Wybieramy dobre słuchawki do 300 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 02 października 2023

Poszukując odpowiednich słuchawek do 300 zł proponujemy przygotowane przez nas zestawienia. Jakie zatem słuchawki do 300 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na październik 2023.


Ranking słuchawek do 300 zł [TOP15 październik 2023]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki do 300 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Słuchawki JBL VIBE300 TWS (czarny, bezprzewodowe)

Słuchawki JBL VIBE300 TWS (czarny, bezprzewodowe) Najniższa Cena Online Słuchawki JBL VIBE 300TWS niebieskie poręczne słuchawki Słuchawki JBL VIBE 300TWS niebieskie pozwalają radować się muzyką bez utraty kontaktu z otoczeniem, a do tego bez zbędnych kabli. To choćby 26 godzin mocnego brzmienia JBL Deep Bass. Dzięki nim można być w kontakcie, będąc w ruchu i prowadząc rozmowy stereo. Dźwiękiem można sterować z poziomu każdej słuchawki. W podobny sposób każda słuchawka odbiera połączenia telefoniczne, dzięki wygodnym przyciskom dotykowym. poręcznie zaprojektowane słuchawki ściśle i dyskretnie przylegają do uszu, zapewniając wygodę i łączność poprzez cały dzień, dzięki czemu użytkownikowi nie umknie żaden rytm ani rozmowa. Szybkie ładowanie mocny, 12-milimetrowy przetwornik wydobywa głębokie brzmienie JBL Deep Bass, dzięki temu muzykę da się wręcz poczuć. Natomiast otwarta konstrukcja gwarantuje komfortowe przypasowanie, zwiększa również świadomość otoczenia. Praktyczne przypasowanie pozostaje ścisłe i bezpieczne, zapewniając wygodę oraz łączność przez cały dzień. Słuchawki JBL VIBE 300TWS niebieskie gwarantują do 26 godzin odtwarzania (6 godzin pracy słuchawek i dodatkowe 20 godzin zapasu energii w etui z funkcją szybkiego ładowania). Funkcja Speed Charge pozwala w ciągu zaledwie 10 minut doładować akumulator tak, żeby uzyskać kolejną godzinę pracy. Z kolei pełne naładowanie akumulatora zajmie 2 godziny. Sterowanie dotykowe Jednomikrofonowe Słuchawki JBL VIBE 300TWS niebieskie eliminują szumy z otoczenia w trakcie rozmów telefonicznych, co pozwala cieszyć się jakością rozmów stereo w podróży. Łatwe sterowanie dźwiękiem i połączeniami przystępne jest bezpośrednio na słuchawkach. To wygoda na wyciągnięcie ręki. Wszystkie funkcje audio JBL Vibe 300 TWS mogą zostać uruchomione przy pomocy sterowania dotykowego lub z użyciem asystenta głosowego. Słuchanie muzyki w każdych warunkach Funkcja Dual Connect oznacza łatwe przełączanie między trybem mono i stereo w dowolnym momencie w lewej, prawej albo obu słuchawkach podczas połączeń, słuchania muzyki albo rozmowy z asystentem głosowym. komfortowa, odporna na krótkotrwały deszcz (IPX2) konstrukcja słuchawek JBL VIBE 300TWS niebieskich pozwala cieszyć się muzyką o każdej porze i w każdą pogodę. Słuchawki są gotowe do działania w niemal każdych warunkach.
 • Producent JBL 

