Dobry mikrofon Rode do 500 zł. Jaki najlepszy? Ranking TOP12 mikrofonów Rode do 500 zł!

Rankingi z 25 kwietnia 2024

Poszukując odpowiednich mikrofonów Rode do 500 zł proponujemy nasze zestawienia. Jaki zatem mikrofon Rode do 500 zł będzie najlepszy? Czy tańszy model może się okazać wystarczająco dobry? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na kwiecień 2024.


Jakie mikrofony Rode do 500 zł najlepsze? [Ranking TOP12 kwiecień 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się mikrofony Rode do 500 zł najchętniej wybierane.

3 ★  videomicro - mikrofon do kamery marki Rode

videomicro - mikrofon do kamery marki Rode Najniższa Cena Online Rode VideoMicro Mikrofon do kamery mistrzowski mikrofon do kamer konsumenckich, charakterystyka kardioidalna, SPL 140dB, ultralekki (42g), w komplecie osłona przeciwwietrzna, przewód SC2, a także uchwyt rozciągliwy Rycote Lyre VideoMicro to niepokaźny mikrofon, wytwarzany po to, aby ścieżki dźwiękowe w twoich filmach zabrzmiały jeszcze lepiej. Wyposażony w wysokiej klasy kapsułę pojemnościową o charakterystyce kardioidalnej mikrofon zapewnia doskonałej jakości brzmienie nagrań i pasuje do wielu modeli aparatów. VideoMicro to mikrofon kierunkowy, który rejestruje to co słychać przed kamerą redukując przy tym niechciane dźwięki otoczenia,. Przetwornik w tym modelu jest jeszcze bardziej wszechstronny aniżeli w innych mikrofonach Rode do kamer, i zapewnia naturalne brzmienie także w trakcie nagrań w pomieszczeniu. To idealny wybór do nagrywania niesamowitych dźwięków, jakie towarzyszą inspirującym wizjom. produkowany z aluminium korpus mikrofonu charakteryzuje się wysokim poziomem redukcji zakłóceń i jest pokryty ceramiczną, wytrzymałą, anty-odblaskową warstwą RØDE w kolorze czarnym. W komplecie z VideoMicro jest uchwyt do aparatu z system przeciw-wstrząsowym Rycote Lyre. Zawieszenie z wytrzymałego tworzywa termoplastycznego o efektywniej redukuje niepożądane wibracje, odgłosy przenoszenia czy uderzeń kabla tradycyjne zawieszenia rozciągliwe. Praktycznie niezniszczalny system Rycote Lyre nigdy nie będzie luźno zwisał, nie zużywa się i nie wymaga serwisu aby zachować efektywność. W zestawie jest również osłona przeciw-wietrzna WS9 z syntetycznego futra, ze specjalnym wypełnieniem z gąbki. Osłona asygnowana jest do użytku na zewnątrz, w sytuacjach gdy wiatr i odgłosy otoczenia uniemożliwiają poprawną rejestrację dźwięków. Opcjonalnie można zaopatrzyć się w przewód Rode SC7 o końcówkach TRS – TRRS, umożliwiający podłączenie VideoMicro do smartfonów, co pozwala uzyskać transparentnie czyste, kierunkowe brzmienie dźwięku w filmach, i w aplikacjach video takich jak Periscope. Główne atrybuty: drobny i lekki - długość tylko 80 mm, waga 42 g,Korpus mikrofonu – kompletnie metalowy,Nie wymaga baterii (pobiera zasilanie z kamery – min. 3 V),Uchwyt przeciwwstrząsowy Rycote® Lyre® w pakiecie,rewelacyjna osłona przeciwwietrzna w komplecie,Zaprojektowany i produkowany w Australii. Specyfikacja typ mikrofonu: Ciśnieniowo-gradientowy,Aktywna elektronika: Konwerter impedancji JFET,Kapsuła: 0.50″,Charakterystyka kierunkowa: KardioidaPasmo przenoszenia: 100 Hz – 20 kHz,Maksymalny poziom: SPL 140 dB SPL (przy 1 kHz, 1% THD – obc. 1 KΩ),Czułość: -33.0 dB / 1 Volt/Pascal (22.00 mV przy 94 dB SPL) +/- 2 dB przy 1 kHz,Równoważny poziom szumu (A-ważone): 20 dB – A,Zasilanie: Z aparatu – min. 3V,Waga: 42 g,rozmiary: 21 x 21 x 80 mm,Wyjście: Jack 3.5 mm,Gwarancja: 1 rok z bezpłatnym wydłużeniem do 2 lat po rejestracji na stronie producenta.
  • Producent Rode 

