Wybieramy dobry pendrive 64gb do 150 zł. Jaki najlepszy w rankingu TOP10?

Rankingi z 13 kwietnia 2024

Poszukując dobrych nośników pendrive 64 GB do 150 zł proponujemy nasze zestawienia. Jaki zatem pendrive 64 GB do 150 zł najlepiej kupić? Czy najlepszy okaże się ten najtańszy? Polecamy ranking pendrive 64gb do 150 zł z aktualizacją danych na kwiecień 2024.


TOP10 pendrive 64GB do 150 zł [Ranking kwiecień 2024]

Przedstawiamy zestawienie pendrive 64 GB do 150 zł na podstawie zainteresowania Kupujących, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele najchętniej wybierane.

1 ★  Samsung Pendrive DUO Plus 64GB USB-C/USB3.1 MUF-64DB/AP, MUF-64DB/APC

Samsung Pendrive DUO Plus 64GB USB-C/USB3.1 MUF-64DB/AP, MUF-64DB/APC Najniższa Cena Online Dwa dyski flash w jednym.Podwój wygodę. DUO Plus to napęd typu C z super przydatnym adapterem rodzaju A. Wyeliminuj obawy, ponieważ intuicyjny zintegrowany adapter rodzaju A współpracuje ze starszymi urządzeniami. dzisiaj możesz sprężyście przenosić informacje i zwalniać miejsce z nieprzeciętną szybkością i efektywnością. Tak czy inaczej jest właściwy sposób.Nie ma złego sposobu na podłączenie go. Wyekwipowany w najnowszą w branży technologię USB Type-C, DUO Plus podłącza się zawsze prawą stroną do góry - bez przewracania, bez kłopotów, bez problemów. łatwo przesyłaj szerokie pliki do smartfonów typu C, tabletów i laptopów. Podwój swoją łączność.Jeden dysk flash dla wielu sprzętów. Łączność USB Type-C i Type-A pozwala momentalnie zwolnić miejsce na urządzeniu dzięki szybkim kopiom zapasowym i odciążeniom plików. dzisiaj możesz dodać jeszcze więcej filmów, muzyki i gier.prędki. I rozciągliwy.DUO Plus przesyła duże pliki w zaledwie kilka sekund z niesamowitą prędkością odczytu USB 3.1 do 300 MB / s. Napęd ten jest wstecznie kompatybilny z USB 3.0 / 2.0 i zagwarantuje zadziwiającą produktywność na wielu rozmaitych urządzeniach i wykorzystaniach. Twardy i godny zaufaniaPliki pozostają bezpieczne, gdziekolwiek jesteś. Wiodąca pozycja Samsunga w dziedzinie pamięci flash powoduje, iż DUO Plus jest godnym zaufania napędem do przechowywania cennych danych. Działa to wszystko dzięki obudowie wodoodpornej, opornej na wstrząsy, opornej na temperaturę, odpornej na magnes i niepodatnej na promieniowanie rentgenowskie, która jest objęta 5-letnią ograniczoną gwarancją.wymiary: 57,92 x 18,33 x 7,29 mm...
  • Producent Samsung 
  • Pojemność 64 GB
  • Interfejs 3.1 


Ranking TOP5 najtańszych pendrive 64 GB do 150 zł (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie najtańszych pendrive 64 GB do 150 zł na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele bardzo tanie.

