Wybieramy dobre słuchawki Plantronics do 400 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 21 lutego 2024

Poszukując odpowiednich słuchawek Plantronics do 400 zł proponujemy nasze zestawienia. Jakie zatem słuchawki Plantronics do 400 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na luty 2024.


Ranking słuchawek Plantronics do 400 zł [TOP15 luty 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki Plantronics do 400 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Plantronics Blackwire C5220 USB

Plantronics Blackwire C5220 USB Najniższa Cena Online Słuchawki Blackwire C5220 USB-A powiększona kompatybilność.Niezwykła wygoda.rozciągliwa łączność poprzez cały dzień.Produkty Blackwire z kolekcji 5200 przystosują się do Twojego pracowitego dnia. Są nieskomplikowane w obsłudze, a możliwość podłączenia przez USB/USB-C i 3,5 mm umożliwia pracę z zróżnicowanymi urządzeniami. Ergonomiczny design sprawia, że słuchawki są tak wygodne, iż możesz nosić je przez cały dzień, choćby w czasie najdłuższych rozmów. Blackwire kolekcji 5200 łatwość łączenia i pracy na wyciągnięcie ręki. Najważniejsze funkcje: nadzwyczajne do codziennego stosowania, długich rozmów konferencyjnych i słuchania multimediówMikrofon z redukcją szumów otoczenia gwarantuje maksymalną prywatność podczas rozmówprzystępne w wariancie jednousznym (Blackwire 5210) albo dwuusznym z pasywną redukcją szumów (Blackwire 5220)typy obejmują zaimplementowane podłączenie przez USB albo USB-CŁączność ze smartfonami i tabletami poprzez złącze 3,5 mmOdbieranie/kończenie połączeń, kontrola głośności i wyciszanie jednym naciśnięciem przyciskuObsługa szerokopasmowego sygnału audio z komputera i redukcja szumów otoczenia zapewniają najwyższej jakości komunikację głosową przez komputer PCSprzedawane oddzielnie oprogramowanie Plantronics Manager Pro zezwala na zespołowi IT uzyskiwanie danych o każdej kompatybilnej słuchawce Plantronics wykorzystywanej w Twojej firmieinformacje technologiczne: Możliwość podłączenia - Komputer łączy się z urządzeniami przenośnymi przez złącze USB/USB-C, z tabletami przez złącze 3,5 mm, a także z urządzeniami obsługującymi złącze USB-CPrzeznaczenie - Użytkownicy korzystający z powiększonej komunikacji przy użyciu komputera i multimediówJakość dźwięku - Korektor intensywny, pasmo przenoszenia mikrofonu 100 Hz 8 kHz słuszne do szerokopasmowej komunikacji głosowej poprzez komputer PC (do 6800 Hz), stereofoniczny (sprawdź poniżej, jak C5220 USB i C5220 USB-C odbiera pasmo przenoszenia od mikrofonu z systemem redukcji szumów, funkcją Digital Signal Processing (DSP), a także ustawianymi alertami audio z oprogramowaniem Plantronics Hub (wyciszenie/głośność)* w przedziale 20 Hz 20 kHz)Ochrona słuchu - Ochrona słuchu SoundGuard DIGITAL: broni przed dźwiękami powyżej 118 dBA; zabezpieczenie przed skokami natężenia dźwięku lokalizuje nagły wzrost głośności i go likwiduje. Natomiast pomiar przeciętnej ważonej czasowo (TWA) sprawia, że średnia dzienna ekspozycja na dźwięk nie przekracza 85 dBA*(aktywowane poprzez Plantronics Hub). Dodatkowa ochrona przed skokami natężenia dźwięku niższego poziomu oferowana poprzez Plantronics Hub zmniejsza wartość maksymalną do 102 dBA.*Pobieranie najnowszą wersję oprogramowania Plantronics Hub odbieranie / kończenie połączenia z naciśnięciem przycisków za pomocą miękkich telefonów.
  • Producent Plantronics 

2 ★  Plantronics Słuchawki rig 400hx + darmowy transport! + zamów z dostawą jutro! + zagwarantuj sobie dostawę przed świętami!