2 ★  JBL BT Tune 125TWS White

JBL BT Tune 125TWS White Najniższa Cena Online JBL TUNE 125 TWS Słuchawki bezprzewodowe technika Pure Bass. Bez zbędnych kabli. Zanurz się w swym świecie. Bez względu na to, czy słuchasz muzyki, czy prowadzisz rozmowy, nie będą ograniczać Cię żadne kable. Wystarczy założyć słuchawki JBL TUNE 125TWS, żeby od razu poczuć dźwięk, ponieważ gdy tylko wyjmiesz je z etui, łączą się z Twoim urządzeniem. Funkcja Dual Connect pozwala korzystać z jednej lub obu słuchawek, gdy tylko tego chcesz. Technika JBL Pure Bass zagwarantuje niewiarygodne brzmienie utworów Twoich ulubionych wykonawców. Dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej do 32 godzin i komfortowemu przypasowaniu możesz słuchać muzyki poprzez cały dzień i całą noc. Wybierz swoją wersję z niewiarygodnej palety barw,mieć prawdziwe słuchawki bezprzewodowe, dobrane do Twojego osobistego stylu. Poczuj basy Od wielu dekad JBL zapewnia moc podczas festiwali i koncertów organizowanych na całym świecie. Pozwól, żeby JBL ożywiła Twój świat, wykorzystując niewiarygodny dźwięk Pure Bass. Wolność bez kabli Kable mogą przeszkadzać, plącząc się w torebce, blokując się w kurtce lub zaplątując się we włosy. Brak kabli przy bezprzewodowych słuchawkach JBL TUNE 125TWS to totalna swoboda. Dłuższy czas słuchania Akumulator o żywotności sięgającej do 32 godzin pozwala słuchać muzyki poprzez cały dzień i całą noc. Możesz słuchać swego prywatnego koncertu tak długo, jak chcesz. szybkie parowanie Nie masz czasu na czekanie. Gdy tylko wyciągniesz słuchawki z etui, starczy jedno dotknięcie, żeby sparować je swym urządzeniem z system Android. Po sparowaniu możliwe jest wykrycie innych maszyn, choćby jeśli nie są one sparowane. Delektuj się niewiarygodnym dźwiękiem JBL bez żadnych przeszkód. Jedno albo oboje uszu Lewe uchu, prawe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect zapewnia moc, która umożliwia bezproblemowe słuchanie muzyki albo prowadzenie rozmów za pomocą jednej albo obu słuchawek. Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i równocześnie korzystać z drugiej. Znajdź swój styl Co Ci nadaje się? Dzięki szerokiej palecie barw z całą pewnością wyszukasz doskonałą parę dla siebie, które będą pasowały do Twoje osobowości, bez względu na to, czy uwielbiasz mieszać się w tłum, czy wyróżniać się z niego. W komplecie JBL TUNE 125TWSKońcówki w 3 wymiarach (S, M, L)przewód do ładowania USB typu CEtui ładujące1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)
 • Producent JBL 
 • Typ dokanałowe 

3 ★  JBL Tune 710BT (niebieskie), JBLT710BTBLK

JBL Tune 710BT (niebieskie), JBLT710BTBLK Najniższa Cena Online Słuchawki JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU Niebieskie niemało basów, niemało zabawy technologia dźwięku JBL Pure Bass zagwarantuje idealne brzmienie słuchawek JBL TUNE 710BT JBLT710BTBLU. Lekka budowa wokółuszna oferuje maksymalny komfort i pozwala zanurzyć się w świecie dźwięku. Słuchawki o solidnych możliwościach, które można złożyć do kompaktowego wymiaru i zabrać ze sobą na każdą wyprawę. Odbieraj połączenia i obsługuj słuchawki w trybie głośnomówiącym dzięki komfortowemu przyciskowi na nauszniku, który aktywuje także pomocnych w podróży asystentów głosowych. Akumulator pozwala korzystać z słuchawek nawet przez 50 godzin, a dzięki znajdującemu się w pakiecie, rozłączalnemu kablowi audio możesz wydłużać czas zabawy w nieskończoność. Połączenie wielopunktowe pozwala na jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth®, dzięki temu nie przegapisz połączenia na telefonie podczas oglądania filmu na tablecie. Wybierz kolor, który nadaje się do Twojego stylu lub nastroju i zanurz się w świecie znakomitego brzmienia! Brzmienie JBL PureBass Od 75 lat producent JBL projektuje imponujące systemy starannego nagłośnienia dla dużych obiektów na całym świecie. Słuchawki JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU odtwarzają to samo brzmienie JBL z potężnym i głębokim basem. Ulubione utwory nigdy nie brzmiały tak należycie, jak mogą brzmieć na tych słuchawkach! Bezprzewodowe przesyłanie muzyki poprzez Bluetooth. Połączenie wielopunktowe Bezprzewodowo przesyłaj dźwięk wysokiej jakości ze swoich urządzeń Bluetooth® – bez niepotrzebnych kabli. Połączenie wielopunktowe nieskomplikowane przełączanie się z jednego urządzenia obsługującego technikę Bluetooth® na inne. Możesz bez problemu przełączać z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na telefonie komórkowym – dzięki słuchawkom JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU już nigdy więcej nie przegapisz rozmowy. 50-godzinny czas pracy akumulatora Słuchaj bezprzewodowo choćby poprzez 50 godzin. Szybkie naładowanie akumulatora poprzez 5 minut zapewnia 3 dodatkowe godziny rozrywki. Czas ładowania akumulatora do pełna wynosi zaledwie 2 godziny. dzięki temu nie musisz czekać w nieskończoność, aż Twoje słuchawki JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU będą ponownie gotowe do odtwarzania Twoich ulubionych utworów.
 • Producent JBL 
 • Impedancja 32 om
 • Typ nauszne 

