Wybieramy dobre słuchawki Wekome do 100 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 21 kwietnia 2024

Poszukując odpowiednich słuchawek Wekome do 100 zł proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki Wekome do 100 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na kwiecień 2024.


Ranking słuchawek Wekome do 100 zł [TOP15 kwiecień 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki Wekome do 100 zł najchętniej wybierane.

4 ★  Wekome yb01 game series - słuchawki przewodowe dla graczy hifi jack 3,5 mm (czarny)

Wekome yb01 game series - słuchawki przewodowe dla graczy hifi jack 3,5 mm (czarny) Najniższa Cena Online WK Design YB01 Gaming Series dokanałowe słuchawki dla graczy z mikrofonem (YB01-black) Gamingowe słuchawki dokanałowe ze złączem minijack 3,5mm z dodatkowym mikrofonem. Wspaniałe akcesorium dla graczy, którzy wiedzą jak ważny jest dobry dźwięk i klarowna komunikacja podczas rozgrywki. Specyfikacja: producent: WK Design Model: YB01 typ słuchawek: Dokanałowe, przewodowe typ złącza: minijack 3,5mm Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 20000 Hz Długość przewodu: 1,2 m cechy dodatkowe: dodatkowy mikrofon W pakiecie: słuchawki, uzupełniające silikonowe nakładki, mikrofon, instrukcja Najważniejsze mocne strony WK Design YB01 Zmiana głosu w czasie rzeczywistym Słuchawki mają zaimplementowany moduł, który zezwala na zmianę Twojego głosu w trakcie rozmowy przez mikrofon. Do wyboru jest echo, niski i wysoki głos. Baw się z przyjaciółki i używaj zabawnego głosu w czasie gry! Podwójny mikrofon Oprócz typowego mikrofonu ukrytego w pilocie na kablu, słuchawki mają dodatkowo dopełniające, doczepiane akcesorium z giętkim pałąkiem, który zezwala na idealne przypasowanie odległości od ust, co przekłada się na jasną i czytelną komunikację w trakcie wirtualnej rozgrywki. Dźwięk czysty jak łza stosowne zbalansowanie brzmienia słuchawek przyniosło spodziewaną korzyść w formie czystego i bardziej przestrzennego dźwięku, zarówno w sytuacji niskich, jak i wysokich tonów. bezproblemowo rozróżnisz poszczególne odgłosy bitewnego zgiełku oraz oszacujesz ich odległość, dzięki czemu będziesz w pełni przygotowany na nadejście wroga! nieszablonowa wygoda poręczny design akcesorium powoduje, że słuchawki nadzwyczajnie dostosowują się do kształtu ucha, gwarantując tym samym najwyższy komfort użytkowania. choćby po kilku godzinach gry, wciąż możesz kompletnie skupić się na rozgrywce bez obolałych i zmęczonych uszu. Wszystko pod kontrolą Umieszczony na kablu pilot z mikrofonem pozwala komfortowo prowadzić rozmowy, momentalne odbierać/odrzucać połączenia, a także sterować muzycznym odtwarzaczem bez potrzeby zerkania na ekran telefonu. By zwiększyć lub zniżyć głośność wystarczy delikatnie przesunąć przełącznik w górę lub w dół. Łatwiej już chyba być nie może.
  • Producent Wekome 
  • Typ dokanałowe 

5 ★  WEKOME YB01 Game Series - Słuchawki przewodowe dla graczy HiFi jack 3,5 mm (Czerwony)