Plantronics Słuchawki rig 400hx + darmowy transport! + zamów z dostawą jutro! + zagwarantuj sobie dostawę przed świętami! Najniższa Cena Online Plantronics RIG 400HX z Dolby Atmos Słuchawki dla graczy, do Xbox. Przygotuj się na nowe doświadczenia i więcej szczegółów dźwiękowych w swych grach. Słuchawki RIG 400HX z Dolby Atmos zapewniają przewagę dźwięku nad innymi graczami, dzięki czemu można szybciej reagować i słyszeć efekty z każdego kierunku. Wkrocz do akcji Uzyskaj przewagę nad konkurencją dzięki dźwiękowi, który powiększa poczucie świadomości i wzmacnia wrażenia płynące z grania. Dolby Atmos® wprowadzi Cię w grę dzięki przestrzennemu dźwiękowi, który porusza się w przestrzeni 3D nadając realizmu i precyzji. Uwolnij moc Dolby Atmos w swych grach za pomocą dołączonego kodu aktywacyjnego pre-paid dla Xbox One i Windows 10. Lekkie i komfortowe Lekka kompozycja i materiały zapewnią ci wygodę stosowania i swobodę gry. Piankowe słuchawki z pamięcią kształtu nadają komfortu dla twoich uszu oraz sprawiają, iż dźwięk pozostaje prywatny. Na dodatek amortyzowany pałąk zmniejsza nacisk, dzięki czemu można grać godzinami. Przystępne sterowanie RIG 400HX łatwy dostęp do kontrolek, z których korzystasz na ogół, abyś mógł skupić się na grze. przypasuj głośność gry i wycisz mikrofon przy pomocy wbudowanych składników sterujących.
  • Producent Plantronics 

4 ★  rig 700hd marki Plantronics

rig 700hd marki Plantronics Najniższa Cena Online Słuchawki dla graczy NACON RIG 700HD RIG 700HD to wytrzymały, niezwykle lekki bezprzewodowy pakiet słuchawkowy do gier. Dzięki pokrętłu równowagi gier/czatu i regulowanemu monitorowaniu mikrofonu, wybierz skrupulatnie te poziomy, które są dla Ciebie optymalne. A dzięki dźwiękowi przestrzennemu Windows Sonic usłyszysz dźwięk w grach tak, jak chcieli tego projektanci gier, dając Ci przewagę nad konkurencją, której potrzebujesz. Właściwości artykułu: stanowczo lekka waga: Jeden z najlżejszych zestawów słuchawkowych do gier na rynku, gwarantujący wielogodzinną, niemęczącą grę. Wybieranie równowagi w grze/czacie: Nigdy nie będziesz musiał wybierać między 'zbyt głośnym' a 'zbyt cichym'. Wybierz wspaniały balans dla swojego stylu gry. Dostosowywany monitoring Mic: Słyszysz skrupulatnie to, co twoja drużyna słyszy, więc jedyne czasy, kiedy krzyczysz, to kiedy wygrywasz. Do 30 stóp zasięgu bezprzewodowego: Odejdź od gry i pozostań w kontakcie dzięki w pełni przeznaczonemu bezprzewodowemu połączeniu audio z zestawem słuchawkowym RIG 700HD i bazą bezprzewodową. Sterowniki 40 mm z rurkami basowymi: Wysokiej jakości, pełno zakresowy dźwięk z wyraźnymi basami i przegubowymi średnio zakresami, gwarantujący detaliczność wysokich częstotliwości i ostrość dźwięku. Bateria do 12 godzin: Co korzystne jest całodzienny komfort bez całodziennej pracy na bateriach. Zdejmowany mikrofon redukujący hałas: Niech członkowie zespołu usłyszą Twoje rozmowy w grze jasno i łatwo. Odłącza się na sesje solowe.
  • Producent Plantronics 
  • Typ nauszne 