4 ★  Jr460nc niebieski słuchawki marki Jbl

Jr460nc niebieski słuchawki marki Jbl Najniższa Cena Online JBL JR 460NC Bezprzewodowe słuchawki wokółuszne Bezpieczny dźwięk JBL Dźwiękiem wysokiej jakości można się cieszyć w każdym wieku, lecz chcesz posiadać pewność, że Twoje dzieci są bezpieczne w trakcie zabawy. Dzięki ograniczeniu głośności do 85 dB mogą one bezpiecznie radować się dźwiękiem JBL wysokiej jakości. Aktywna redukcja hałasu Wycisz wszystkie szumy i rozpraszające dźwięki dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów. Twoje dzieci mogą skupić się na słuchaniu muzyki, oglądaniu ulubionego programu albo nauce online. Komunikacja za pomocą wbudowanego mikrofonu Pomóż dzieciom pozostawać w kontakcie ze światem dzięki zaimplementowanemu mikrofonowi. Mogą z łatwością rozmawiać z przyjaciółmi i rodziną podczas przerw i z nauczycielami, gdy się uczą. Bezpieczny dźwięk JBL pozbawiony szumów. Zadbaj o swoje dziecko podczas podróży, w trakcie nauki w domu i w innych okolicznościach, zapewniając mu rewelacyjne słuchawki z bezpiecznym dźwiękiem JBL. Są przypasowane do dziecięcych uszu i główek i są komfortowe i nietrudne w użyciu nawet dla najmłodszych. Bezpieczna nauka, zabawa i odkrywanie dzięki ograniczeniu głośności do 85 dB, a także przychylnym dla dzieci i bezpiecznym materiałom, które nie ulegają uszkodzeniu ani nie pękają. Nawet 20 godzin czasu działania akumulatora wystarczy na długą zabawę przez cały tydzień, a ładowanie trwa zaledwie dwie godziny. Funkcja aktywnej redukcji szumów pomaga utrzymać skupienie dzieci na wykonywanych zadaniach, a zaimplementowany mikrofon usprawnia im komunikację z przyjaciółmi i nauczycielami. Bezpiecznym dźwiękiem JBL wysokiej jakości można się radować w każdym wieku. W zestawie: JBL Jr460NCprzewód do ładowania USB typu Cprzewód audio 3,5 mm1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)
 • Producent JBL 

5 ★  Kraken V3 X, Gaming headset (8886419378785)

Kraken V3 X, Gaming headset (8886419378785) Najniższa Cena Online Słuchawki Razer Kraken V3 Zapewnij sobie doskonały dźwięk w trakcie wielogodzinnych rozgrywek z słuchawkami Razer Kraken V3. Dzięki nim nie tylko usłyszysz każdy szept, lecz także będziesz wyglądał stylowo. Dodatkowo, zastosowane podświetlenie wyróżni Twój charakter gracza i rozświetli stanowisko. Usłysz wszystko Słuchawki Razer Kraken V3 pozwolą Ci usłyszeć każdy dźwięk od cichego szeptu po głośny wybuch. Dźwięk przestrzenny THX zapewni Ci realistyczne wrażenia słuchowe, dzięki temu poczujesz się, jakbyś był na miejscu bohatera Twojej ulubionej gry. Komfort podczas używania Słuchawki Razer Kraken V3 zostały tworzone z wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu zapewniają izolację dźwiękową na wysokim poziomie i dostosowują się do kształtu Twoich uszu. Co więcej, słuchawki mają odłączany mikrofon HyperClear SuperCardioid, który niweluje hałas w tle, dzięki czemu Twoi towarzysze wyraźnie Cię usłyszą. SPECYFIKACJA Łączność Przewodowe Budowa słuchawek Nauszne Zamknięte Składana budowa Nie System audio Wielokanałowy 7.1 - wirtualne Redukcja hałasu Pasywna Średnica membrany 50 mm Pasmo przenoszenia słuchawek 20 ~ 20000 Hz Impedancja słuchawek 32 Om Czułość słuchawek 96 dB Regulacja głośności Tak zaimplementowany mikrofon Tak, przy słuchawce Odłączany mikrofon Tak Charakterystyka mikrofonu Kardioidalny Pasmo przenoszenia mikrofonu 100 ~ 10000 Hz Czułość mikrofonu -42 dB Złącze USB - 1 szt. Długość kabla 1,3 m Odłączany przewód Nie Kompatybilność Windows Nintendo Switch PlayStation Połączenie z konsolą Przewodowo – USB Materiał nauszników Pianka Skóra naturalna dopełniające dane Przyciski sterujące na słuchawce Przełącznik wyciszania mikrofonu asygnowana aplikacja Podświetlenie Razer Chroma™ RGB kolor Czarny Waga 325 g Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta) Kod producenta RZ04-03770200-R3M1
 • Producent Razer 