WEKOME YB01 Game Series - Słuchawki przewodowe dla graczy HiFi jack 3,5 mm (Czerwony) Najniższa Cena Online WK Design YB01 Gaming Series dokanałowe słuchawki dla graczy z mikrofonem czerwony (YB01-red) Gamingowe słuchawki dokanałowe ze złączem minijack 3,5mm z dodatkowym mikrofonem. Idealne akcesorium dla graczy, którzy wiedzą jak ważny jest prawidłowy dźwięk i transparentna komunikacja podczas rozgrywki. Specyfikacja: producent: WK Design Model: YB01 wariant słuchawek: Dokanałowe, przewodowe typ złącza: minijack 3,5mm Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 20000 Hz Długość przewodu: 1,2 m cechy uzupełniające: dodatkowy mikrofon W pakiecie: słuchawki, dodatkowe silikonowe nakładki, mikrofon, instrukcja Najważniejsze mocne strony WK Design YB01 Zmiana głosu w czasie rzeczywistym Słuchawki posiadają zaimplementowany moduł, który zezwala na zmianę Twojego głosu podczas rozmowy poprzez mikrofon. Do wyboru jest echo, niski i wysoki głos. Baw się z przyjaciółki i używaj zabawnego głosu w czasie gry! Podwójny mikrofon Oprócz typowego mikrofonu ukrytego w pilocie na kablu, słuchawki posiadają dodatkowo dodatkowe, doczepiane akcesorium z giętkim pałąkiem, który zezwala na idealne dopasowanie odległości od ust, co przekłada się na jasną i czytelną komunikację podczas wirtualnej rozgrywki. Dźwięk czysty jak łza stosowne zbalansowanie brzmienia słuchawek przyniosło spodziewaną korzyść w formie czystego i bardziej przestrzennego dźwięku, równocześnie w sytuacji niskich, jak i wysokich tonów. bez problemu rozróżnisz poszczególne odgłosy bitewnego zgiełku oraz oszacujesz ich odległość, dzięki czemu będziesz w pełni przygotowany na nadejście wroga! nieszablonowa wygoda funkcjonalny design akcesorium powoduje, że słuchawki rewelacyjnie dopasowują się do kształtu ucha, zapewniając tym samym najwyższy komfort stosowania. choćby po kilku godzinach gry, wciąż możesz w pełni skupić się na rozgrywce bez obolałych i zmęczonych uszu. Wszystko pod kontrolą Umieszczony na kablu pilot z mikrofonem pozwala wygodnie prowadzić rozmowy, bezzwłoczne odbierać/odrzucać połączenia, a także sterować muzycznym odtwarzaczem bez zapotrzebowania zerkania na wyświetlacz telefonu. By rozszerzyć lub ograniczyć głośność starczy delikatnie przesunąć przełącznik w górę albo w dół. Łatwiej już chyba być nie może.
  • Producent Wekome 
  • Typ dokanałowe 

6 ★  Wekome yc05 sakin series - słuchawki przewodowe jack 3,5 mm (złoty)

Wekome yc05 sakin series - słuchawki przewodowe jack 3,5 mm (złoty) Najniższa Cena Online Przewodowe słuchawki dokanałowe WK Design Sakin Series z pilotem głośności i złączem 3,5mm mini jack – złoty (YC05) komfortowe do noszenia słuchawki, które nadzwyczajne brzmienie poprzez długi czas. Umieszczony na kablu pilot z mikrofonem pozwala wygodnie prowadzić rozmowy, niezwłoczne odbierać i odrzucać połączenia i sterować muzycznym odtwarzaczem bez zapotrzebowania wydobywania telefonu z kieszeni. Słuchawki są praktyczne i wyjątkowo komfortowe do noszenia na co dzień. Specyfikacja: marka: WK Design Model: YC05 Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz Impedancja: 32Ω Długość kabla: 1,2 m Waga: 15 g Kolor: złoty Najważniejsze mocne strony słuchawek dokanałowych WK Design YC05: wysmakowany wygląd. Wystawny, złoty odcień słuchawek kojarzy się z luksusem i elegancją. Komfortowe do noszenia przez sporo godzin. Funkcjonalny kształt słuchawek i miękkie, silikonowe wykończenie nie męczą uszu poprzez długi czas Odbierzesz i poprowadzisz rozmowę w wysokiej jakości. Słuchawki zapewniają przestrzenny dźwięk W słuchawki zaimplementowany jest pilot głośności, którym obsłużysz każde połączenie bez potrzeby wyciągania telefonu z kieszeni Hałasy z zewnątrz nie będą Ci przeszkadzać w słuchaniu muzyki. innowacyjny chip filtruje choćby 80% dźwięków z zewnątrz wyśmienite rozwiązanie dla graczy. Głębokie basy i dźwięki stereo zbudują immersję i wciągną Cię w każdą grę video
  • Producent Wekome 

10 ★  Wekome va12 clip-on - bezprzewodowe słuchawki bluetooth v5.2 tws z etui ładującym (czarny) (6941027642818)

