Wybieramy dobre słuchawki Razer do 2000 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 20 lutego 2024

Szukając odpowiednich słuchawek Razer do 2000 zł proponujemy nasze zestawienia. Jakie zatem słuchawki Razer do 2000 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na luty 2024.


Ranking słuchawek Razer do 2000 zł [TOP15 luty 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki Razer do 2000 zł najchętniej wybierane.

1 ★  Słuchawki tiamat 2.2 v2 + darmowy transport! marki Razer

Słuchawki tiamat 2.2 v2 + darmowy transport! marki Razer Najniższa Cena Online Słuchawki Razer Tiamat 2.2 V2Razer Tiamat 2.2 V2 przeniosą Cię w zupełnie nowy świat dźwiękowych doznań. Każda z muszli została wyekwipowana w dodatkowy przetwornik basowy, który pogłębia odgłosy pola walki. O najwyższą jakość dźwięku dbają łącznie aż cztery membrany o średnicy 50mm. Co więcej słuchawki Tiamat 2.2 V2 mają sterownik wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1, dzięki któremu starannie określisz kierunek z jakiego nadejdzie przeciwnik. Już nic nie umknie Twojej uwadze i nie dasz się zaskoczyć.System czterech membranW każdej muszli słuchawki znalazły się dwie membrany o średnicy 50mm, które wstrząsną basem, a także zapewnią Ci bezkompromisowe doznania dźwiękowe podczas gry. Zdominuj rozgrywki, podczas których będziesz mógł usłyszeć zbliżającego się przeciwnika. Nie dasz się już zaskoczyć ponieważ wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 pozwoli Ci skrupulatnie określić pozycje wroga po odgłosach wystrzałów.Pilot regulacji głośnościJuż nie musisz rozpraszać się podczas gry sięganiem do regulatora głośności ponieważ słuchawki Razer Tiamat 2.2 V2 mają na kablu pilota z pokrętłem regulacji. Dzięki temu ekspresowo możesz powiększyć głośność albo wyciszyć dźwięk gdy wymaga tego sytuacja w grze.Pełen komfort długotrwałej rozgrywkiSłuchawki mistrzowskiego gracza powinny być niezwykle wytrzymałe i zapewniać komfort nawet przy bardzo długim użytkowaniu. Podczas projektowania Razer Tiamat 2.2 V2 poświecono lata na badania i konsultacje z graczami. Konsekwencją tych działań jest specyficzna kompozycja gwarantująca wyśmienity rozkład ciężaru i zredukowany ucisk. Wytworzone ze skóry organicznej nakładki gąbek wspaniały komfort i wyśmienitą izolację odgłosów otoczenia.Wirtualny dźwięk 7.1 surroundSłuchawki Razer Tiamat 2.2 V2 dostarczą czysty realistyczny dźwięk pozycyjny rozszerzający Twoją przewagę na polu walki. Skrupulatnie określisz kierunek z jakiego nadchodzi przeciwnik. Przedstawiony dźwięk jest tak bogaty, że nie tylko poczujesz się jak byś był w grze ale też zyskasz niesamowitą przewagę nad wrogami zmieniając się z ofiary w łowcę. Przystosujesz każdy aspekt dźwięku do Twoich indywidualnych preferencji, dzięki oprogramowaniu Razer Synapse.EAN: 8886419371106Gwarancja: 24 mKod Producenta: RZ04-02080100-R3M1Waga: 0.82 kg
  • Producent Razer 


Ranking słuchawek w cenie do 2000 zł [TOP9 luty 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 2000 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek Razer do 2000 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.