7 ★  Słuchawki dokanałowe JABRA Elite 3 Niebieski, 5707055052835

Słuchawki dokanałowe JABRA Elite 3 Niebieski, 5707055052835 Najniższa Cena Online Jabra Elite 3 Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Praca baterii do 7 godzin, do 28 godzin z futerałem tworzone z myślą o bezpiecznym i wygodnym dopasowaniu Bluetooth, do 10 m/33 stóp potężny dźwięk i technika połączeń oparta o 4 mikrofony Poczuj solidne basy. Jeśli nie chcesz iść na kompromis w kwestii dźwięku, Jabra Elite 3 to towar idealny dla Ciebie. Głębokie basy, mocny i konfigurowalny dźwięk, a także 4 mikrofony dla wyraźnych rozmów w podróży – te słuchawki to gwarancja niesamowitej jakości dźwięku. Tchnij życie w basy... Twoja ścieżka dźwiękowa Na ulicy, w metrze lub po prostu w podróży zasługujesz na to, aby każdego dnia muzyka brzmiała skrupulatnie tak, jak lubisz. Dzięki zaawansowanemu regulowaniu w intuicyjnej aplikacji Sound+ i głośnikom o średnicy 6 mm, te słuchawki douszne gwarantują bogaty, czysty dźwięk i potężne basy, które możesz skonfigurować wedle swoich potrzeb. Zasługujesz na niesamowitą ścieżkę dźwiękową w swoim życiu. Zero dźwięków z otoczenia W rzeczywistym świecie pełno jest szumów z otoczenia. Tworzone z myślą o izolacji od hałasu, słuchawki Elite 3 eliminują hałas otoczenia, dzięki czemu możesz w pełni zanurzyć się w swojej muzyce, gdziekolwiek jesteś. Szumy z otoczenia pod kontrolą przez cały dzień. Dźwięk przestrzenny Gdy chcesz usłyszeć, co się dzieje wokół Ciebie, inteligentny tryb HearThrough wykorzystuje zastosowane mikrofony do przechwytywania dźwięków z otoczenia i odtwarza je w słuchawkach. Bez konieczności wyjmowania słuchawki z ucha. Od zamówienia kawy po słuchanie komunikatów na dworcu — HearThrough to Twój nowy przyjaciel. HearThrough przepuszcza tylko znaczne dźwięki. W pełni gotowe Jeśli jesteś zawsze gotowy na wszystko, mamy wyśmienitą wiadomość: Twoje słuchawki douszne również są gotowe na wszystko. W trybie mono możesz używać jednej słuchawki dousznej, gdy druga się ładuje, i radować się niewyczerpaną baterią. Niezależnie od tego, co chcesz dziś robić, Twoje słuchawki douszne są na to gotowe. Wyraźnie ulepszona jakość połączeń Życie jest niedługie, więc po co marnować czas na szukanie cichego miejsca na wykonanie połączenia? Elite 3 są wyposażone w 4 mikrofony, które klarownie czyste rozmowy. Zatem gdziekolwiek pójdziesz, możesz rozmawiać i omawiać plany i nie musisz się martwić, czy Twój rozmówca Cię słyszy. Jakość połączenia, o której warto krzyczeć. Ale nie ma takiej potrzeby. najlepsze słuchawki douszne bez kompromisów Niezależnie od tego, czy jesteś poza domem, w podróży, czy załatwiasz codzienne sprawy, niski stan baterii może w całości zepsuć Twój dzień. Dzięki słuchawkom Elite 3 nie musisz się o to martwić. Proponują 7 godzin pracy na wbudowanej baterii, 28 godzin pracy z futerałem i szybkie ładowanie, więc możesz korzystać z nich przez cały dzień. Twoje słuchawki powinny zawsze dotrzymywać Ci kroku. Nie wypadaj z rytmu Szukanie telefonu to już przeszłość. Ciesz się bezpośrednim dostępem do muzyki dzięki funkcji odtwarzania ze Spotify, natychmiast aktywuj asystentkę Alexa i zapytaj o pogodę lub bezproblemowo sparuj urządzenia przy pomocy Google Fast Pair. Wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki. Duńska kompozycja dla Twoich uszu Słuchawki douszne to niekoniecznie pierwsze co przychodzi na myśl, gdy słyszysz hasło „duńska budowa. To dlatego, iż nie próbowałeś Elite 3, słuchawek dousznych które są połączeniem tradycyjnej i wysmakowanej duńskiej stylistyki oraz naszej poręcznej inżynierii akustycznej. Efekt? Słuchawki douszne, które wyglądają niemal tak korzystnie, jak brzmią. Światowej klasy doskonałość dźwięku opracowana w Kopenhadze. Zapomnij o parasolce Nie masz parasolki? Nie martw się. Wytrzymałe i trwałe słuchawki Elite 3 posiadają ochronę przeciwdeszczową klasy IP55 i objęte są 2-letnią gwarancją. Nieważne czy to lekka mżawka, czy nagła ulewa, Twoje słuchawki są bezpieczne. Te słuchawki douszne wytrzymają wszystko. Gwarancja - 2 lata gwarancji (przeciwko działaniu wody i kurzu po dokonaniu rejestracji w aplikacji Jabra Sound+) Zawartość opakowania Słuchawki douszne, 3 zestawy wkładek EarGel, futerał ładujący, kabel USB-C do USB-A, gwarancja i ulotki z ostrzeżeniami
 • Producent Jabra 
 • Mikrofon tak 
 • Regulacja głośności tak 
 • Typ douszne 

