Dobre słuchawki przewodowe do 5000 zł w Rankingu TOP10! Jakie są najlepsze?

Rankingi z 30 maja 2024

Szukając odpowiednich przewodowych słuchawek do 5000 zł proponujemy nasze zestawienia. Jakie zatem słuchawki przewodowe do 5000 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na maj 2024.


Ranking przewodowych słuchawek do 5000 zł [TOP10 maj 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki przewodowe do 5000 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Beyerdynamic t5 (3gen)

Beyerdynamic t5 (3gen) Najniższa Cena Online BEYERDYNAMIC T5 3gen. Dynamiczne słuchawki audiofilskie Tesla Trzecia generacja wysokiej klasy słuchawek T5 producenta Beyerdynamic oferuje jeszcze doskonalszą akustykę i nowe, ciekawe wzornictwo. Dzięki zamkniętej konstrukcji, słuchawki T5 sprawdzają się istotnie należycie w głośniejszym otoczeniu, a niski poziom impedancji pozwala je z łatwością łączyć z urządzeniami przenośnymi. W słuchawkach T5 wykorzystano opracowane poprzez Beyerdynamic przetworniki Tesla. Indywidualny pomiar i przypasowanie w pary zapewnia maksymalną precyzję dźwięku i jego naturalną reprodukcję. Specjalne rozmieszczenie przetworników zapewnia dokładną percepcję przestrzenną, a muzyka płynie z przodu w centrum sceny, tak jak podczas koncertu. Dla najkorzystniejszej możliwej transmisji sygnału, słuchawki T5 wyekwipowane są w odłączane kable z miedzi wysokiej czystości OCC 7N. Dostępne oddzielnie zbalansowane kable przyłączeniowe oferują dalsze możliwości optymalizacji dźwięku. Słuchawki wytworzono z materiałów najwyższej jakości - powlekanej stali rdzoodpornej i szczotkowanego, anodowanego aluminium i Alcantara(R). Dzięki temu słuchawki T5 oferują elegancki wygląd i wysoką jakość,, a także gwarantują długą żywotność. Wymienne nauszniki dzięki piance z pamięcią kształtu świetnie dostosowują się do użytkownika, są istotnie wygodne w noszeniu i długookresową, beztroską przyjemność słuchania. Parametry charakterystycznE o Zamknięta konstrukcja zapewniająca produktywną redukcję hałasu otoczenia o słuszna neutralność dźwięku o technologia Tesla zagwarantuje maksymalną sprawność o Odłączane z obu stron audiofilskie kable przyłączeniowe o Wysokiej jakości pokrywa obudowy z aluminium o Wymienne nauszniki o stworzone ręcznie w Niemczech o rodzaj słuchawek: wokółuszne o konstrukcja: zamknięte o Impedancja: 32 Ohm o Pasmo przenoszenia: 5 - 50 000 o Nominalny SPL: 100 dB (1 mW / 500 Hz) o Maksymalny SPL: 124 dB (300 mW) o Zniekształcenia T.H.
  • Producent Beyerdynamic 
  • Impedancja 32 om
  • Rodzaj połączenia przewodowe 
  • Typ nauszne 

2 ★  t1 marki Beyerdynamic

t1 marki Beyerdynamic Najniższa Cena Online Słuchawki wokółuszne o konstrukcji otwartej Beyerdynamic T1 3 generacji Trzecia generacja wysokiej klasy słuchawek T1 producenta Beyerdynamic oferuje jeszcze doskonalszą akustykę i nowe, ciekawe wzornictwo. W słuchawkach T1 wykorzystano opracowane poprzez Beyerdynamic przetworniki Tesla. Indywidualny pomiar i dopasowanie w pary zagwarantuje maksymalną precyzję dźwięku i jego naturalną reprodukcję. Specjalne rozmieszczenie przetworników i otwarta budowa słuchawek T1 dokładną percepcję przestrzenną, a muzyka płynie z przodu w centrum sceny, tak jak podczas koncertu. Dla najlepszej możliwej transmisji sygnału, słuchawki T1 zaopatrzone są w odłączane kable z miedzi wysokiej czystości OCC 7N. Przystępne oddzielnie zbalansowane kable przyłączeniowe proponują dalsze możliwości optymalizacji dźwięku. Słuchawki stworzono z tworzyw najwyższej jakości powlekanej stali nierdzewnej i szczotkowanego, anodowanego aluminium oraz Alcantara. Dzięki czemu słuchawki T1 proponują wykwintny wygląd i wysoką jakość, i gwarantują długą żywotność. Wymienne nauszniki dzięki piance z pamięcią kształtu perfekcyjnie dopasowują się do użytkownika, są istotnie komfortowe w noszeniu i długookresową, beztroską przyjemność słuchania. Cechy: Otwarta kompozycja gwarantująca trafną percepcję przestrzenną, szczególnie odpowiednią cichym otoczeniu optymalna neutralność dźwięku technika Tesla zagwarantuje maksymalną wydajność Odłączane z obu stron audiofilskie kable przyłączeniowe Wysokiej jakości osłona pokrywy wytworzona ze stali nierdzewnej Wymienne nauszniki wykonane ręcznie w Niemczech dane techniczne: typ słuchawek wokółuszne kompozycja Otwarte Impedancja 32 Ohm Pasmo przenoszenia 5 - 50 000 Nominalny SPL 100 dB (1 mW / 500 Hz) Maksymalny SPL 124 dB (300 mW) Zniekształcenia T.H.
  • Producent Beyerdynamic 
  • Impedancja 32 om
  • Rodzaj połączenia przewodowe 


Ranking słuchawek do 5000 zł [TOP7 maj 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki w cenie do 5000 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych przewodowych słuchawek => Jakie słuchawki przewodowe wybrać? Poradnik zakupowy i ranking słuchawek z kablem.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat przewodowych słuchawek do 5000 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.