Wybieramy dobre słuchawki do 70 om do 1500 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 26 lutego 2024

Poszukując odpowiednich słuchawek do 70 Ω do 1500 zł proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki o impedancji do 70 om do 1500 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na luty 2024.


Ranking słuchawek do 70 Ω do 1500 zł [TOP15 luty 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki o impedancji do 70 om do 1500 zł najchętniej wybierane.

1 ★  AKG K712PRO - Słuchawki studyjne, AKG-K712PRO-BLK

AKG K712PRO - Słuchawki studyjne, AKG-K712PRO-BLK Najniższa Cena Online AKG K 712 PRO - REFERENCYJNE profesjonalne SŁUCHAWKI STUDYJNE Otwarte, aktywne, wokółuszne słuchawki z detalicznym, przestrzennym dźwiękiem, z nieszablonową jakością odwzorowania.. Dwuwarstwowa, najkorzystniejszy rodzaj membran wytworzonych w technice VarimotionTM [patent AKG], wysokiej jakości neodymowe magnesy, cewka z płaskim drutem z nadzwyczajną wiernością odtwarzania wysokich tonów. Stylowe, subtelne i niebanalne wzornictwo, zaawansowana "otwarta" konstrukcja z "oddychającymi" welurowymi nausznicami uformowanymi do pracy "w 3D", optymalizującymi odbiór niskich częstotliwości. niepokaźna waga i skórzany pas z auto-regulacją docisku do głowy gwarantują wysoki komfort używania podczas długiej pracy. Wstępna selekcja przetworników, produkcja z najwyższą trosceą o szczegóły w fabryce w Wiedniu (Austria).Dla wymagających profesjonalistów w studiach, nagraniowych, posprodukcyjnych, radiowych i telewizyjnych. -słuchawki aktywne, wokółuszne - maksymalny komfort noszenia podczas długich sesji-nowoczesna otwarta budowa - przestrzenny obraz dźwiękowy-najwyższej jakości dwuwarstwowa membrana, wytwarzana w zastrzeżonej technologii VarimotionTM-wysokiej jakości magnesy neodymowe, cewka z płaskim drutem - idealna odpowiedź impulsowa i wierność odtwarzania wysokich częstotliwości, w połączeniu z dwuwarstwową membraną ultra-niskie zniekształcenia-poszerzone pasmo dolnych częstotliwości do 10Hz (poprawione o 3dB cechy)-"oddychające, uformowane do pracy w 3D" welurowe nausznice - idealne ułożenie i dostosowanie, optymalne brzmienie basów-skórzany pas z dokładną auto-regulacją naciągu-docisku do głowy - komfortowa stabilizacja położenia i przypasowania do głowy-niska waga - komfort długiego używania-słuchawki pochodzą z kolekcji Designed and Engineered in Austria, Made in Slovakia, ręcznie montowane, z najwyższą dbałością o detale-selekcjonowane wstępnie przetworniki, indywidualnie testowane i numerowane-w pakiecie: wysokiej jakości futerał, dwa odłączane kable: prosty 3m i skręcany 5m informacje technologiczne: wariant: stereo, dynamiczne, otwarteCzułość: 105 dB/VPasmo przenoszenia: 10 do 39800 HzImpedancja: 62 omyMaksymalna moc wejściowa: 200 mWKable w pakiecie: prosty (3m) i skręcany (5m), podłączane do gniazda męskiego mini XLR-3pin z jednej stronyZłącza kabli: pozłacany mini jack 1/8? stereo (wielki Jack 1/4? z zastosowaniem adaptera), mini XLR-3pin damskiAdapter złącza: pozłacany, z gniazdem mini Jack 1/8? z gwintem wewn., z wtykiem pokaźny Jack 1/4"Waga (bez kabla): 235 g...
  • Producent AKG 
  • Impedancja 62 om
  • Mikrofon nie 
  • Regulacja głośności nie 
  • Typ nauszne 


Ranking słuchawek do 70 Ω [TOP9 luty 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 70 om, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek do 70 Ω do 1500 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.