8 ★  Philips Słuchawki dokanałowe tat3508bk-00 czarny (4895229131606)

Philips Słuchawki dokanałowe tat3508bk-00 czarny (4895229131606) Najniższa Cena Online za każdym razem działaj! Te słuchawki bezprzewodowe true wireless z redukcją szumów brzmią nadzwyczajnie i redukują szum wiatru. Możesz zanurzyć się w muzyce i radować się wyraźnymi rozmowami w podróży. Wsuń etui z ładowarką do kieszeni i zacznij dzień. za każdym razem słysz muzykę. Redukcja szumów Funkcja redukcji szumów wycisza zewnętrzny hałas, np. Wiatr, by można było skupić się na muzyce lub rozmowie. Pozostaw ją w trybie automatycznym lub skorzystaj z aplikacji Philips Headphones, aby ją przystosować. Chcesz lepiej słyszeć, co dzieje się wokół Ciebie? Dotknij słuchawkę, aby włączyć tryb Awareness. Wyraźniejsze rozmowy w podróży. Usłyszą Ciebie, a nie hałas podczas rozmowy dedykowany mikrofon odbiera dźwięk Twojego głosu, a algorytm sztucznej inteligencji eliminuje szumy z otoczenia. Osoba, z którą rozmawiasz, usłyszy Ciebie, a nie ruch uliczny czy rozmowy ludzi stojących obok Ciebie! lepsza łączność i dźwięk. Bluetooth nowej generacji Te słuchawki współpracują z urządzeniami obsługującymi dźwięk Bluetooth LE i kodek LC3, zapewniając zrównoważone połączenie i zauważalnie ulepszony dźwięk. Dźwięk zachowuje swoją moc przy strumieniowym przesyłaniu muzyki czy odbieraniu połączeń w terenie zabudowanym, a w trakcie oglądania filmów czy grania nie występują żadne opóźnienia. Ciepły, naturalny dźwięk. charakterystyczny dźwięk Philips Od muzyki po podcasty zakochaj się w ich dźwięku! Słuchawki bezprzewodowe true wireless, o specyficznym dźwięku Philips, są zaopatrzone w wielkie przetworniki 10 mm. Niezależnie od tego, czego słuchasz, ciesz się ciepłym, naturalnym dźwiękiem z głębokimi basami. zawsze gotowe. Kieszonkowe etui ładujące i tryb mono Wyrusz w drogę z znikomym etui do ładowania w kieszeni, a Twoje słuchawki będą zawsze gotowe. Będą one chronione i ładowane, gdy ich nie używasz, a tryb mono oznacza, że możesz używać jednej z nich, podczas gdy druga się ładuje. Połączenie wielopunktowe i sterowanie dotykowe Sterowanie dotykowe w pałąku słuchawek gwarantuje prostą obsługę, a funkcja wielopunktowa zezwala na jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth (z systemem iOS albo Android) równocześnie. Funkcja Google Fast Pair bezzwłoczne parowanie ze zgodnym urządzeniem z systemem Android. Nie martw się. Uzyskaj nawet do 21 godzin odtwarzania z naładowanym etui otrzymujesz 7 godzin odtwarzania i uzupełniające 14 godzin dzięki etui. Włóż słuchawki douszne z powrotem do etui, żeby naładować je w pełni w 2 godziny. Jeśli potrzebujesz prędkiego doładowania, wystarczy 15 minut, żeby uzyskać dodatkową godzinę. Etui można ładować za pośrednictwem złącza USB-C. niepodatność na zachlapanie i pot IPX4 Nie przejmuj się pogodą klasa IPX4 oznacza, iż te słuchawki są wytrzymałe na zachlapanie, więc nie przeszkadza im znikomy deszcz! Zakładasz je w trakcie prędkiego treningu lub w bardzo gorący dzień? Nie przeszkodzi im ponadto odrobina potu. Aplikacja Philips Headphones. Kontroluj redukcję szumów i nie tylko Aplikacja Philips Headphones pozwala na dobranie funkcji redukcji szumów, wyłączenie funkcji samoczynnej redukcji szumów wiatru i dobranie poziomu przejrzystości w trakcie korzystania z trybu Awareness. Korektor pozwala skrupulatnie dostroić dźwięki, a oprogramowanie słuchawek można aktualizować za pośrednictwem aplikacji. Pewne, wygodne przypasowanie do ucha Miękkie, wymienne silikonowe nakładki na słuchawki douszne pełną wygodę. Wkładki douszne należycie przylegają do kanału słuchowego, zapewniając rewelacyjną szczelność, która ogranicza hałas z zewnątrz. Pałąki usprawniają wkładanie i wyjmowanie słuchawek dousznych.Akcesoria w zestawie: Nasadki: 3 pary (S/M/L) Etui do ładowania przewód do ładowania (USB-C) Skrócona instrukcja obsługi Pozostałe atrybuty: wytrzymałość na wodę: IPX4 Czas odtwarzania muzyki: 7 + 14 godz. Czas ładowania: 2 godz. Prędki czas ładowania: 15 min. Do 1 godz....
 • Producent PHILIPS 
 • Typ dokanałowe 

