Wybieramy dobre słuchawki SteelSeries do 1500 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 04 marca 2024

Poszukując odpowiednich słuchawek SteelSeries do 1500 zł proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki SteelSeries do 1500 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na marzec 2024.


Ranking słuchawek SteelSeries do 1500 zł [TOP15 marzec 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki SteelSeries do 1500 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Steelseries arctis nova pro x wireless (5707119041072)

Steelseries arctis nova pro x wireless (5707119041072) Najniższa Cena Online Zatrać się w dźwięku nieprzeciętne do gamingu Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless X to progresywne urządzenie gamingowe, które doskonale sprawdzi się dodatkowo podczas oglądania filmów i słuchania muzyki. Oprogramowanie Sonar i dźwięk przestrzenny 360 znakomitą jakość brzmienia w każdych warunkach, umożliwiając Ci usłyszenie każdego tonu i ruchu przeciwnika. Brzmienie jest naturalne, głębokie i pełne szczegółów, a zastosowany mikrofon z funkcją redukcji szumów zapewnia komunikację na najwyższym poziomie. Profesjonalna korekcja parametrów Po raz pierwszy w grze zaimplementowano fachowy korektor parametryczny, dający całkowitą kontrolę nad każdym elementem dźwięku z magiczną precyzją. Wycisz irytujących członków drużyny lub wzmocnij określone efekty dźwiękowe przy pomocy wbudowanych ustawień gry, które zapewnią ci natychmiastową przewagę. Nieprzeciętny design Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless X zostały wytworzone z wysokiej klasy materiałów, które sprawiają, iż są one wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Lekka kompozycja zapewnia komfort choćby w trakcie długofalowego noszenia słuchawek. Całości dopełnia innowacyjny design i estetyczne wykonanie. Infinity Power System Naładuj baterię zapasową dzięki systemowi prędkiej zamiany baterii i nigdy więcej nie wstrzymuj gry, gdy jesteś w trakcie walki z przeciwnikiem na baterii głównej. genialna jakość dźwięku Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless X z oprogramowaniem Sonar i dźwiękiem przestrzennym 360 to gwarancja czystego i naturalnego brzmienia, które zachwyci Cię swą głębią. Nadzwyczajna jakość dźwięku pozwala usłyszeć każdy ruch, gwarantując Ci przewagę nad przeciwnikiem. Wszystkie tony są korzystnie słyszalne i genialnie odwzorowane. Wbudowany mikrofon Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless X posiadają mikrofon z funkcją redukcji szumów opartą na SI. To gwarancja czystej i starannej komunikacji z innymi członkami drużyny. Możesz w całości zlikwidować dźwięki z otoczenia tak, by Twój głos był idealnie słyszalny, a komunikaty jasne. Łączność Połącz się z wieloma systemami. Łącząc dwa urządzenia i prosto przełączając się między nimi stworzysz nieprzeciętne połączenie. Wygoda dwóch portów USB pozwala na podłączenie do komputera PC, Mac, PlayStation, Xbox albo Switch i zaoszczędzisz na zamianie kabli. Co w opakowaniu? Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova Pro Wireless X, bezprzewodowa stacja bazowa, druga bateria, 2x przewód USB-C/USB-A, kabel audio 2x 3,5 mm, pianka mikrofonowa - filtr pop i instrukcja. Nagroda REDDOT Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova Pro Wireless X w roku 2023 zostały wskazane prestiżową nagrodą Reddot. Sprawdź więcej:...
  • Producent SteelSeries 
  • Typ nauszne 

2 ★  Słuchawki arctis nova pro wireless marki Steelseries

Słuchawki arctis nova pro wireless marki Steelseries Najniższa Cena Online klarownie czysty dźwięk doskonałe do gamingu Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless to postępowe urządzenie gamingowe, które doskonale stanie na wysokości zadania ponadto podczas oglądania filmów i słuchania muzyki. Oprogramowanie Sonar i dźwięk przestrzenny 360 genialną jakość brzmienia w każdych warunkach, umożliwiając Ci usłyszenie każdego tonu i ruchu przeciwnika. Brzmienie jest naturalne, głębokie i pełne szczegółów, a zastosowany mikrofon z funkcją redukcji szumów gwarantuje komunikację na najwyższym poziomie. Profesjonalna korekcja parametrów Po raz pierwszy w grze zaimplementowano mistrzowski korektor cechyczny, dający całkowitą kontrolę nad każdym elementem dźwięku z magiczną precyzją. Wycisz irytujących członków drużyny albo wzmocnij określone efekty dźwiękowe przy pomocy zaimplementowanych ustawień gry, które zapewnią ci natychmiastową przewagę. Idealny design Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless zostały wytwarzane z wysokiej klasy materiałów, które sprawiają, że są one wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Lekka konstrukcja gwarantuje komfort choćby w trakcie długofalowego noszenia słuchawek. Całości dopełnia nowoczesny design i estetyczne wykonanie. Infinity Power System Naładuj baterię zapasową dzięki systemowi prędkiej zamiany baterii i nigdy więcej nie wstrzymuj gry, gdy jesteś w trakcie walki z przeciwnikiem na baterii głównej. genialna jakość dźwięku Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless z oprogramowaniem Sonar i dźwiękiem przestrzennym 360 to gwarancja czystego i naturalnego brzmienia, które zniewoli Cię swą głębią. Genialna jakość dźwięku pozwala usłyszeć każdy ruch, zapewniając Ci przewagę nad przeciwnikiem. Wszystkie tony są poprawnie słyszalne i rewelacyjnie odwzorowane. Zaimplementowany mikrofon Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless posiadają mikrofon z funkcją redukcji szumów opartą na SI. To gwarancja czystej i dokładnej komunikacji z innymi członkami drużyny. Możesz całkowicie usunąć dźwięki z otoczenia tak, żeby Twój głos był nadzwyczajnie słyszalny, a komunikaty jasne. Łączność Połącz się z wieloma systemami. Łącząc dwa urządzenia i łatwo przełączając się między nimi stworzysz nieprzeciętne połączenie. Wygoda dwóch portów USB umożliwia podłączenie do komputera PC, Mac, PlayStation lub Switch i zaoszczędzisz na podmianie kabli. Co w opakowaniu? Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova Pro Wireless, bezprzewodowa stacja bazowa, druga bateria, 2x kabel USB-C/USB-A, przewód audio 2x 3,5 mm, pianka mikrofonowa - filtr pop i instrukcja. Nagroda REDDOT Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova Pro Wireless w roku 2023 zostały wskazane prestiżową nagrodą Reddot. Przejrzyj więcej:...
  • Producent SteelSeries 
  • Typ nauszne 


Ranking słuchawek w cenie do 1500 zł [TOP9 marzec 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 1500 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek SteelSeries do 1500 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.