Jaki Power Audio do 300 zł najlepszy w rankingu TOP10? Zobacz rekomendowane modele!

Rankingi z 23 maja 2024

Poszukując odpowiednich głośników power audio do 300 zł oraz akcesoriów proponujemy przygotowane przez nas zestawienia. Jaki zatem Power Audio do 300 zł najlepiej kupić? Czy tańsze modele mogą się okazać wystarczająco dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na maj 2024.


Ranking power audio do 300 zł [TOP10 maj 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się głośniki Power Audio do 300 zł oraz akcesoria najchętniej wybierane.

1 ★  Power audio party one marki Mozos

Power audio party one marki Mozos Najniższa Cena Online MOZOS Party-One - głośnik Bluetooth Wysokiej jakości głośnik, szeroka moc zamknięta w kompaktowej obudowie - aż 80W mocy szczytowej i 50W mocy RMS, Obsługa połączenia Bluetooth 5.0 - jednostajne połączenie i pełna kompatybilność z poprzednimi wersjami, Możliwość połączenia dwóch głośników bezprzewodowo przy pomocy technice TWS. ergonomiczna budowa z możliwością pracy pionowej i poziomej. Podświetlenie LED w 5 kolorach (1równocześnie) działające w rytm muzyki. Dwa tryby muzyczne (na zewnątrz i w środku pomieszczenia). Znaczny akumulator pozwala na odtwarzanie od 3-10h (w zależności od głośności), ładowanie poprzez komfortowy port USB, przewód USB w zestawie, komfortowy uchwyt do przenoszenia, Mozos Party-one to głośnik na niewielkie i znaczne imprezy. Głośnik Party-one to głośnik o zaskakująco znacznych możliwościach jak na jego kompaktowe rozmiary. Maksymalna moc szczytowa 80W (50W RMS) w połączeniu z wysoką sprawnością przetworników zezwala na nagłośnienie nawet sporego pomieszczenia. Dźwięk stereo bogaty jest w dużą ilość basu (już od 80hz) i wyraźnych wysokich tonów. Sprawne, szerokopasmowe przetworniki mają średnicę aż 102 mm a wysokotonowe tweetery 32 mm. Wspólnie generują bardzo przyjemne brzmienie, niezależnie od tego jakiego gatunku muzyki słuchasz i w jakim miejscu jesteś. Głośnik wyposażony jest w equalizer z dwoma trybami do wyboru (we wnętrzu i na zewnątrz wnętrza). Swoje urządzenie możesz podłączyć na kilka różnych sposobów. Najwygodniejszym jednak jest najnowszy interfejs Bluetooth 5.0 z bezprzewodowym przesyłaniem muzyki aż do 10 metrów. możliwe jest także podłączenie głośnika klasycznie kablem AUX albo choćby umieszczenie pendrive z muzyką bezpośrednio w porcie USB i odtwarzanie audio bez smartfona. Atrakcyjny, innowacyjny design z podświetleniem RGB w rytm muzyki. Mozos Party-One to nie tylko korzystnej jakości dźwięk. W tym głośniku znajdziesz także kilka efektów podświetlenia LED które będą pulsować w rytm muzyki (1jednocześnie). Istnieje na dodatek tryb umożliwiający wyłączenie podświetlenia. Świecący pierścień wokół membran dodaje specyficznego klimatu na każdej domowej imprezie. Sam głośnik możesz ustawić równocześnie poziomo jak i pionowo. Poręczna rączka umożliwi ci zabranie swojego głośnika ponadto w plener. Wysoce produktywna bateria w połączeniu z najnowszym interfejsem Bluetooth 5.0 gwarantuje bezustanną zabawę aż do 10 godzin (w zależności od poziomu głośności i treści). W sytuacji kiedy będziesz potrzebować jeszcze więcej mocy, możesz dokupić jeden głośnik i zespoić go w trybie TWS osiągając aż 160W mocy szczytowej!
  • Producent MOZOS 
  • Moc 50 W


Ranking power audio [TOP7 maj 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane głośniki Power Audio i akcesoria do nich, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszego głośnika power audio => Jaki Power Audio wybrać? Poradnik zakupowy i ranking power audio.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat power audio do 300 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.