelem otrzymasz wysokiej jakości futerał, który pozwoli Ci bezpiecznie przechowywać słuchawki oraz ułatwi ich transport. dane technologiczne Poly Plantronics Blackwire 3225 USB-A Łączność: przewodowaWaga: 121 gramówKompatybilność: Windows, MacPasmo przenoszenia słuchawek: 20 ~ 20000 Hz Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 ~ 10000 HzZłącze: USB3.5 mm (mini Jack)dostosowywany pałąk Pilot do sterowania głośnością i połączeniami głosowymiMikrofon z redukcją szumówDigital Signal Processing (DSP)technika ochrony słuchu SoundGuard® DIGITALFuterał ochronny w komplecie Polecamy sprawdzić ponadto słuchawki bezprzewodowe i słuchawki douszne.
  • Producent Plantronics 

9 ★  Plantronics Blackwire C5210 USB (0017229173330)

Plantronics Blackwire C5210 USB (0017229173330) Najniższa Cena Online Słuchawki Blackwire C5220 USB-A rozszerzona kompatybilność.Niezwykła wygoda.elastyczna łączność poprzez cały dzień.Produkty Blackwire z linii 5200 przystosują się do Twojego pracowitego dnia. Są nieskomplikowane w obsłudze, a możliwość podłączenia poprzez USB/USB-C i 3,5 mm zezwala na pracę z zróżnicowanymi urządzeniami. Użyteczny design powoduje, iż słuchawki są tak komfortowe, że możesz nosić je poprzez cały dzień, choćby w czasie najdłuższych rozmów. Blackwire serii 5200 łatwość łączenia i pracy na wyciągnięcie ręki. Najważniejsze funkcje: rewelacyjne do codziennego stosowania, długich rozmów konferencyjnych i słuchania multimediówMikrofon z redukcją szumów otoczenia zapewnia maksymalną prywatność podczas rozmówdostępne w wariancie jednousznym (Blackwire 5210) albo dwuusznym z pasywną redukcją szumów (Blackwire 5220)typy obejmują wbudowane podłączenie przez USB albo USB-CŁączność ze smartfonami i tabletami przez złącze 3,5 mmOdbieranie/kończenie połączeń, kontrola głośności i wyciszanie jednym naciśnięciem przyciskuObsługa szerokopasmowego sygnału audio z komputera i redukcja szumów otoczenia zapewniają najwyższej jakości komunikację głosową przez komputer PCSprzedawane oddzielnie oprogramowanie Plantronics Manager Pro pozwala na zespołowi IT uzyskiwanie danych o każdej kompatybilnej słuchawce Plantronics stosowanej w Twojej firmieinformacje technologiczne: Możliwość podłączenia - Komputer łączy się z urządzeniami mobilnymi poprzez złącze USB/USB-C, z tabletami poprzez złącze 3,5 mm, a także z urządzeniami obsługującymi złącze USB-CPrzeznaczenie - Użytkownicy korzystający z rozszerzonej komunikacji przy użyciu komputera i multimediówJakość dźwięku - Korektor dynamiczny, pasmo przenoszenia mikrofonu 100 Hz 8 kHz trafne do szerokopasmowej komunikacji głosowej przez komputer PC (do 6800 Hz), stereofoniczny (sprawdź poniżej, jak C5220 USB i C5220 USB-C odbiera pasmo przenoszenia od mikrofonu z systemem redukcji szumów, funkcją Digital Signal Processing (DSP), a także ustawianymi alertami audio z oprogramowaniem Plantronics Hub (wyciszenie/głośność)* w przedziale 20 Hz 20 kHz)Ochrona słuchu - Ochrona słuchu SoundGuard DIGITAL: chroni przed dźwiękami powyżej 118 dBA; zabezpieczenie przed skokami natężenia dźwięku wyłapuje nagły wzrost głośności i go likwiduje. Natomiast pomiar przeciętnej ważonej czasowo (TWA) sprawia, że przeciętna dzienna ekspozycja na dźwięk nie przekracza 85 dBA*(aktywowane poprzez Plantronics Hub). Dodatkowa ochrona przed skokami natężenia dźwięku niższego poziomu oferowana przez Plantronics Hub zniża wartość maksymalną do 102 dBA.*Pobieranie najnowszą wersję oprogramowania Plantronics Hub odbieranie / kończenie połączenia z naciśnięciem przycisków przy pomocy miękkich telefonów.
  • Producent Plantronics 

10 ★  Plantronics Słuchawki z mikrofonem encore pro hw510 (89433-02) darmowy odbiór w 19 miastach!

Plantronics Słuchawki z mikrofonem encore pro hw510 (89433-02) darmowy odbiór w 19 miastach! Najniższa Cena Online Plantronics HW510 EncorePro słuchawka nagłowna z mikrofonem na jedno ucho znakomite dla: pracowników biur obsługi klienta albo pracy przy telefonie w warunkach przeciętneGO natężeniu hałasu energicznych call center o dużej ilości obsługiwanych połączeń (dopełniające wzmocnienia słuchawki dla dłuższej żywotności) parametry produktu Zakończenie: szybkozłączka (Plantronics QD – Quick Disconnect) Podłączenie: komputer, telefon stacjonarny, telefon komórkowy, tablet (kable przyłączeniowe kupowane osobno) budowa na jedno ucho - może być noszona po dowolnej stronie głowy. Kierunkowy mikrofon - redukuje hałas z otoczenia zapewniając naturalny przekaz rozmowy. Sprężysty mikrofon upraszcza jego skrupulatne ustawienie, dzięki temu klienci usłyszą każde słowo. Poręczna kompozycja. zagwarantuje doskonałą równowagę, przypasowanie, a także komfort. Piankowe gąbki Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta. Więcej danych i prezentacja na stronie towaru plantronics.com Gwarancja: 2 lata producenta w serwisie wewnętrznym Do kompletu należy dokupić odpowiednią przejściówkę do słuchawek: Jeśli nie jesteś pewien jaką przejściówkę wybrać albo szukasz specjalnego kabla przyłączeniowego do swego telefonu, skontaktuj się z obsługą sklepu - dobierzemy dla Ciebie odpowiednią przejściówkę. sprawdź także: artykuł opisujący jak wybrać słuchawki do Call Center.
  • Producent Plantronics 


Ranking słuchawek w cenie do 300 zł [TOP9 marzec 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 300 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek Plantronics do 300 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.