Wybieramy dobre słuchawki SteelSeries do 400 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 22 lutego 2024

Szukając odpowiednich słuchawek SteelSeries do 400 zł proponujemy przygotowane przez nas zestawienia. Jakie zatem słuchawki SteelSeries do 400 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na luty 2024.


Ranking słuchawek SteelSeries do 400 zł [TOP15 luty 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki SteelSeries do 400 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Steelseries Słuchawki arctis nova 3 czarny (5707119043670)

Steelseries Słuchawki arctis nova 3 czarny (5707119043670) Najniższa Cena Online Słuchawki SteelSeries Arctis Nova 3 Czarne Arctis Nova 3 Almighty Audio nigdy nie było bardziej przystępne. Poczuj się jak w swym ulubionym świecie gier i baw się dobrze z przyjaciółmi dzięki słuchawkom SteelSeries Arctis Nova 3. Zanurz się głębiej dzięki najwyższej jakości dźwięku od w głównej mierze nagradzanych producentów zestawów słuchawkowych. Znakomite, dynamiczne podświetlenie RGB dzięki w pełni dopasowywalnym opcjom kolorów (16,8 mln). Twórz olśniewające kolorowe pokazy w dwustrefowym RGB, które synchronizują się z innymi urządzeniami. Ciesz się kolorowym podpisem na komputerze lub konsoli. Nova Acoustic System Zmieniaj swoje postrzeganie zestawów słuchawkowych do grania z najlepszym w swojej klasie systemem Nova Acoustic, z konkretnymi, zaprojektowanymi na zamówienie głośnikami High Fidelity. Wymarzony duet oprogramowania i sprzętu gwarantuje klarownie czyste wysokie tony i głęboki bas. Usłysz pozycję przeciwnika z 360° Spatial Audio w swoich słuchawkach SteelSeries Arctis Nova 3 i natychmiast zidentyfikuj kierunek. Wciągający dźwięk otacza Cię pod każdym kątem, stawiając Cię w centrum akcji i dając przewagę w grze. System ComfortMAX Wyglądaj korzystnie i czuj się dobrze, bez ściemy. Słuchawki SteelSeries Arctis Nova 3 są zaprojektowane w taki sposób, żeby pasować na każdą głowę, i odznaczają się trwałą, lekką konstrukcją i możliwością 4-punktowej regulacji. rozciągliwy pasek równomiernie rozkłada wagę. Wyróżniaj się w każdym miejscu dzięki wysokiej jakości konstrukcji o wadze zaledwie 253 g, która zapewnia wygodę w trakcie grania i super komfort w podróży. Wieloplatformowe złącze USB-C Twoje słuchawki SteelSeries Arctis Nova 3 podróżują z Tobą do każdego świata gier, ponieważ złącze USB-C zezwala na połączenie z wieloma zgodnymi platformami. Czy to komputer PC, Mac, PlayStation, Switch, a choćby iPad z gniazdem USB-C — będzie otaczać Cię wciągająca jakość dźwięku. Jest to także wyśmienity pakiet słuchawkowy do urządzenia mobilnego w podróży.
  • Producent SteelSeries 
  • Typ nauszne 


Ranking słuchawek w cenie do 400 zł [TOP9 luty 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 400 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek SteelSeries do 400 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.