9 ★  Logitech G432 - Czarny

Logitech G432 - Czarny Najniższa Cena Online pakiet słuchawkowy G432 Surround Sound Gaming 981-000770 Graj na całego Dzięki zestawowi słuchawkowemu do gier G432 poczujesz się w samym centrum akcji gry. Poczuj przyjemność płynącą z pełnego zanurzenia się w grze i pozwól usłyszeć się innym graczom. Membrany o średnicy 50 MM znaczne membrany o średnicy 50 mm formujeją pełny, ekspansywny dźwięk wzbogacający wrażenia w trakcie grania. Twoje ulubione gry będą w końcu brzmieć tak, jak powinny, czyli perfekcyjnie. Twój głos będzie głośny i wyraźny ulepszony i powiększony 6-milimetrowy mikrofon powoduje, że członkowie drużyny będą Cię słyszeć. Gdy nie chcesz, żeby inni Cię słyszeli, możesz wyciszyć mikrofon, korzystając z funkcji wyciszania przez obrócenie. Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 nowej generacji2Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są przystępne tylko w sytuacji systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do grania Logitech G HUB., obsługiwany z zastosowaniem oprogramowania Logitech G HUB, pozwala usłyszeć skradających się z tyłu wrogów, podpowiedzi dotyczące specjalnych możliwości, a także realistyczne dźwięki ze środowiska gry wszystko, co dzieje się wokół Ciebie. Doświadcz dźwięku 3D, które jakością wychodzi poza klasę głośników 7.1 i sprawi, iż poczujesz się w samym środku akcji. Jeden zestaw słuchawkowy, wszystkie platformy pakiet słuchawkowy można zbratać z komputerem PC, konsolą PlayStation 4 albo Nintendo Switch w trybie dokowania przez dołączony przetwornik DAC USB. Możesz dodatkowo podłączyć go do konsoli lub urządzenia mobilnego przy pomocy kabla z wtykiem 3,5 mm. Stworzony z myślą o komforcie i wytrzymałości Każdy składnik tych słuchawek projektowano z myślą o komforcie wykorzystywania. Wysokiej jakości miseczki słuchawek i pałąk ze sztucznej skóry ograniczają nacisk na uszy. Miseczki obracają się o 90 stopni, gwarantując wygodę używania. Reguluj głośność na różnorodnych platformach dzięki kółku głośności zaimplementowanemu w miseczkę. informacje o produkcie Przeznaczenie (słuchawki) Gaming kompozycja (słuchawki) Z muszlami nausznymi Technologie (słuchawki) Tłumienie dźwięków z otoczenia Komunikacja bezprzewodowa Nie Złącza 3,5 mm minijack Dźwięk (słuchawki) Surround 7.1 Kontrola dźwięku Regulacja głośności Funkcje bluetooth Nie dotyczy Impedancja 39 $59 Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz Pasmo przenoszenia (maks.) 20 kHz Czułość 107 dB Mikrofon Na pałąku Długość przewodu 2 m kolor (wyliczeniowy) Czarny wymiary 172 x 81,7 x 182 mm Waga 280 g
 • Producent Logitech 
 • Impedancja 39 om
 • Mikrofon tak 
 • Typ nauszne 

