Wybieramy dobre słuchawki Razer do 1000 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 04 marca 2024

Szukając odpowiednich słuchawek Razer do 1000 zł proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki Razer do 1000 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na marzec 2024.


Ranking słuchawek Razer do 1000 zł [TOP15 marzec 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki Razer do 1000 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Razer Słuchawki kraken kitty

Razer Słuchawki kraken kitty Najniższa Cena Online BĄDŹ KOTKIEM Stwórz świetny wygląd gry z własnym zabójczym stylem kitty. Wyraź swoją niepowtarzalną osobowość i pasję w najbardziej kolorowy sposób, jaki można sobie wyobrazić dzięki Razer Kraken Kitty Edition - pakiet słuchawkowy USB do gier z wysoce konfigurowalnym oświetleniem, które ma każdy odcień niesamowitości. KOCIAKOWE USZY I KOLCZYKI ZASILANE CHROMEM RAZERA Dzięki 16,8 milionom kolorów i kompletowi efektów świetlnych możliwości stylowe są nieograniczone dzięki naszemu specyficznemu oświetleniu RGB. Nauszniki i kocie uszy zestawu słuchawkowego do gier mogą się świecić niezależnie od siebie, dzięki temu możesz połączyć wygląd do każdej okazji. OŚWIETLENIE REAKTYWNE NA STREAMIE Jako streamer możesz wznieść swój występ na nowe wyżyny i dodać nowy poziom interakcji widowni z oświetleniem, które reaguje na emocje, alerty, krzyki i sporo więcej. Personalizuj starannie, które odcienie i efekty są wyzwalane w zestawie słuchawkowym dzięki aplikacji Streamer Companion. TRYB COSPLAY Oświetlenie Razer Chroma w tym komplecie słuchawkowym USB do gier można aktywować po podłączeniu do powerbanku, co pozwala włączyć urok wszędzie tam, gdzie jest aparat. AKTYWNY MIKROFON ANULUJĄCY HAŁAS Dźwięk tak dobry jak wyglądasz. Zapewniaj krystalicznie czystą komunikację dzięki wysuwanemu, wysokiej jakości mikrofonowi, który jest dostrojony, żeby blokować wszelkie szumy tła. THX PRZESTRZENNE AUDIO Ciesz się bardziej skrupulatnym, pozycjonowanym dźwiękiem i pokaźniejszym zanurzeniem w grach, muzyce i filmach. PODUSZKI DO UCHA Z CHŁODZĄCEGO ŻELU ogranicza nagrzewanie się w trakcie intensywnych sesji gry, gwarantując komfort, którego potrzebujesz, aby pozostać w gorącej formie w grze. LEKKIE, TRWAŁE Będąc zarówno elastycznym, jak i wytrzymałym, jego boksytowa aluminiowa rama jest należycie wyposażona, aby poradzić sobie z rygorami długich sesji gier. SPECYFIKACJA produkt marka Razer Kod producenta RZ04-02980100-R3M1 EAN 8886419378112 informacje PODSTAWOWE Model Kraken Kitty Edition kolor Czarne Waga [g] 275 dane technologicznE konstrukcja Nauszne Łączność Przewodowa Złącze USB Długość przewodu 1.3 m Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak Kompatybilność z konsolami Nie dotyczy Regulacja głośności Tak SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK Membrany 50 mm Min. Pasmo przenoszenia słuchawek 20 Hz Maks. Pasmo przenoszenia słuchawek 20000 Hz Czułość 109 dB/mW Impedancja 32 Om SPECYFIKACJA MIKROFONU rodzaj mikrofonu Jednokierunkowy Min. Pasmo przenoszenia mikrofonu 100 Hz Maks. Pasmo przenoszenia mikrofonu 10000 Hz Czułość mikrofonu -45 dB Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku
  • Producent Razer 

2 ★  Słuchawki RAZER Blackshark V2 Pro, RZ04-04530200-R3M1

Słuchawki RAZER Blackshark V2 Pro, RZ04-04530200-R3M1 Najniższa Cena Online W PEŁNI ZAŁADOWANY DŹWIĘK Niezależnie od tego, czy to jest specyficzna sygnatura dźwiękowa wrogiego operatora, czy także wyważanie ściany, wychwytuj każdy szczegół dźwięku dzięki przetwornikom Razer™ TriForce Titanium 50 mm — zastrzeżonej trzyczęściowej konstrukcji, która dostraja tony wysokie, przeciętne i niskie osobno dla pełnozakresowego dźwięku, który nie jest zamulony. NIECH KAŻDY USŁYSZY WYRAŹNIE TWOJE KOMENDY, A TY KAŻDY KROK PRZECIWNIKA Mikrofon Razer™ HyperClear Supercardioid Mic zestawu słuchawkowego ma dokument Discord i tłumi więcej hałasu z tyłu i po bokach w porównaniu z mikrofonami kardioidalnymi, dzięki temu będziesz słyszany głośno i wyraźnie w trakcie całej akcji. Uzbrojony w THX Spatial Audio, nasz progresywny dźwięk przestrzenny 7.1 rozszerzy twoją świadomość w grze, zezwalając ci usłyszeć kroki wroga i precyzyjnie umieścić je w celu wstępnego zastosowania sprzęgła lub niespodzianego uderzenia w ścianę. SUPER konstrukcja Aby pomóc Ci grać w maksymalnej koncentracji, zamknięte nauszniki naszego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego esports i adekwatna siła zacisku zapewniają ulepszoną pasywną eliminację szumów, a miękkie, oddychające poduszki nauszne z pianki zapamiętującej zarys długotrwały komfort. SPECYFIKACJA artykuł producent Razer Kod producenta RZ04-03220200-R3M1 EAN 8886419378983 informacje PODSTAWOWE Model BlackShark V2 Pro - Rainbow Six Siege Special Edition komponent kolorystyczny Pomarańczowe Waga [g] 320 informacje technologicznE kompozycja Nauszne Łączność Bezprzewodowa Złącze Mini Jack 3.5 mm, USB Długość przewodu 1.3 m Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak Kompatybilność z konsolami Nintendo Switch, PlayStation 4 Regulacja głośności Tak SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK Membrany 50 mm Min. Pasmo przenoszenia słuchawek 12 Hz Maks. Pasmo przenoszenia słuchawek 28000 Hz Czułość 100 dB/mW Impedancja 32 Om SPECYFIKACJA MIKROFONU typ mikrofonu Jednokierunkowy Min. Pasmo przenoszenia mikrofonu 100 Hz Maks. Pasmo przenoszenia mikrofonu 10000 Hz Czułość mikrofonu -42 dB Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku
  • Producent Razer 
  • Mikrofon tak 

