Dobre słuchawki przewodowe Philips do 100 zł w Rankingu TOP10! Jakie są najlepsze?

Rankingi z 24 maja 2024

Szukając odpowiednich przewodowych słuchawek Philips do 100 zł proponujemy nasze zestawienia. Jakie zatem słuchawki przewodowe Philips do 100 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na maj 2024.


Ranking przewodowych słuchawek Philips do 100 zł [TOP10 maj 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki przewodowe Philips do 100 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Słuchawki z mikrofonem she1405bk marki Philips

Słuchawki z mikrofonem she1405bk marki Philips Najniższa Cena Online zastosowany mikrofon i przycisk nawiązywania połączenia Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i przyciskowi nawiązywania połączenia możesz korzystać z zestawu słuchawkowego firmy Philips zarówno do słuchania muzyki, jak i wykonywania połączeń z telefonu komórkowego. Ciesz się funkcjami nawiązywania i kończenia połączeń telefonicznych przy pomocy zestawu słuchawkowego bez zastosowania dłoni. 3 wymienne, gumowe nasadki douszne słuszne dostosowanie do ucha mając do dyspozycji 3 pary wymiennych nasadek dousznych firmy Philips w zróżnicowanych rozmiarach, bez dwóch zdań odnajdziesz parę, która będzie najlepiej pasować do Twoich uszu. genialne wypełnienie wnętrza ucha efektywne tłumienie szumów z zewnątrz bardzo małe przetworniki tych słuchawek producenta Philips nieprzeciętnie pasują do wnętrza ucha i dzięki czemu stanowią barierę dla szumu z zewnątrz i intensywne doznania dźwiękowe. Gumowany reduktor naprężeń na przewodzie zwiększa odpornośćrozszerzyć trwałość towaru, wykorzystano miękkie gumowe części między słuchawkami a kablem. Ich zadaniem jest ochrona połączenia przed zniszczeniem wskutek częstego zginania. przewód o długości 1,2 m rewelacyjnie pasuje do użytku na zewnątrz świetna długość przewodu gwarantująca pokaźniejszą swobodę wyboru miejsca, w którym można nosić urządzenie audio. System akustyczny Półzamkniętywariant magnesu NeodymowyCewka drgająca MiedzianaMembrana Mylarowa kopułkaImpedancja 16 omówMaksymalna moc wejściowa 20 mWCzułość 103 dBŚrednica głośnika 8,6 mm dynamicznePasmo przenoszenia 10–22 000 HzPołączenie przewodoweDwa równoległe, symetryczneDługość przewodu 1,2 mrodzaj przewodu MiedzianyWykończenie złącza ChromowaneMikrofon zastosowany mikrofon
  • Producent Philips 
  • Impedancja 16 om
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia przewodowe 
  • Typ douszne 

2 ★  shl5005wt/00 marki Philips

shl5005wt/00 marki Philips Najniższa Cena Online Przetworniki 32 mm/zamknięta konstr.NauszneMiękkie poduszkiSkładane Miękkie poduszki umożliwiające komfortowe słuchanie Miękkie, skórzane poduszki pozwalają na długie, wygodne słuchanie ulubionych utworów. Redukcja szumów – słyszysz tylko muzykę Miękkie poduszki otulają uszy, blokując dźwięki z otoczenia. 32-milimetrowe przetworniki głośnikowe nadzwyczajny, czysty dźwięk i głębokie basy Lekki pałąk zwiększa wygodę i podwyższa trwałość Pałąk wyprodukowany z lekkiego materiału kabel o długości 1,2 m wspaniale nadaje się do użytku na zewnątrz perfekcyjna długość przewodu gwarantująca obszerniejszą swobodę wyboru miejsca, w którym można nosić urządzenie audio. zastosowany mikrofon umożliwia przełączanie pomiędzy muzyką a rozmowami telefonicznymi wbudowany mikrofon przystępne przełączanie się pomiędzy słuchaniem muzyki a odbieraniem połączeń telefonicznych. Dzięki czemu masz za każdym razem dostęp do tego, co w danej chwili jest dla Ciebie najważniejsze. Możliwość płaskiego złożenia słuchawek proste przechowywanie i przenoszenie Giętki pałąk ze stali szlachetnej dostosowuje się do kształtu głowy wyprodukowany z cienkiej stali szlachetnej pałąk jest równocześnie lekki i wytrzymały, przez co obejmuje należycie głowę, nie obciążając jej prawie wcale.
  • Producent Philips 
  • Impedancja 24 om
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia przewodowe 
  • Typ nauszne 


Ranking słuchawek z przewodem do 100 zł [TOP7 maj 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki przewodowe w cenie do 100 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych przewodowych słuchawek => Jakie słuchawki przewodowe wybrać? Poradnik zakupowy i ranking słuchawek z kablem.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat przewodowych słuchawek Philips do 100 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.