Wekome va12 clip-on - bezprzewodowe słuchawki bluetooth v5.2 tws z etui ładującym (czarny) (6941027642818) Najniższa Cena Online Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe WEKOME VA12 Clip-On V5.2 TWS Uniwersalne Słuchawki WEKOME Kto w dzisiejszych czasach nie korzysta ze słuchawek? WEKOME VA12 Clip-On to słuchawki wyposażone w najnowszą technologię Bluetooth 5.2. Dzięki ich elastycznej konstrukcji, słuchawki dopasowują się do każdych uszu. To nieprzeciętny akcesorium dla osób lubiących sobie nie tylko dźwięk, ale także ergonomię. Odcień producenta: Black (czarny) Czysty dźwięk! ergonomiczny zarys słuchawki genialnie dopasowuje się do kształtu ucha i co najważniejsze, nie wypada. Wszystko dzięki konstrukcji z klipsem na ucho. Słuchawki oferują perfekcyjną jakość dźwięku, z konkretnym basem i wyraźnymi tonami. Dzięki nim każdy utwór staje się intensywnym doświadczeniem muzycznym. Doskonale sprawdzają się nie tylko do muzyki, ale także do filmów, gier czy podczas treningów. Niekonwencjonalna pokrywa! Kompaktowe etui słuchawek ma objętość 200 mAh, co wystarczy na mnóstwo ładowań. Lekkie i niewielkie etui ładujące, które nie zajmie dużo miejsca w kieszeni. (TWS) True Wireless Stereo Dzięki technologii True Wireless Stereo (TWS) możesz pozbyć się uciążliwych kabli i przewodów. Obie słuchawki działają niezależnie, co daje pełną swobodę ruchu. teraz możesz radować się muzyką, nie obawiając się o zamotane przewody. Dzięki technice Bluetooth 5.2, bezawaryjne połączenie z urządzeniem źródłowym, a także wspaniałą jakość dźwięku. Sparowanie jest niezwłoczne, a sygnał jest zrównoważony nawet do 10m. innowacyjne technologie Wersja Bluetooth: 5.2 Czas czuwania: ok. 90 godzin Czas odtwarzania muzyki: 4 godziny (maks. 80% głośności) Czas ładowania: około 2 h Zasięg bezprzewodowy: 10 m objętość akumulatora stacji dokującej: 200 mAh Waga towaru: 35,8 g wymiar: 65 x 52 x 29 mm
  • Producent Wekome 
  • Typ douszne 

14 ★  Wekome va06 vanguard series - bezprzewodowe słuchawki bluetooth v5.2 tws z etui ładującym (czarny) (6941027633304)

Wekome va06 vanguard series - bezprzewodowe słuchawki bluetooth v5.2 tws z etui ładującym (czarny) (6941027633304) Najniższa Cena Online Słuchawki bezprzewodowe douszne WEKOME VA06 Vanguard Series V5.2 TWS Uniwersalne Słuchawki WEKOME Kto w dzisiejszych czasach nie korzysta ze słuchawek? WEKOME VA06 Vanguard Series to słuchawki wyekwipowane w najnowszą technikę Bluetooth 5.2 i design zaprojektowany w taki sposób,w trakcie ładowania wyglądały jak kaseta magnetofonowa, które pełni funkcję ochronną i zasilającą. To świetny akcesorium dla osób ceniących sobie nie tylko dźwięk, lecz także wygląd. Kolor producenta: Black (czarny) Czysty dźwięk! praktyczny kształt słuchawki nieprzeciętnie dopasowuje się do kształtu ucha i, co najważniejsze, nie wypada. atrakcyjna oprawa towaru nadaje im nietuzinkowego wyglądu. Słuchawki oferują nadzwyczajną jakość dźwięku, z konkretnym basem i wyraźnymi tonami. Dzięki nim każdy utwór staje się intensywnym doświadczeniem muzycznym. genialnie sprawdzają się nie tylko do muzyki, ale także do filmów, gier czy w trakcie treningów. Niekonwencjonalna pokrywa! Futurystyczny design obudowy daje ciekawy efekt wizualny! Dioda led wkaźnikiem poziomu naładowania. Kompaktowa skrytka, a zarazem stacja dokująca o obszerności 250 mAh, starczy na sporo ładowań, a kiedy padnie sama stacja dokująca, można ją wskrzesić przy pomocy kabla USB-C załączonego do zestawu. Lekka i mała, nie zajmie dużo miejsca w inwentarzu. (TWS) True Wireless Stereo Dzięki technice True Wireless Stereo (TWS) możesz pozbyć się uciążliwych kabli i przewodów. Obie słuchawki działają niezależnie, co daje pełną swobodę ruchu. Teraz możesz radować się muzyką, nie martwiąc się o zamotane przewody. Dzięki technice Bluetooth 5.2, niezawodne połączenie z urządzeniem źródłowym oraz wspaniałą jakość dźwięku. Sparowanie jest bezzwłoczne, a sygnał jest stabilny choćby do 10m. Nowoczesne technologie Wersja Bluetooth: 5.2 Czas czuwania: 160 godzin (maks.) Czas odtwarzania muzyki: 3,5 godzin (maks.70% głośności) Czas ładowania: 1 h Czułość: 108 ± 3db Napięcie podczas ładowania: 5 V Zasięg bezprzewodowy: 10 m pojemność akumulatora stacji dokującej: 250 mAh Wejście: USB-C Waga artykułu: 38,9 g rozmiar: 58 x 43 x 24,5 mm
  • Producent Wekome 


Ranking słuchawek w cenie do 100 zł [TOP9 kwiecień 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 100 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek Wekome do 100 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.