4 ★  Razer Kraken Kitty Edition V2 Pro - quartz różowy

Razer Kraken Kitty Edition V2 Pro - quartz różowy Najniższa Cena Online Razer Kraken Kitty Edition V2 Pro — przewodowy pakiet słuchawkowy RGB z wymiennymi uszami (wymienne uszy, oświetlenie Stream Reactive, przetworniki TriForce Titanium 50 mm, mikrofon kardioidalny HyperClear) Quartz Pink Opis Kraken Kitty V2 Pro Quartz. Wymienne uszy kotka, misia i króliczka: po co zadowalać się jednym urodziwym wyglądem, skoro możesz posiadać trzy? Zachowaj świeżość swego strumienia, łącząc go z zestawem urokliwych wzorów uszu, które można prosto wymienić i założyć. Oświetlenie reaktywne przesyłane strumieniowo: eksponuj swoją kolorową osobowość i angażuj widzów dzięki oświetleniu uszu i muszli, które reaguje na emotikony, alerty i nie tylko – z możliwością dobrania spośród ponad 16,8 miliona kolorów i niezliczonych efektów. Odłączany mikrofon kardioidalny Razer HyperClear: Dzięki delikatnemu punktowi dostrojonemu tak, żeby wychwytywać mniej hałasu z każdego kierunku, mikrofon bez problemu zagwarantuje, że Twój głos będzie tak wyraźny, jak Twój fason. Przetworniki Razer TriForce Titanium 50 mm: zastrzeżona 3-częściowa budowa zestawu słuchawkowego zapewnia unikatowe wysokie, przeciętne i niskie tony, które nie są zakłócane, zapewniając wysokiej jakości dźwięk, który brzmi tak korzystnie, jak wygląda. Dźwięk przestrzenny 7.1: powiększ świadomość gry i nie pozwól, żeby nic umknęło Twoim uszom dzięki skrupulatnemu dźwiękowi pozycyjnemu, który pozwala określić, skąd dochodzi każdy dźwięk. *przystępne tylko w 64-bitowym systemie Windows 10
  • Producent Razer 

14 ★  Razer Kraken Kitty Edition V2 Pro - czarny

Razer Kraken Kitty Edition V2 Pro - czarny Najniższa Cena Online największy słodziak wśród streamerów — od teraz w najróżniejszych wydaniach. Wzbogać swój fason i dodaj transmisji blasku za pomocą zestawu słuchawkowego razer chroma™ rgb z trzema wymiennymi parami uszek i podświetleniem reagującym na zdarzenia w transmisji,powiększyć poziom zaangażowania widzów. korzystaj też z mikrofonu aktywnego, aby rejestrować przezroczyście czysty głos.korzyści: po co trzymać się jednego wyśmienitego wyglądu, jeśli można mieć trzy? dodaj swoim transmisjom świeżości, zmieniając fason dzięki uroczym zestawom uszek, które można łatwo zakładać, zdejmować i wymieniać. zaprezentuj swoją barwną osobowość i angażuj widzów podświetleniem uszek i nauszników reagującym na emotikony, alerty i inne zdarzenia w stylu dobranym spośród 16.8 miliona kolorów i niezliczonych efektów. mikrofon jest precyzyjnie dostrojony tak, by zbierać twój głos zamiast hałasu z otoczenia, dlatego będziesz brzmieć ciekawie, jak się przedstawiasz. Zastrzeżona, 3-częściowa budowa przetworników zestawu słuchawkowego pozwala uzyskać wyjątkowe tony wysokie i oraz wyrazistą podstawę basową, gwarantując wysoką jakość dźwięku, którego brzmienie dorównuje wyglądowi zestawu. nie tylko dobrze wyglądają,jeszcze korzystnie się je nosi. Komfortowe, komfortowe nauszniki pozwolą na wielogodzinne transmisje bez zmęczenia, podczas gdy ich genialna izolacja hałasu pomoże skupić się na grze bez odwracania uwagi.
  • Producent Razer 


Ranking słuchawek w cenie do 1000 zł [TOP9 marzec 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 1000 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek Razer do 1000 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.