Wybieramy dobre słuchawki AKG do 500 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 20 lutego 2024

Poszukując odpowiednich słuchawek AKG do 500 zł proponujemy przygotowane przez nas zestawienia. Jakie zatem słuchawki AKG do 500 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na luty 2024.


Ranking słuchawek AKG do 500 zł [TOP15 luty 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki AKG do 500 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Słuchawki nauszne k361 czarny marki Akg

Słuchawki nauszne k361 czarny marki Akg Najniższa Cena Online Słuchawki AKG K361 proponują przetworniki o średnicy 50mm, dzięki czemu uzyskują szerszy zakres wysokich częstotliwości i głębszą reprodukcję basów. Budowa słuchawek z zaimplementowanym zawiasem pozwala na ich łatwe składanie, a także transportowanie. Piankowe poduszki zapewniają komfort używania, a także powiększają izolację niskich tonów. Wysoka sprawność, a także niska impedancja bez pogorszenia jakości dźwięku. Niska waga, bo jedynie 219g powoduje, że trzymanie ich na uszach cały dzień jest mniej uciążliwe. Słuchawki wyekwipowane zostały w regulowany pałąk, który udoskonala wygodę użytkowania i sprawia, iż AKG K361 genialne przylega do głowy. Najważniejsze parametry: wykorzystanie przetworników o średnicy 50mm zapewniających duży zakres częstotliwości - od 5 Hz do 28000 Hz Impedancja na poziomie 32 Ohm wytrzymały, metalowy zawias Odpinany przewód Funkcjonalność Słuchawki nauszne do zastosowań przenośnych znamionują się stosunkowo krótkim przewodem i niską wagą. zwykle są to modele o zamkniętej konstrukcji muszli kryjącej przetwornik, co pozwala wydajnie odizolować zewnętrzne hałasy. Kolejną konstrukcyjną należycieścią słuchawek nausznych mobilnych jest ich stosunkowo niska impedancja - zwyczajowo nieprzekraczająca 64 Ohm. Coraz częściej spotykaną funkcjonalnością jest także obsługa smartfonów z różnymi systemami operacyjnymi, a także mikrofon do prowadzenia rozmów oraz regulacja głośności. Specyfikacja techniczna Przetworniki: Dynamiczne budowa pokrywy: Zamknięte Impedancja: 32 Ohm wydajność: 114 dB Pasmo przenoszenia: 15 - 28.000Hz Długość przewodu: 1.2m 3m wariant wtyku: 3.5mm mini jack 6.3mm znaczny jack mini XLR Regulacja głośności: NIE Mikrofon: NIE Etui ochronne: TAK rozmiar przetwornika: 50mm Obrotowa słuchawka: NIE przewód do słuchawki: Lewa przewód spiralny: NIE Składane: TAK INNE: W komplecie: 2x Kable proste: 3.0 m (9.8') i 1.2 m (2.5') Adapter: 3.5mm (1/8") do 6.3mm (1/4") odłączany przewód Waga bez kabla: 219g
  • Producent AKG 
  • Mikrofon tak 
  • Regulacja głośności nie 


Ranking słuchawek w cenie do 500 zł [TOP9 luty 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 500 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek AKG do 500 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.