4 ★  Samsung Pendrive DUO Plus 64GB USB-C/USB3.1 MUF-64DB/AP, MUF-64DB/APC

Samsung Pendrive DUO Plus 64GB USB-C/USB3.1 MUF-64DB/AP, MUF-64DB/APC Najniższa Cena Online Dwa dyski flash w jednym.Podwój wygodę. DUO Plus to napęd rodzaju C z super przydatnym adapterem rodzaju A. Wyeliminuj obawy, ponieważ instynktowny zintegrowany adapter typu A współpracuje ze starszymi urządzeniami. teraz możesz rozciągliwie przenosić dane i zwalniać miejsce z doskonałą szybkością i wydajnością. Tak czy inaczej jest właściwy sposób.Nie ma złego sposobu na podłączenie go. Zaopatrzony w najnowszą w branży technikę USB Type-C, DUO Plus podłącza się zawsze prawą stroną do góry - bez przewracania, bez kłopotów, bez problemów. prosto przesyłaj spore pliki do smartfonów typu C, tabletów i laptopów. Podwój swoją łączność.Jeden dysk flash dla wielu sprzętów. Łączność USB Type-C i Type-A pozwala błyskawicznie zwolnić miejsce na urządzeniu dzięki prędkim kopiom zapasowym i odciążeniom plików. dzisiaj możesz dodać jeszcze więcej filmów, muzyki i gier.szybki. I elastyczny.DUO Plus przesyła duże pliki w zaledwie kilka sekund z niesamowitą prędkością odczytu USB 3.1 do 300 MB / s. Napęd ten jest wstecznie kompatybilny z USB 3.0 / 2.0 i zagwarantuje zadziwiającą produktywność na wielu rozmaitych urządzeniach i użyciach. Twardy i godny zaufaniaPliki pozostają bezpieczne, gdziekolwiek jesteś. Wiodąca pozycja Samsunga w dziedzinie pamięci flash sprawia, iż DUO Plus jest godnym zaufania napędem do przechowywania cennych informacji. Działa to wszystko dzięki obudowie wodoodpornej, odpornej na wstrząsy, wytrzymałej na temperaturę, opornej na magnes i niepodatnej na promieniowanie rentgenowskie, która jest objęta 5-letnią ograniczoną gwarancją.wymiary: 57,92 x 18,33 x 7,29 mm...
  • Producent Samsung 
  • Pojemność 64 GB
  • Interfejs 3.1 


Ranking TOP5 najdroższych pendrive 64gb do 150 zł (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie najdroższych pendrive 64 GB do 150 zł na podstawie ceny zakupu, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się bardzo drogie modele.

1 ★  Samsung Pendrive DUO Plus 64GB USB-C/USB3.1 MUF-64DB/AP, MUF-64DB/APC

Samsung Pendrive DUO Plus 64GB USB-C/USB3.1 MUF-64DB/AP, MUF-64DB/APC Najniższa Cena Online Dwa dyski flash w jednym.Podwój wygodę. DUO Plus to napęd typu C z super przydatnym adapterem rodzaju A. Wyeliminuj obawy, ponieważ instynktowny zintegrowany adapter typu A współpracuje ze starszymi urządzeniami. teraz możesz sprężyście przenosić informacje i zwalniać miejsce z wspaniałą szybkością i skutecznością. Tak czy inaczej jest właściwy sposób.Nie ma złego sposobu na podłączenie go. Zaopatrzony w najnowszą w branży technologię USB Type-C, DUO Plus podłącza się zawsze prawą stroną do góry - bez przewracania, bez kłopotów, bez problemów. łatwo przesyłaj spore pliki do smartfonów typu C, tabletów i laptopów. Podwój swoją łączność.Jeden dysk flash dla wielu sprzętów. Łączność USB Type-C i Type-A pozwala prędko zwolnić miejsce na urządzeniu dzięki szybkim kopiom zapasowym i odciążeniom plików. teraz możesz dodać jeszcze więcej filmów, muzyki i gier.szybki. I rozciągliwy.DUO Plus przesyła spore pliki w zaledwie kilka sekund z niesamowitą szybkością odczytu USB 3.1 do 300 MB / s. Napęd ten jest wstecznie kompatybilny z USB 3.0 / 2.0 i gwarantuje zadziwiającą sprawność na wielu różnorodnych urządzeniach i użyciach. Twardy i godny zaufaniaPliki pozostają bezpieczne, gdziekolwiek jesteś. Wiodąca pozycja Samsunga w dziedzinie pamięci flash powoduje, iż DUO Plus jest godnym zaufania napędem do przechowywania cennych informacji. Działa to wszystko dzięki obudowie wodoodpornej, wytrzymałej na wstrząsy, opornej na temperaturę, niepodatnej na magnes i opornej na promieniowanie rentgenowskie, która jest objęta 5-letnią ograniczoną gwarancją.wymiary: 57,92 x 18,33 x 7,29 mm...
  • Producent Samsung 
  • Pojemność 64 GB
  • Interfejs 3.1 


Ranking TOP6 pendrive 64 GB (kwiecień 2024)

Przedstawiamy zestawienie chętnie wybieranych napędów pendrive o pojemności 64gb, często dostępne w promocjach. W poniższym rankingu znajdują się modele, po które bardzo chętnie sięgają kupujący.


Polecamy nasz poradnik zakupowy związany z wyborem możliwie jak najlepszego nośnika pendrive => Jaki PenDrive wybrać? Poradnik zakupowy i ranking modeli.


Opinie, testy, analizy, oceny, promocje oraz dane uzyskane na temat napędów pendrive 64GB do 150 zł są aktualizowane każdego dnia. Będziemy wdzięczni za każdy komentarz lub sugestię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.