Wybieramy dobre słuchawki Shure do 1000 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 20 lutego 2024

Szukając odpowiednich słuchawek Shure do 1000 zł proponujemy nasze zestawienia. Jakie zatem słuchawki Shure do 1000 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na luty 2024.


Ranking słuchawek Shure do 1000 zł [TOP15 luty 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki Shure do 1000 zł najchętniej wybierane.

1 ★  SHURE SE215-K - słuchawki douszne

SHURE SE215-K - słuchawki douszne Najniższa Cena Online Shure SE215 Daj się ponieść muzyce Shure SE215 w każdym miejscu i czasie minimalne wymiary, nieznaczna waga, genialna stabilizacja w uchu, obfity dobór wkładek. To wszystko sprawia, że Shure SE215 będą Ci towarzyszyły w rutynowych wyprawach i dawały wysokiej jakości muzykę niezakłóconą hałasami z otoczenia.Niecodzienne wykończenie kopułek zbudowanych na podstawie kształtu fasolki, idealne wyprofilowanie i odłączany przewód sprawiają, że całość wygląda nowocześnie i sprawi, że nie będziesz chciał już bez nich chodzić. minimalna, wygodna konstrukcjaproducent Shure zadbała, aby SE215 dawały Ci komfort w każdym miejscu i czasie. Dlatego również ich drobna kompozycja jest optymalnie sparowania, co gwarantuje solidność. Lekkie wyprofilowanie, miękkie końcówki, odłączany kabel sprawiają, iż noszenie słuchawek to sama przyjemność. Nie zwracaj sobie głowy otoczeniem Możesz radować się swymi ulubionymi utworami bez względu na to, czy znajdujesz się w domowym zaciszu, czy w najgłośniejszej części miasta. Dzięki sprężystym wkładkom dousznym, blokującym prawie 90% dźwięków z otoczenia, możesz dać się ponieść muzyce. Wraz ze słuchawkami otrzymujesz znaczny wybór wkładek z gąbki i silikonu w rozmaitych rozmiarach, dzięki temu możesz połączyć ich wielkość do swych uszu, co zapewni Ci komfort i genialna izolację dźwięków z otoczenia.atrybuty Shure SE215wariant przetwornika: jeden przetwornik intensywnyPasmo przenoszenia: 22 - 17500 HzCzułość (1 kHz): 107 dB SPL/mWImpedancja: 20 OhmDługość kabla: 162 cm, odpinanyKolor: bezbarwny lub czarnyTowary zamówione do 16.30 wysyłamy w tym samym dniuZamów teraz za 399.00 zł
  • Producent SHURE 
  • Typ douszne 


Ranking słuchawek w cenie do 1000 zł [TOP9 luty 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 1000 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek Shure do 1000 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.