Wybieramy dobre słuchawki do 30 om do 500 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 04 marca 2024

Szukając odpowiednich słuchawek do 30 Ω do 500 zł proponujemy nasze zestawienia. Jakie zatem słuchawki o impedancji do 30 om do 500 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na marzec 2024.


Ranking słuchawek do 30 Ω do 500 zł [TOP15 marzec 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki o impedancji do 30 om do 500 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Słuchawki SENNHEISER GSP 600 + DARMOWY TRANSPORT!

Słuchawki SENNHEISER GSP 600 + DARMOWY TRANSPORT! Najniższa Cena Online GSP 600 to nowy mistrzowski komplet słuchawkowy dla wymagających graczy. Headset zawiera szereg funkcjonalnych udoskonaleń, w tym zupełnie nowy kształt nauszników, nowoczesny dostosowywany pałąk, zezwalający na dobranie siły nacisku, i zaawansowany system metalowych zawiasów, umożliwiający pokaźniejszą swobodę ruchów. Dzięki tym nowościom użytkownicy zyskują jeszcze lepszą jakość i dokładność dźwięku, obszerniejszą skuteczność mikrofonu lepszy komfort i trwałość. Wykorzystany w GSP 600 autorski system głośników Sennheisera z ulepszonymi aluminiowymi cewkami gwarantuje wyjątkową jakość dźwięku z szerszym zakresem niskich częstotliwości, co potęguje wrażenia w trakcie grania czy oglądania filmów. równocześnie ciepły głęboki bas nie dominuje nad korzystnie wyważonymi średnimi i bardzo szczegółowymi wysokimi częstotliwościami. Taki balans gwarantuje niesamowitą precyzyjność i realizm, dzięki czemu gracz jest w stanie usłyszeć każdy szczegół akcji i szybciej reagować podczas grania. fachowy mikrofon Dodatkowym atutem słuchawek jest innowacyjny mikrofon z fachową technologią eliminacji szumów, która zagwarantuje krystalicznie czystą komunikację w grach. Sterowanie dźwiękiem w grze jest szybkie i intuicyjne: mikrofon można szybko wyciszyć, podnosząc ramię wysięgnika, a głośność jest regulowana przy pomocy komfortowego pokrętła na słuchawce. Wyższy poziom komfortu GSP 600 pozostały zaopatrzone w świeże, głębokie, bardziej praktyczne gąbki nauszników z pianki pamięciowej, dzięki temu doskonale przylegają do uszu, udoskonaloną izolację akustyczną i obszerniejszy komfort noszenia. Zaprojektowane w taki sposób pady lepiej bronią użytkownika przed zewnętrznym hałasem i zapobiegają przedostawaniu się dźwięku na zewnątrz, zachowując dynamiczność niskich częstotliwości. Ponadto nauszniki zapobiegają przegrzewaniu się dzięki nieszablonowemu połączeniu wygodnych i stylowych materiałów. Słuchawki pozostały także wyekwipowane w innowacyjny system metalowych zawiasów, który zapewnia jeszcze obszerniejszą swobodę ruchów i powiększa trwałość konstrukcji. Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort użytkowników, wprowadziliśmy pionierską funkcję regulacji nacisku pałąka, dzięki której GSP 600 świetnie leżą i nie uciskają głowy. Kompatybilność z wieloma platformami GSP 600 są kompatybilne z wieloma platformami do gier: komputerami PC, Mac oraz konsolami z wejściem jack 3,5 mm. Dzięki obniżonej impedancji słuchawek można używać jeszcze do grania na urządzeniach mobilnych....
  • Producent Sennheiser 
  • Impedancja 28 om
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia przewodowe 


Ranking słuchawek do 30 Ω [TOP9 marzec 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 30 om, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek do 30 Ω do 500 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.