Wybieramy dobre słuchawki Dell do 300 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 21 lutego 2024

Szukając odpowiednich słuchawek Dell do 300 zł proponujemy przygotowane przez nas zestawienia. Jakie zatem słuchawki Dell do 300 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na luty 2024.


Ranking słuchawek Dell do 300 zł [TOP15 luty 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki Dell do 300 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Dell słuchawki przewodowe pro wh3022

Dell słuchawki przewodowe pro wh3022 Najniższa Cena Online komplet słuchawkowy stereo Dell Pro - WH3022Ciesz się wyrazistym dźwiękiem, korzystając z przewodowego zestawu słuchawkowego certyfikowanego do stosowania z Teams, w którym funkcje sterowania połączeniem są w zasięgu ręki.znakomita jakość dźwięku i funkcje redukcji szumówRozmawiaj komfortowo przez cały dzień, ciesząc się wyrazistym dźwiękiem stereo wysokiej jakości. Zaimplementowana funkcja redukcji szumów wycisza dźwięki otoczenia, dzięki czemu rozmówcy będą słyszeć Cię wyraźnie.Ciesz się komfortem i łatwością obsługi przez cały dzieńkomplet słuchawkowy certyfikowany do użytku z Teams łączy się z komputerem za pomocą kabla USB-A i jest zgodny z czołowymi platformami ujednoliconej komunikacji.intuicyjne i komfortowe funkcje Łatwe sterowanie połączeniami: komfortowy i nietrudny w obsłudze panel sterowania pozwala na odbieranie połączeń, dostosowywanie głośności, ponowne wybieranie numeru oraz wyciszanie i włączanie dźwięku.Noś go na swój sposób: Zoptymalizowany, żeby zapewnić Ci wyrazisty dźwięk i komfort przez cały dzień. Wysięgnik z mikrofonem można z łatwością ustawić po dowolnej stronie.Ochrona słuchu: Funkcja ta samoczynnie wykrywa nagłe, głośne dźwięki i uniemożliwia skokom dźwięku w celu ochrony słuchu.Wskaźnik stanu w widocznym miejscu: Lampka wskaźnika stanu na panelu sterowania pozwala błyskawicznie sprawdzić, czy mikrofon jest wyciszony, czy nie.EAN: 0884116398424Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcyKod dostawcy: 520-AATLPrzeznaczenie: Telefonia komórkowakonstrukcja: NauszneTechnologie: Redukcja szumówKomunikacja bezprzewodowa: NieZłącza: 1 x USB 2.0Dźwięk: StereoKontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączeniaMikrofon: Na pałąkuWaga: 96 g
  • Producent Dell 


Ranking słuchawek w cenie do 300 zł [TOP9 luty 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 300 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek Dell do 300 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.