11 ★  Nokia Słuchawki dokanałowe tws-731 biały

Nokia Słuchawki dokanałowe tws-731 biały Najniższa Cena Online Słuchawki dokanałowe Nokia TWS-731 Clarity + podwójny mikrofon z aktywną redukcją szumów. Skoncentruj się i eliminuj niechciane dźwięki dzięki rewelacyjnym słuchawkom Nokia Clarity Earbuds+. Po prostu włącz tryb redukcji szumów i słuchaj melodii, rozmów i nie tylko, bez rozpraszania uwagi! Te kompaktowe słuchawki douszne zawierają podwójny mikrofon z technologią ENC. Oznacza to, że możesz cieszyć się wyraźniejszymi rozmowami głosowymi bez uciążliwych problemów z hałasem w tle. Doświadcz perfekcyjnie zbalansowanego, wysokiej jakości dźwięku dzięki znacznym dynamicznym przetwornikom 13 mm. Możesz przełączyć się na tryb grania i video z niskimi opóźnieniami, by skrócić czas opóźnienia podczas grania. Słuchawki TWS-731 Clarity Earbuds+ są wytrzymałe na pot i deszcz. Niezależnie od tego, czy pada deszcz, czy świeci słońce, możesz słuchać ulubionych utworów do ćwiczeń w trakcie każdego biegu, spaceru albo sesji na siłowni! Słuchawki są kompatybilne z Bluetooth. Wystarczy sparować z urządzeniem, żeby uzyskać dostęp do muzyki i połączeń. W komplecie z kompaktową skrzynką ładującą można je skrupulatnie przechowywać, gdy nie są używane. W trakcie przechowywania w etui będą ładowane i gotowe do następnego zastosowania. Etui ładujące gwarantuje uzupełniające 20 godzin odtwarzania!...
 • Producent NOKIA 
 • Typ douszne 

12 ★  Razer nari essential - (8886419371854)

Razer nari essential - (8886419371854) Najniższa Cena Online Zanurz się w świetnej technice dźwięku i ergonomicznym komforcie. Dzięki dźwiękowi przestrzennemu nowej generacji Twoje zmysły zostaną umocnione, gdy będziesz eksplorować ogromne światy z realistyczną wiernością. Przywitaj się z Razer Nari Essential. Częstotliwość bezprzewodowa 2,4 GHz pozwala radować się zanurzeniem w grach z niesamowitą wydajnością bez opóźnień. Bezprzewodowa praca do 16 godzin dzięki długiemu czasowi pracy na baterii, dzięki temu Razer Nari Essential jest nadzwyczajnym codziennym sterownikiem, dzięki któremu możesz dostroić się przez cały dzień. THX Spatial Audio wykracza poza klasyczny dźwięk przestrzenny, symulując dźwięk w 360 ° sferze wokół ciebie. Reaguj na każdy ruch w grze, choćby jeśli pochodzi on z góry albo z dołu, dając ci podwyższone zmysły podczas gry. Uwolnij swoje drapieżne instynkty dźwiękiem jako bronią. Razer Nari Essential został zaprojektowany tak, abyś mógł godzinami uciekać w świat gry bez wysiłku. Chłodzone nauszniki żelowe zniżają gromadzenie się ciepła, w trakcie gdy pianka o wysokiej gęstości i miękka skóra ekologiczna jednostajne połączenie dźwięku i komfortu na felgach. idealne dostosowanie i komfort bez wysiłku uzyskuje się dzięki samoczynnej regulacji opaski na głowę. Poczuj wpływ każdej bitwy przy pomocy HyperSense z Razer Nari Ultimate lub po prostu ciesz się niesamowitymi sesjami gier z wygodną ergonomią Razer Nari. Jeśli szukasz zestawu słuchawkowego do gier, który jest komfortowy i może działać bezprzewodowo poprzez długie godziny....
 • Producent Razer 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon tak 
 • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
 • Typ nauszne 