6 ★  Plantronics Słuchawki z mikrofonem encore pro hw710 (78712-102) darmowy odbiór w 21 miastach! (5033588045359)

Plantronics Słuchawki z mikrofonem encore pro hw710 (78712-102) darmowy odbiór w 21 miastach! (5033588045359) Najniższa Cena Online Plantronics HW710 EncorePro (poprzednia nazwa HW291N) słuchawka nagłowna z mikrofonem na jedno ucho genialne dla: pracowników biur obsługi klienta albo pracy przy telefonie w warunkach WYSOKIEGO natężenia hałasu środowisk biznesowych/ pracowników będących w ciągłym telefonicznym kontakcie z Klientem, dla których pokaźna jest jakość rozmów właściwości artykułu Zakończenie: szybkozłączka (Plantronics QD – Quick Disconnect) Podłączenie: komputer, telefon stacjonarny, telefon komórkowy, tablet (kable przyłączeniowe kupowane osobno) konstrukcja na jedno ucho - może być noszona po dowolnej stronie głowy. Kierunkowy mikrofon - wysoka redukcja hałasu z otoczenia dzięki precyzyjnej konstrukcji kanału dźwiękowego w kapsule mikrofonu. Elastyczny mikrofon ułatwia jego dokładne ustawienie, dzięki temu klienci usłyszą każde słowo - posiada wysuwany wysięgnik mikrofonu, pozwalający na precyzyjne ustawienie go względem ust. praktyczna konstrukcja. Zapewnia doskonałą równowagę, dobranie i komfort. Skóropodobne poduszki Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta. Więcej informacji i prezentacja na stronie towaru plantronics.com Gwarancja: 3 lata producenta w serwisie wewnętrznym Do kompletu należy dokupić odpowiednią przejściówkę do słuchawek: Jeśli nie jesteś pewien jaką przejściówkę wybrać albo szukasz specjalnego kabla przyłączeniowego do swego telefonu, skontaktuj się z obsługą sklepu - dobierzemy dla Ciebie odpowiednią przejściówkę. sprawdź także: artykuł opisujący jak wybrać słuchawki do Call Center.
  • Producent Plantronics 

7 ★  Słuchawki z mikrofonem Plantronics ENCORE PRO HW520 (89434-02) Darmowy odbiór w 19 miastach! (5033588042815)

Słuchawki z mikrofonem Plantronics ENCORE PRO HW520 (89434-02) Darmowy odbiór w 19 miastach! (5033588042815) Najniższa Cena Online Plantronics HW520 EncorePro słuchawka nagłowna z mikrofonem na dwoje uszu wspaniałe dla: pracowników biur obsługi klienta lub pracy przy telefonie w warunkach przeciętneGO natężenia hałasu aktywnych call center o sporej ilości obsługiwanych połączeń (dodatkowe wzmocnienia słuchawki dla dłuższej żywotności) parametry produktu Zakończenie: szybkozłączka (Plantronics QD – Quick Disconnect) Podłączenie: komputer, telefon stacjonarny, telefon komórkowy, tablet (kable przyłączeniowe kupowane osobno) konstrukcja na dwoje uszu - taka budowa pozwala lepiej skoncentrować się na rozmowie w sytuacji obszerniejszego hałasu w pomieszczeniu. Kierunkowy mikrofon - redukuje hałas z otoczenia gwarantując naturalny przekaz rozmowy. Sprężysty mikrofon usprawnia jego skrupulatne ustawienie, dzięki czemu kupujący usłyszą każde słowo. Funkcjonalna kompozycja. zagwarantuje rewelacyjną równowagę, przypasowanie i komfort. Piankowe gąbki Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta. Więcej danych i prezentacja na stronie artykułu plantronics.com Gwarancja: 2 lata producenta w serwisie wewnętrznym Do kompletu należy dokupić odpowiednią przejściówkę do słuchawek: Jeśli nie jesteś pewien jaką przejściówkę wybrać lub szukasz specjalnego kabla przyłączeniowego do swojego telefonu, skontaktuj się z obsługą sklepu - dobierzemy dla Ciebie odpowiednią przejściówkę. sprawdź także: artykuł opisujący jak wybrać słuchawki do Call Center.
  • Producent Plantronics 

