Wybieramy dobre słuchawki Turtle Beach do 500 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 26 lutego 2024

Szukając odpowiednich słuchawek Turtle Beach do 500 zł proponujemy przygotowane przez nas zestawienia. Jakie zatem słuchawki Turtle Beach do 500 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na luty 2024.


Ranking słuchawek Turtle Beach do 500 zł [TOP15 luty 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki Turtle Beach do 500 zł najchętniej wybierane.

3 ★  Turtle beach Słuchawki stealth 600 gen 2 max czarny

Turtle beach Słuchawki stealth 600 gen 2 max czarny Najniższa Cena Online Wieloplatformowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Turtle Beach Stealth 600 Gen 2 Max Black z baterią wystarczającą na ponad 48 godzin do PS5, PS4 i PC Wieloplatformowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Stealth 600 Gen 2 MAX firmy Turtle Beach oferuje zmieniający czas pracy baterii i wysoką efektywność wysokiej jakości dźwięk i czat na PlayStation, Nintendo Switch i PC ze zoptymalizowaną kontrolą dźwięku. dodatkowo na komputerze PC przycisk MODE zsynchronizuje się z biblioteką multimediów, umożliwiając odtwarzanie i wstrzymywanie muzyki, pomijanie utworów i regulację głośności głównej bezpośrednio z komputera lub klawiatury. Niewiarygodne 48 godzin pracy na baterii zmienia zasady gry, oferując wystarczającą moc, żeby na jednym ładowaniu starczyć większości graczy na tygodnie grania, a dzięki szybkiemu ładowaniu możesz uzyskać 8,5 godziny pracy na baterii w zaledwie 15 minut ładowania. Graj na konsolach PS5, PS4 i PS4 Pro, Nintendo Switch i PC za naciśnięciem jednego przycisku na nadajniku USB, dzięki czemu będziesz w grze bez względu na platformę, na której się znajdujesz. Stałe połączenie o niskim opóźnieniu jest realne dzięki naszej zastrzeżonej, pozbawionej opóźnień technologii bezprzewodowej 2,4 GHz, która gwarantuje przewagę w grze nad przeciwnikami. Usłysz wciągające, szczegółowe dźwięki w grach, zoptymalizowane pod kątem uwolnienia mocy dźwięku Sony 3D Audio na PS5 za pośrednictwem pary dokładnie dostrojonych głośników 50 mm. Kontroluj ruchy swojego zespołu w sposób autorytatywny lub mów wyraźnie do znajomych dzięki pokaźniejszemu, bardziej czułemu, podnoszonemu mikrofonowi drugiej generacji, który zapewnia klarowność na czacie, a dzisiaj w pełni jednoczy się z zestawem słuchawkowym po złożeniu. w dodatku dzięki zmiennej funkcji śledzenia mikrofonu możesz słyszeć głośność własnego głosu w słuchawkach, żeby uniknąć krzyku. Wytrzymały, umocniony pałąk i kompozycja na zawiasach elastyczność i długoterminową wytrzymałość, a miękkie poduszki nauszne odpowiednie dla osób noszących okulary pokaźny komfort. Łatwo dostępne przyciski na zestawie słuchawkowym pozwalają na niezależną regulację głośności ogólnej i głośności gier i czatów, zapewniając rewelacyjną równowagę. Dopełniające części sterujące zapewniają łatwy dostęp do zmiany ustawień dźwięku, przypasowania zmiennego śledzenia mikrofonu i aktywacji funkcji Turtle Beach Superhuman Hearing, żeby uzyskać najwyższą przewagę dźwiękową. TBS-3160-02
  • Producent TURTLE BEACH 
  • Typ nauszne 


Ranking słuchawek w cenie do 500 zł [TOP9 luty 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 500 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek Turtle Beach do 500 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.