Wybieramy dobre słuchawki Koss do 100 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 12 kwietnia 2024

Szukając odpowiednich słuchawek Koss do 100 zł proponujemy przygotowane przez nas zestawienia. Jakie zatem słuchawki Koss do 100 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na kwiecień 2024.


Ranking słuchawek Koss do 100 zł [TOP15 kwiecień 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki Koss do 100 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Koss keb/6i blue

Koss keb/6i blue Najniższa Cena Online Słuchawki Koss KEB6i Model KEB6i to dokanałowe słuchawki opracowane z myślą o miłośnikach muzyki, którzy często korzystają ze słuchawek w trakcie ruchu. Słuchawki Koss KEB6i zaopatrzone są w 1,2-m kabel z zastosowanym mikrofonem i przyciskiem funkcyjnym, umożliwiającym m.in. Nawiązywanie i kończenie połączenia telefonicznego. Ta niepokaźna budowa przekonuje wytrzymałością, „mobilnością” i wysokiej jakości brzmieniem charakterystycznym dla słuchawek Koss. Za odtwarzanie dźwięku odpowiadają 13-mm przetworniki, gwarantujące perfekcyjne brzmienie. Słuchawki zaopatrzone są w końcówki w trzech wymiarach, drobnym, średnim i obfitym, które dzięki specjalnemu kształtowi gwarantują bezpieczne i pewne mocowanie w uszach, a także komfort stosowania. „Dożywotnia gwarancja” – ważne dane dla konsumentów! Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych składników: Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu oryginalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką typowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 albo 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek stworzonej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich podmiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek, a także produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. nabywając produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", albo zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty marki Koss! Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor proponujemy możliwość gratisowej rejestracji artykułu przy pomocy unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu artykułu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! w momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail. kupując produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design w dodatku zyskujesz: atest „Dożywotniej gwarancji” i kartę gwarancyjną.fachową i szybką naprawę oraz pewność użycia jedynie oryginalnych części.Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski. Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”. Szukaj towarów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!
  • Producent Koss 
  • Impedancja 32 om
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia przewodowe 
  • Typ douszne 


Ranking słuchawek w cenie do 100 zł [TOP9 kwiecień 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 100 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek Koss do 100 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.