13 ★  Sennheiser hd 400s

Sennheiser hd 400s Najniższa Cena Online Słuchawki HD 400S są zaopatrzone w inteligentny pilot z jednym przyciskiem, umieszczony w wygodnym miejscu na kablu, który pozwala z łatwością sterować muzyką i odbierać połączenia. Potężna składana konstrukcja powoduje, że słuchawki te są trwałe i wystarczająco kompaktowe, żeby mogły Ci towarzyszyć w każdej sytuacji. Dynamiczne przetworniki Sennheisera wyraźnie ulepszone brzmienie z dynamicznym basem. Najważniejsze właściwości szanowana jakość dźwięku Sennheiser zapewnia wyjątkowe doznania dźwiękowe.zaimplementowany mikrofon i pilot do sterowania połączeniami i muzyką.Zamknięte słuchawki nauszne redukują niechciany hałas otoczenia dla Twojej wygody.Lekkie, składane słuchawki do nieskomplikowanego przechowywania w podróży. Co w zestawie? Słuchawki wokółuszne HD 400SOdłączany przewód RCS 400 z pilotem z 1 przyciskiem i wtyczką jack 3,5 mmPrzewodowe/bezprzewodowe: PrzewodoweSłuchawki/zestaw słuchawkowy: pakiet słuchawkowyrodzaj słuchawek: Wokółusznetyp przetwornika: Zamknięty, dynamicznyPasmo przenoszenia: 18–20000 Hz (-10 dB)Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 120dB (1kHz/1Vrms)Impedancja: 18 OhmKolor: CzarnyPasmo przenoszenia mikrofonu: 100 – 10000 Hz (-10 dB)Zniekształcenia harmoniczne (THD): mniejsze niż 0.5 procent (1kHz/100dB)Złącze: jack 3,5 mmWaga: 217 gkabel: 1,4 m
 • Producent Sennheiser 
 • Mikrofon tak 
 • Rodzaj połączenia przewodowe 
 • Typ nauszne 

15 ★  Steelseries arctis 3 (czarny) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Steelseries arctis 3 (czarny) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Najniższa Cena Online Arctis 3 przewyższa wszystkie inne słuchawki gamingowe w tej klasie produktu. Analogowy, przewodowy headset, wyposażony w dźwięk przestrzenny w systemie 7.1, jest w pełni kompatybilny z PC, Mac, Xbox, PlayStation, urządzeniami przenośnymi i VR. Parametry urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska rewelacyjnie oplata całą głowę,genialnie rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i usunąć niechciane punkty nacisku. - nieszablonowe, nauszne poduszki firmy AirWeave Poduszki AirWeave zastosowane w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Miły chłód, mniejszą potliwość i obszerniejszy komfort w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka kompozycja Waga słuchawek Arctis jest tak znikoma,w trakcie ich stosowania zapomnisz, iż je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technologię dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround technika, która w pełni wykorzystuje dźwięk w celu zdobycia przewagi nad innymi graczami w trakcie rozgrywki. - Sterownik dźwięku S1 Przetwornik zaprojektowany tak, żeby dostarczyć najbardziej zbalansowane środowisko akustyczne z nadzwyczajną jakością dźwięku. - Wysuwany mikrofon nowoczesna technika umożliwia wysuwanie mikrofonu ze słuchawek, aby nie narażać go na uszkodzenia podczas podróży. - Kontrola audio na słuchawce Kontrola audio na słuchawce - Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab podczas gry, aby zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i mobilne Korzystaj ze genialnego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.właściwości:Złącza: Mini Jack x2 Długość przewodu: 300 cm Komunikacja: Przewodowa Mikrofon: Tak Regulacja głośności: Na słuchawce Oplot przewodu: Oplot plastikowy System audio: Virtual 7.1 Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz Dynamika głośników: 98 dB Czułość mikrofonu: 48 dB Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz rodzaj słuchawek: Nauszne Mocowanie mikrofonu: sprężyste, Na chowanym wysięgniku Impedancja: 32 Ohm Kolor: Czarny Przeznaczenie: Dla graczy
 • Producent SteelSeries 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon tak 
 • Rodzaj połączenia przewodowe 
 • Typ nauszne 


Ranking słuchawek [TOP9 październik 2023]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek do 300 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.