Wybieramy dobre słuchawki LogiLink. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 13 kwietnia 2024

Szukając odpowiednich słuchawek LogiLink proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki LogiLink najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na kwiecień 2024.


Ranking słuchawek LogiLink [TOP15 kwiecień 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki LogiLink najchętniej wybierane.

4 ★  Logilink Słuchawka bluetooth 3.0 bt0027 z mikrofonem, mono - niskie ceny ten weekend (4052792013283)

Logilink Słuchawka bluetooth 3.0 bt0027 z mikrofonem, mono - niskie ceny ten weekend (4052792013283) Najniższa Cena Online YAMAY BH-M9 zestaw nagłowny Bluetooth Wyjątkowo wysoka żywotność baterii, stosowanie zestawu słuchawkowego z pojedynczym ładowaniem akumulatora poprzez ponad 13 godzin. Czas czuwania do 220 godzin na jednym ładowaniu. nieprzeciętny dźwięk d zięki czterokrotnej redukcji szumów, która zagwarantuje przezroczyście czyste rozmowy, nawet w hałaśliwych pomieszczeniach. Komplet słuchawkowy wspaniale nadaje się na spotkania i komunikatory głosowe nadzwyczajne dla osób, które muszą być za każdym razem dostępne. pakiet słuchawkowy - o bsługa odbierania / kończenia / odrzucania połączenia, wybieranie numeru i wybieranie głosowe, wyciszanie mikrofonu, perfekcyjne dla samochodów, kierowców ciężarówek i fachowych telefonistek pakiet słuchawkowy Bluetooth M9A asygnowany do przyjemnej komunikacji. Nie pasuje do muzyki. Obsługuje czaty Voice Skype i MSN parametry artykułu: 1. Zaawansowana czterokrotna redukcja szumów dzięki procesorowi DSP (Digital Sound Processor), który zagwarantuje przezroczyście czysty dźwięk w trakcie rozmowy. 2. Jednostajny i lekki zestaw słuchawkowy, obsługuje profile A2DP i AVRCP 3. Częstotliwość pracy: 2,4 GHz - 2,4835 GHz ISM, zasięg do 10m 4. Wysoka czułość częstotliwości wynosi 75 dBA 5. Specyfikacja zasilania: 5 V, 200 mAh 6.Headset działa wewnętrznie z 3.7 V 7. wbudowany akumulator z technologią litowo-jonową 8. Czas rozmowy: do 12 godzin w zależności od głośności 9. Czas wymogi do 220 godzin 10. Specyfikacja Bluetooth 2.1 lub zgodna z Bluetooth 4.
  • Producent LogiLink 
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 


Ranking słuchawek [TOP9 kwiecień 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek LogiLink są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.