12 ★  Mikrofon RODE Lavalier Go Biały

Mikrofon RODE Lavalier Go Biały Najniższa Cena Online Mikrofon RODE Lavalier GO Biały Mikrofon RODE Lavalier GO to wysokiej jakości, fachowy mikrofon rodzaju lavalier, zaprojektowany i dedykowany do systemu Wireless GO, a także większości sprzętów nagrywających z wejściem mikrofonowym rodzaju TRS jack 3,5 mm. Wireless GO to najmniejszy i najmocniej wszechstronny system bezprzewodowych. Nadajnik i odbiornik ważą po 31 g, co czyni go wyjątkowo kompaktowym, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi dookólnemu w nadajniku system ten proponuje po raz pierwszy w tej formie prawdziwie unikalny dźwięk. Dla bardziej wymagających użytkowników, którzy chcą dodatkowych udogodnień, wprowadzono krawatowy mikrofon Lavalier GO. Wystarczy podłączyć go do nadajnika, przypiąć do koszuli i wsunąć nadajnik do kieszeni albo przypiąć do paska, żeby uzyskać bezprzewodowy i unikatowy dźwięk. Najważniejsze parametry - Mikrofon RODE Lavalier GO: mistrzowski mikrofon typu lavalier o jakości emisyjnej z gniazdem TRS 3,5 mm, genialny dla szerokiej gamy twórców: filmowców, vlogerów, dziennikarzy, profesjonalistów biznesowych i innych, Wysokiej jakości dookólna kapsuła objętościowa, zaprojektowana w najnowocześniejszym zakładzie RØDE w Sydney w Australii Trwały, wytrzymały kabel wzmocniony Kevlarem, przeznaczony do korzystania z systemem RØDE Wireless GO, ale działa bezbłędnie z prawie każdym urządzeniem z wejściem mikrofonowym rodzaju TRS jack 3,5 mm, zawiera osłonę pop, klips montażowy i pokrowiec. Lavalier GO został zaprojektowany z myślą o wspaniałej wydajności w szerokim zakresie zastosowań produkcyjno-emisyjnych, od kręcenia filmów, vlogowania aż po zastosowania dziennikarskie. Wyposażony w dyskretny dookólny mikrofon o średnicy 4,5 mm, Lavalier GO zagwarantuje przezroczyście czysty dźwięk we wszelkich warunkach i jest niezwykle wdzięczny jeśli chodzi o skomplikowane sytuacje w trakcie nagrywania materiałów, co umożliwia obszerniejszą elastyczność w problematycznych sytuacjach. Mikrofon RODE Lavalier GO jest wyposażony w trwały klips do prędkiego i łatwego montażu, piankowy filtr pop w celu zmniejszenia efektu spółgłosek wybuchowych i szumu wiatru i zaopatrzony we umocnione okablowanie Kevlar, zaprojektowane tak, żeby wytrzymało choćby najmocniej nieprzystępne użytkowanie. Mikrofon jest przeznaczony do systemu Wireless GO, ale działa bezbłędnie z każdym urządzeniem nagrywającym z wejściem mikrofonowym rodzaju TRS jack 3,5 mm, który zagwarantuje zasilanie wtyczki, w tym z nadajnikami bezprzewodowymi RØDElink. Jest także kompatybilny ze smartfonami i innymi urządzeniami z wejściami TRRS korzystającymi z adaptera RØDE SC4.
  • Producent RODE 


Ranking mikrofonów do 500 zł [TOP7 kwiecień 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane mikrofony w cenie do 500 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych mikrofonów => Jaki mikrofon wybrać? Poradnik zakupowy i ranking mikrofonów.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat mikrofonów Rode do 500 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.