Wybieramy dobre słuchawki Sennheiser do 100 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 02 października 2023

Szukając odpowiednich słuchawek Sennheiser do 100 zł proponujemy przygotowane przez naszą redakcję zestawienia. Jakie zatem słuchawki Sennheiser do 100 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na październik 2023.


Ranking słuchawek Sennheiser do 100 zł [TOP15 październik 2023]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki Sennheiser do 100 zł najchętniej wybierane.

1 ★  SENNHEISER PC 3 CHAT (4044155076080)

SENNHEISER PC 3 CHAT (4044155076080) Najniższa Cena Online Sennheiser PC 3 CHAT to wyśmienity zestaw słuchawkowy do wszelkich twoich potrzeb związanych z komputerem. Nieistotne, czy chcesz porozmawiać przez Skype, posłuchać muzyki, obejrzeć film albo spędzić czas przy grze. PC 3 CHAT gwarantuje Ci doskonały dźwięk, jednocześnie oczyszczając hałasy otoczenia, dzięki temu możesz w pełni skupić się na tym, czym się zajmujesz. Jest stylowy, lekki i tak komfortowy, że pozwala radować się z długiego i komfortowego użytkowania. Równocześnie, wyciszający szumy otoczenia mikrofon dba o najwyższą jakość przetwarzania twojego głosu, dzięki czemu możesz spokojnie mówić, a nie krzyczeć. atrybuty towaru: · doskonały dźwięk Sennheiser: czysty i krystaliczny dźwięk w twoich grach, muzyce, filmach i video-czatach · przefiltrowanie szumów: fachowy usuwający zbędne hałasy mikrofon gwarantuje ci łatwe porozumiewanie się ze współgraczami · Bądź zawsze słyszalny: przefiltrowujący szumy mikrofon likwiduje hałasy otoczenia, dzięki temu twój głos jest zawsze wyraźny i zrozumiały · Super praktyczny: giętki, rozciągliwy mikrofon pozwala na prosty transport, a także pozycje spoczynkową · Prosty w użyciu: prostota plug-and-play, czyli podłączenie zestawu do komputera nigdy jeszcze nie było tak proste · nietrudne sterowanie: sterowniki poziomu głośności i wyciszania zintegrowane z kablem · Swoboda ruchu: możesz bez obaw obracać głową - kable nie poplączą się, gdyż jest wyłącznie jeden Specyfikacja: Słuchawki: · Pasmo przenoszenia: 42 - 17000 Hz · Impedancja: 32 Ohm · Dynamika: 95 dB (SPL) · Nauszniki: nauszne, otwarte · kabel: 2 m · Wtyk: 2x jack 3,5 mm stereo · Waga: 77 g Mikrofon: · Pasmo przenoszenia: 90 - 15000 Hz · Charakterystyka: kierunkowa · Czułość 121 TR 9-5: -40 dBV · Impedancja: 2 kOhm
  • Producent Sennheiser 
  • Impedancja 32 om
  • Mikrofon tak 
  • Regulacja głośności nie 
  • Rodzaj połączenia przewodowe 
  • Typ na głowę 

3 ★  Słuchawki SENNHEISER GSP 302 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!

Słuchawki SENNHEISER GSP 302 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! Najniższa Cena Online pakiet słuchawkowy GSP 300 wykorzystuje słynną technologię akustyczną Sennheiser do rozszerzenia poziomu wrażeń w trakcie sesji gamingowych, z jeszcze bogatszymi doznaniami i realizmem sytuacji. Powiększyliśmy udział basów w celu zapewnienia jeszcze wyraźniejszych i intensywniejszych wrażeń w rozgrywkach, dzięki czemu możesz dzisiaj w pełni przeżywać wszystkie sytuacje w grze. Wyekwipowane w elitarne nauszniki o rozmiarze XL z poduszkami z pianki z pamięcią kształtu, GSP 300 zapewnia najkorzystniejszy w swej klasie komfort, a także poprawioną izolację od szumów otoczenia, dzięki temu możesz w całkowitym spokoju skupić się na grze. W celu zapewnienia nadzwyczajnej współpracy w zespole, GSP 300 jest wyekwipowany w mikrofon o jakości transmisyjnej z redukcją szumów, a także krótki wysięgnik mikrofonu zezwalający na ograniczenie dźwięków oddechu i gwarantujący jeszcze bardziej czystą komunikację w zespole. W celu zapewnienia spokoju użytkowania wszystkie nasze gamingowe zestawy słuchawkowe mają dwuletnią międzynarodową gwarancję. Dzięki przejściówce PCV 05 możesz użyć zestawu słuchawkowego GSP 300 na rozmaitych platformach, takich jak PC, Mac, konsolety, smartfony czy tablety. Już teraz możesz przygotować się na pełne przeżywanie każdej gry!
  • Producent Sennheiser 
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia przewodowe 


Ranking słuchawek w cenie do 100 zł [TOP9 październik 2023]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 100 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek Sennheiser do 100 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.