Wybieramy dobre słuchawki do 5000 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 02 października 2023

Poszukując odpowiednich słuchawek do 5000 zł proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki do 5000 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na październik 2023.


Ranking słuchawek do 5000 zł [TOP15 październik 2023]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki do 5000 zł najchętniej wybierane.

1 ★  t1 marki Beyerdynamic

t1 marki Beyerdynamic Najniższa Cena Online Słuchawki wokółuszne o konstrukcji otwartej Beyerdynamic T1 3 generacji Trzecia generacja wysokiej klasy słuchawek T1 firmy Beyerdynamic oferuje jeszcze doskonalszą akustykę, a także nowe, niebanalne wzornictwo. W słuchawkach T1 wykorzystano opracowane przez Beyerdynamic przetworniki Tesla. Jednostkowy pomiar i dostosowanie w pary zagwarantuje maksymalną precyzję dźwięku i jego naturalną reprodukcję. Specjalne rozmieszczenie przetworników i otwarta budowa słuchawek T1 precyzyjną percepcję przestrzenną, a muzyka płynie z przodu w centrum sceny, tak jak podczas koncertu. Dla najlepszej realnej transmisji sygnału, słuchawki T1 zaopatrzone są w odłączane kable z miedzi wysokiej czystości OCC 7N. Przystępne oddzielnie zbalansowane kable przyłączeniowe oferują dalsze możliwości optymalizacji dźwięku. Słuchawki stworzono z tworzyw najwyższej jakości powlekanej stali rdzoodpornej i szczotkowanego, anodowanego aluminium i Alcantara. Dzięki temu słuchawki T1 proponują wyszukany wygląd i wysoką jakość, oraz zapewniają długą żywotność. Wymienne nauszniki dzięki piance z pamięcią kształtu świetnie dostosowują się do użytkownika, są istotnie wygodne w noszeniu i długookresową, beztroską przyjemność słuchania. Parametry: Otwarta budowa zapewniająca optymalną percepcję przestrzenną, nad wyraz odpowiednią cichym otoczeniu stosowna neutralność dźwięku technika Tesla gwarantuje maksymalną efektywność Odłączane z obu stron audiofilskie kable przyłączeniowe Wysokiej jakości osłona obudowy produkowana ze stali nierdzewnej Wymienne nauszniki wyprodukowane ręcznie w Niemczech dane techniczne: rodzaj słuchawek wokółuszne kompozycja Otwarte Impedancja 32 Ohm Pasmo przenoszenia 5 - 50 000 Nominalny SPL 100 dB (1 mW / 500 Hz) Maksymalny SPL 124 dB (300 mW) Zniekształcenia T.H.
  • Producent Beyerdynamic 
  • Impedancja 32 om
  • Rodzaj połączenia przewodowe 

2 ★  Beyerdynamic t5 (3gen)

Beyerdynamic t5 (3gen) Najniższa Cena Online BEYERDYNAMIC T5 3gen. Dynamiczne słuchawki audiofilskie Tesla Trzecia generacja wysokiej klasy słuchawek T5 firmy Beyerdynamic oferuje jeszcze doskonalszą akustykę i nowe, ciekawe wzornictwo. Dzięki zamkniętej konstrukcji, słuchawki T5 sprawdzają się szczególnie prawidłowo w głośniejszym otoczeniu, a niski poziom impedancji pozwala je prosto łączyć z urządzeniami mobilnymi. W słuchawkach T5 wykorzystano opracowane przez Beyerdynamic przetworniki Tesla. Jednostkowy pomiar i przypasowanie w pary zapewnia maksymalną precyzję dźwięku i jego naturalną reprodukcję. Specjalne rozmieszczenie przetworników gwarantuje precyzyjną percepcję przestrzenną, a muzyka płynie z przodu w centrum sceny, tak jak podczas koncertu. Dla najlepszej możliwej transmisji sygnału, słuchawki T5 wyekwipowane są w odłączane kable z miedzi wysokiej czystości OCC 7N. Dostępne oddzielnie zbalansowane kable przyłączeniowe proponują dalsze możliwości optymalizacji dźwięku. Słuchawki stworzono z tworzyw najwyższej jakości - powlekanej stali rdzoodpornej i szczotkowanego, anodowanego aluminium, a także Alcantara(R). Dzięki czemu słuchawki T5 proponują wykwintny wygląd i wysoką jakość, oraz zapewniają długą żywotność. Wymienne nauszniki dzięki piance z pamięcią kształtu perfekcyjnie dostosowują się do użytkownika, są bardzo wygodne w noszeniu i długotrwałą, beztroską przyjemność słuchania. Atrybuty charakterystycznE o Zamknięta konstrukcja zapewniająca skuteczną redukcję hałasu otoczenia o trafna neutralność dźwięku o technika Tesla zagwarantuje maksymalną wydajność o Odłączane z obu stron audiofilskie kable przyłączeniowe o Wysokiej jakości pokrywa pokrywy z aluminium o Wymienne nauszniki o wytworzone ręcznie w Niemczech o typ słuchawek: wokółuszne o kompozycja: zamknięte o Impedancja: 32 Ohm o Pasmo przenoszenia: 5 - 50 000 o Nominalny SPL: 100 dB (1 mW / 500 Hz) o Maksymalny SPL: 124 dB (300 mW) o Zniekształcenia T.H.
  • Producent Beyerdynamic 
  • Impedancja 32 om
  • Rodzaj połączenia przewodowe 
  • Typ nauszne 


Ranking słuchawek [TOP9 październik 2023]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek do 5000 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.