Wybieramy dobre słuchawki Sennheiser do 300 zł. Jakie najlepsze w rankingu TOP15?

Rankingi z 04 marca 2024

Szukając odpowiednich słuchawek Sennheiser do 300 zł proponujemy przygotowane przez nas zestawienia. Jakie zatem słuchawki Sennheiser do 300 zł najlepiej kupić? Czy te tańsze mogą się okazać równie dobre? Polecamy poniższe promocje i rankingi z aktualizacją danych na marzec 2024.


Ranking słuchawek Sennheiser do 300 zł [TOP15 marzec 2024]

Zestawienie przygotowane na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się słuchawki Sennheiser do 300 zł najchętniej wybierane.

5 ★  Sennheiser | adapt 130 usb zestaw słuchawkowy opaska na głowę usb typu-a czarny (4044155240771)

Sennheiser | adapt 130 usb zestaw słuchawkowy opaska na głowę usb typu-a czarny (4044155240771) Najniższa Cena Online Sennheiser SC 130 USB-C Słuchawki Sennheiser z linii SC 100 robią perfekcyjne wrażenie. Od postępowej, wykwintnej stylistyki po znakomity dźwięk dla połączeń telefonicznych oraz multimediów. Zaprojektowane z myślą o równowadze pomiędzy pracą a życiem osobistym. Seria SC 100 sprawia, że praca staje się bardziej efektywna i słuchanie muzyki jest przyjemniejsze - wszystko w jednym komplecie słuchawkowym. Rewelacyjnie spisują się we wszystkich obszarach: na stanowisku pracy, w podróży albo w drodze do biura, za każdym razem odnajdziesz wariant dopasowany do Twoich potrzeb. Pałąk nagłowny dopasowuje się do kształtu głowy dzięki regulowanym w pionie przetwornikom, a ruchomy sprężysty wysięgnik umożliwia najwygodniejsze z możliwych umiejscowienie mikrofonu. Dobór między gąbką, a także skórzaną nakładką zezwala na jeszcze skrupulatniejsze dostosowanie słuchawki do swoich potrzeb. Funkcja Sennheiser Voice Clarity oraz odfiltrowujący zakłócenia mikrofon NC optymalizują przekaz głosowy. W zależności od modelu kolekcja SC 100 zaopatrzona jest w złącze jack 3,5 mm lub adapter USBumożliwiający nieskomplikowane sterowanie połączeniami. Zastosowana w słuchawkę technika ActiveGard® broni użytkownika przed możliwością wystąpienia szoku akustycznego. Do kompletu słuchawki załączony jest woreczek ochronny. Gwarancja: 24 miesiące Instrukcja obsługi: przystępna w języku angielskim atuty słuchawki Sennheiser SC 130 USB-C: Zoptymalizowany pod kątem Unified Communications – kompatybilny z wiodącymi producentami softfonówstylowy wygląd - przedstawia się ponadto należycie w biurze jak i w drodze do pracy z wykwintnym nowoczesnym wzornictwem i elastycznym ramieniem mikrofonu który dyskretnie wpasowuje się w pałąk słuchawkiFunkcjonalność - podłącz do komputera ( złącze USB-C z kontrolą połączeń w pilocie kablowym )Sennheiser Voice Clarity – szerokopasmowy, naturalny dźwiękodfiltrowujący zakłócenia mikrofon – zagwarantuje czytelność i przezroczystość mowysprężysty wysięgnik – trafna pozycja mikrofonutechnika Sennheiser ActiveGard® - chroni przed szokiem akustycznymFunkcja Noise at Work – eliminująca niebezpieczne natężenie hałasu, zgodnie z dyrektywą UE 2003/10/ECWoreczek ochronny – przechowywanie oraz transport
  • Producent Sennheiser 
  • Typ na głowę 

7 ★  Słuchawki przewodowe Sennheiser SC 60 USB CTRL (4044155083385)

Słuchawki przewodowe Sennheiser SC 60 USB CTRL (4044155083385) Najniższa Cena Online Słuchawki przewodowe Sennheiser SC 60 USB CTRL Słuchawki nagłowne z pałąkiem na dwoje uszu ze złączem USB, mikrofon z NC, obszerne pasmo, kontrola połączeń Sennheiser SC 60 USB CTRL to prosty w użyciu, pakiet słuchawkowy na dwoje uszu, stworzony pod kątem rozwiązań softphonowych. Dzięki zintegrowanemu kontrolerowi połączeń i złączu USB, Sennheiser SC 60 USB CTRL zapewnia rewelacyjną funkcjonalność i wygodę w trakcie korzystania z softphonów. Do funkcji zestawu zaliczyć należy filtrujący szumy mikrofon, znaczne i komfortowe gąbki ochronne, sprężysty wysięgnik, umożliwiający dowolne umiejscowienie mikrofonu, a także technologia ActiveGard™, chroniąca słuch użytkownika przed szokiem akustycznym, a także nagłymi skokami poziomu głośności. Sennheiser SC 60 USB CTRL został zaprojektowany specjalnie pod kątem rynku UC, gdzie jakość dźwięku Sennheiser HD oraz maksymalna wygoda w kontrolowaniu połączeń ma znaczący wpływ na efektywność i efektywność działania. Gwarancja: 24 miesiące Instrukcja obsługi: przystępna w języku polskim zobacz czy Twoje urządzenie będzie kompatybilne z tą słuchawką: Tutaj Najważniejsze właściwości i funkcje słuchawek Sennheiser SC 60 USB CTRL: Zoptymalizowane do softphonów: zintegrowany kontroler połączeń, a także kabel zakończony złączem USBJakość dżwięku Sennheiser HD: w całości naturalne doświadczenie foniczne dzięki szerokopasmowemu dźwiękowi Sennheiserprzefiltrowujące zakłócenia mikrofon: usuwa zewnętrzne szumy w celu uzyskania adekwatnej przejrzystościWysoki komfort: pełen relaks dzięki pokaźnym gąbkom ochronnym oraz niepokaźnej wadze zestawutrwałość: zarówno w działaniu, jak i w wykonaniuDwustronny fason noszenia: dźwięk stereo w każdych warunkachGiętki i przyjazny wysięgnik: mikrofon za każdym razem jest ustawiony adekwatnie umożliwiając obrót do 340 poziomów, dzięki temu wysięgnik może być umiejscowiony na dowolnym uchuActiveGard™ - technika broniąca przed szokiem akustycznym i nagłymi skokami poziomu głośności dane techniczne słuchawek Sennheiser SC 60 USB CTRL: Pałąk nagłowny, dwuusznaDługość kabla 2,9mWaga 106gZłącze USBRedukcja szumówPoziom ciśnienia akustycznego (SPL) max. 113 dB Kliknij tutaj, aby pobraćkartę produktu słuchawek Sennheiser SC 60 USB CTRL [ENG] Kliknij tutaj, aby pobraćinstrukcję obsługi słuchawek Sennheiser SC 60 USB CTRL [PL]
  • Producent Sennheiser 
  • Typ na głowę 


Ranking słuchawek w cenie do 300 zł [TOP9 marzec 2024]

Przedstawiamy chętnie wybierane słuchawki do 300 zł, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele o bardzo wysokiej popularności.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszych słuchawek => Jakie słuchawki wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat słuchawek Sennheiser do 300 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za pozostawienie komentarza lub sugestii.