8 ★  Plantronics Blackwire C5210 USB (0017229173330)

Plantronics Blackwire C5210 USB (0017229173330) Najniższa Cena Online Słuchawki Blackwire C5220 USB-A rozszerzona kompatybilność.Niezwykła wygoda.elastyczna łączność przez cały dzień.Produkty Blackwire z serii 5200 przypasują się do Twojego pracowitego dnia. Są przystępne w obsłudze, a możliwość podłączenia przez USB/USB-C i 3,5 mm zezwala na pracę z rozmaitymi urządzeniami. Ergonomiczny design sprawia, że słuchawki są tak komfortowe, że możesz nosić je poprzez cały dzień, choćby w czasie najdłuższych rozmów. Blackwire linii 5200 łatwość łączenia i pracy na wyciągnięcie ręki. Najważniejsze funkcje: nieprzeciętne do codziennego użytkowania, długich rozmów konferencyjnych i słuchania multimediówMikrofon z redukcją szumów otoczenia zagwarantuje maksymalną prywatność podczas rozmówdostępne w wariancie jednousznym (Blackwire 5210) lub dwuusznym z pasywną redukcją szumów (Blackwire 5220)warianty obejmują zaimplementowane podłączenie poprzez USB lub USB-CŁączność ze smartfonami i tabletami poprzez złącze 3,5 mmOdbieranie/kończenie połączeń, kontrola głośności i wyciszanie jednym naciśnięciem przyciskuObsługa szerokopasmowego sygnału audio z komputera i redukcja szumów otoczenia gwarantują najwyższej jakości komunikację głosową przez komputer PCSprzedawane oddzielnie oprogramowanie Plantronics Manager Pro pozwala na zespołowi IT uzyskiwanie danych o każdej kompatybilnej słuchawce Plantronics używanej w Twojej firmieinformacje technologiczne: Możliwość podłączenia - Komputer łączy się z urządzeniami mobilnymi poprzez złącze USB/USB-C, z tabletami przez złącze 3,5 mm oraz z urządzeniami obsługującymi złącze USB-CPrzeznaczenie - Użytkownicy korzystający z zwiększonej komunikacji przy użyciu komputera i multimediówJakość dźwięku - Korektor dynamiczny, pasmo przenoszenia mikrofonu 100 Hz 8 kHz słuszne do szerokopasmowej komunikacji głosowej przez komputer PC (do 6800 Hz), stereofoniczny (sprawdź poniżej, jak C5220 USB i C5220 USB-C odbiera pasmo przenoszenia od mikrofonu z systemem redukcji szumów, funkcją Digital Signal Processing (DSP) i ustawianymi alertami audio z oprogramowaniem Plantronics Hub (wyciszenie/głośność)* w przedziale 20 Hz 20 kHz)Ochrona słuchu - Ochrona słuchu SoundGuard DIGITAL: chroni przed dźwiękami powyżej 118 dBA; zabezpieczenie przed skokami natężenia dźwięku wykrywa nagły wzrost głośności i go likwiduje. Natomiast pomiar średniej ważonej czasowo (TWA) sprawia, że przeciętna dzienna ekspozycja na dźwięk nie przekracza 85 dBA*(aktywowane poprzez Plantronics Hub). Dodatkowa ochrona przed skokami natężenia dźwięku niższego poziomu oferowana przez Plantronics Hub zniża wartość maksymalną do 102 dBA.*Pobieranie najnowszą wersję oprogramowania Plantronics Hub odbieranie / kończenie połączenia z naciśnięciem przycisków przy pomocy miękkich telefonów.
  • Producent Plantronics 


Ranking słuchawek w cenie do 400 zł [TOP9 luty 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 400 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek Plantronics do 400 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.